Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Resident Evil Village
269,00
den başlayan fiyatlarla
Battlefield™ 2042
419,99
den başlayan fiyatlarla
Hunt: Showdown
109,00
den başlayan fiyatlarla
Askeri Temalara Sahip Oyunlar

Askeri Temalara Sahip Oyunlar

Gerçek hayatta elimize silah alıp, cephede savaşa gitmek falan video oyunlarındaki kadar tehlikesiz değil. Malum, bu dünyada öldüğümüz zaman tekrar doğamıyoruz. Bu yüzden de aslında askeri temalı oyunlara ciddi anlamda bir ilgi oluyor.

Sonuçta birçok oyuncu, gerçek hayatta yapamayacağı şeyleri video oyunlarında yapıyor, aksiyona bu şekilde doyuyor. Sizler için hazırlamış olduğumuz yeni koleksiyon yazısında tam olarak bu konuya değineceğiz ve bahsi geçen temadaki yapıtlardan bahsedeceğiz.

Arma 3

Eğer simülasyon ve gerçekçilik temelli bir askeri oyun arıyorsanız, hemen Arma 3 oyununa yönelebilirsiniz. Temelinde gayet eğlenceli bir birinci şahıs nişancı oyunu olan Arma 3, resmi ek içerikleri ve topluluk tarafından ilerletilen mod desteği sayesinde istediğiniz her şeye sahip olabiliyor. Yeni silahlar, yeni karakterler, yeni haritalar, uzaylılar, zombiler ve çok daha fazlası Arma 3 oyununda deneyimlenebiliyor. Tekli oyunculu, eşli oyunculu ve çoklu oyunculu olarak PvE, PvP veya PvPvE şekillerinde oynayabileceğiniz bir video oyunu olan Arma 3, kesinlikle deneyimlenmeyi hak ediyor.

arma 3

Arma 3
Arma 3
99,00
den başlayan fiyatlarla

Squad

Arma 3 oyunundaki PvP temelli gerçekçi rekabetçi yapı hoşunuza giderse, deneyimleyeceğiniz sıradaki oyun Squad olmalı. Toplamda 100 oyuncunun tek bir haritada toplandığı Squad oyununda takımlar 50 kişiden oluşuyor ve büyük bir savaş gerçekleştiriliyor. Takım halinde ilerlemenin, stratejinin ve iletişimin çok önemli olduğu Squad, tahmin edebileceğiniz üzere arkadaşlarınız ile de oldukça eğlenceli olabiliyor. Gerçekçiliği hedefleyen bir birinci şahıs nişancı oyunu olan Squad, sadece çoklu oyunculu ve rekabetçi bir şekilde oynanıyor. Yani, tekli oyunculu veveya PvE şeklinde içeriklerle karşılaşmanız mümkün değil.

Squad

Squad
Squad
79,99
den başlayan fiyatlarla

Insurgency Sandstorm

Gerçekçi askeri deneyimler sunan oyunlar üzerinden ilerlerken, Squad oyunundaki 50v50 şeklindeki yapı biraz yoğun gelebilir bazı oyunculara. Eğer, Call of Duty tarzında ama daha gerçekçi bir deneyim arıyorsanız, daha küçük takımlardan oluşan ama düşmanların 1-2 mermide ölebileceği, en gerçekçi nişancı oyunlarından biri olan Insurgency Sandstorm ile tanışmanız gerekiyor. Yine mod desteği ile topluluk tarafından canlı tutulan video oyunlarından olan Insurgency Sandstorm, takım oyununa dayanan, taktiksel ve görev odaklı bir yapıt. Yeteneğin önemli olduğu ve takım çalışmasının öne çıktığı bir modern savaş deneyimi yaşanıyor.

insurgency sandstorm

Insurgency
Insurgency
25,00
den başlayan fiyatlarla

Ace Combat 7 Skies Unknown

Arma 3, Squad ve Insurgency Sandstorm oyunlarında genel anlamda ayağımız yere basıyor. Ace Combat 7 Skies Unknown ise bizleri göklere çıkartıyor ve askeri anlamda uçak savaşı deneyimi sunuyor. Gerçek uçaklardan ve gerçek hava çatışmalarından oluşan bu video oyununda birinci sınıf bir pilot ol olabileceksiniz. Fotoğraf gerçekçiliğindeki kalitesi ile gökyüzünün muhteşem göründüğü bu video oyununda, hava ve çevre şartları uçağını ve oynanışı en temelden etkileyerek daha önce hiçbir hava savaşı oyununda görülmemiş bir gerçeklik sağlayabiliyor. Destansı hava savaşları bu oyunda sizi bekliyor.

ace combat 7 skies unknown

ACE COMBAT™ 7: SKIES UNKNOWN
ACE COMBAT™ 7: SKIES UNKNOWN
199,00
den başlayan fiyatlarla

Battlefield V

Koleksiyon yazımızın son oyunu ise EA ve DICE şirketlerinin Battlefield V isimli oyunu olacak. AAA seviyesinde, en yüksek kalitede İkinci Dünya Savaşı hissi yaşatmayı başaran Battlefield V, günümüzün en kaliteli FPS deneyimlerinden birini sunuyor. Hatta, Battlefield serisinde geriye giderek Birinci Dünya Savaşı, Üçüncü Dünya Savaşı, modern zamanlar ve çok daha fazla dönemi ziyaret edebilirsiniz. Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 ve Battlefield Bad Company serisi gibi birçok yapıt şu anda aktif. Oyuncular da bu serinin altıncı oyununu bekliyor.

Battlefield V
Battlefield V
78,93
den başlayan fiyatlarla

battlefield 5