Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Green Hell
40,00
den başlayan fiyatlarla
Battlefield™ 2042
419,99
den başlayan fiyatlarla
Hunt: Showdown
109,00
den başlayan fiyatlarla
Birbirinden Farklı Sonları Olan Oyunlar

Birbirinden Farklı Sonları Olan Oyunlar

Video oyunlarının genelde tek bir belli sonu olur fakat özellikle de hikayeye önem veren oyunlarda farklı sonlar görebiliyoruz. Bazen oyunun sonu, oyun boyunca verdiğimiz kararlar ile otomatik olarak belirleniyor, bazen de hangi final sahnesini yaşayacağımızı belirleyen tek bir seçenek bize sunuluyor.

Peki, hikayeyi bu şekilde şekillendiren oyunlar nelermiş bir göz atacağız ve birbirinden farklı sonları olan oyunlar isimli koleksiyonumuz ile de bu tipteki bazı yapıtlara yer vermeye çalışacağız.

Detroit: Become Human

Eğer hikayeye çok önem veren ama aynı zamanda oynanış tarafında da zengin bir video oyunu arıyorsanız, Detroit Become Human yapıtına mutlaka bir göz atmalısınız. Bu oyunda hem diyalog, hem de aksiyon seçenekleri gerçekleştirerek hikayeye yön verebiliyorsunuz. Farklı yönlerde, tabii ki farklı sonlar bulunuyor ve Detroit Become Human oyununda verdiğiniz kötü seçimlere veya aksiyonlara göre ana karakterleri daha finale gelmeden bile öldürebiliyorsunuz.

Detroit: Become Human
Detroit: Become Human
71,00
den başlayan fiyatlarla

Emily is Away

Emily is Away, bizi onlarca sene geriye götürüyor ve internet üzerinden mesajlaşan bir kişinin yaşadığı maceralara tanıklık ediyoruz. Emily is Away, Emily is Away Too ve Emily is Away 3 oyunlarından oluşan bu seride de farklı sonlar bulunuyor ve bu sonlara da oyun oyunca verdiğiniz diyalog seçimleri ile ulaşabiliyorsunuz. Eğer duygusal bir maceraya tanıklık etmek istiyorsanız, bu seriye mutlaka bir göz atmanızı öneriyoruz.

Emily is Away
Emily is Away
Ücretsiz

Not For Broadcast

Emily is Away gibi Not For Broadcast isimli video oyunu da bizleri zamanda geriye götürüyor. Bu oyun sayesinde 1980 dönemine yolculuk ediyoruz, bir televizyon kanalında yayını kontrol ediyoruz. Yalnız, bu kanalda yayımlanacak olan reklamları, programları, bu sırada kullanılan kamera açılarını ve daha fazlasını biz kontrol ediyoruz. Oyun boyunca verdiğimiz kararlar ise seyircileri, hatta tüm ülkeyi etkiliyor. Bu sayede alternatif bir 1980 dönemi yaşayabiliyoruz, farklı sonlar görebiliyoruz.

Not For Broadcast
Not For Broadcast
24,92
den başlayan fiyatlarla

Paradise Killer

Gerçekliğin dışında bir ada hayal edin. Daha sonra o adadaki varlıkların ölü bir uzaylı tanrıyı hayata geri döndürmeye çalıştığını hayal edin. Ondan sonra da o adada bir cinayet işlendiğini, bu durumu çözmek için de sizin görevlendirildiğinizi hayal edin. Paradise Killer oyununda çok ünlü bir dedektif olarak deneyimimize başlıyoruz ve kanıtlar toplayarak, insanları sorguya çekerek ve keşfederek suçlunun kim olduğunu bulmaya çalışıyoruz. Oyunda farklı sonlar da bulunuyor tabii ki.

Paradise Killer
Paradise Killer
32,00
den başlayan fiyatlarla

Heavy Rain

Heavy Rain oyununda bir babayı kontrol ediyoruz ve oldukça acıklı bir hikayeye şahit oluyoruz. Bu oyunda, bir seri katil bulunuyor ve kendisi yağmur suyunda çocukları boğmaya bayılıyor. Bu katil, bizim karakterimizin çocuğunu kaçırıyor ve ardından da hayattaki tek amacımız, ipuçlarını takip ederek çocuğumuzu bulmak oluyor. Tabii bu sırada birbirinden farklı kararlar verebiliyoruz ve birbirinden farklı sonlara da tanıklık edebiliyoruz.

Heavy Rain
Heavy Rain
35,00
den başlayan fiyatlarla

Life is Strange

Life is Strange serisinden Life is Strange ve Life is Strange 2 oyunlarında farklı sonlar karşınıza çıkabiliyor. İlk oyundaki son, sadece tek bir seçeneğe bağlı. İkinci oyundaki son da aslında tek bir seçeneğe bağlı ama buna ek olarak oyun boyunca verdiğiniz bazı kararlar, izleyeceğiniz finalleri zenginleştirebiliyor. Eğer oynanışa önem vermeyen, hikaye temelli bir önem oyun arıyorsanız, Life is Strange serisine bir göz atabilirsiniz.

Life is Strange - Episode 1
Ücretsiz
Life is Strange 2
Ücretsiz