Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Propnight
32,00
den başlayan fiyatlarla
Journey
19,00
den başlayan fiyatlarla
Dead by Daylight
Ücretsiz
Arkadaşlar İle Yan Yana Oynamalık Oyunlar

Arkadaşlar İle Yan Yana Oynamalık Oyunlar

Günümüzde birçok video oyununu arkadaşlarınız veya yabancı oyuncular ile internet üzerinden oynayabiliyorsunuz ama eskiden durum daha farklıydı. Eskiden, LAN partisi de diyebileceğimiz aktiviteler planlardık, arkadaşlarımızla birlikte tek bir mekanda toplanıp, oyunları yan yana oynardık.

Günümüzde de yerel çoklu oyunculu desteği sunan bazı yapıtlar bulunuyor ve bunlardan bazılarını da yanınızdaki arkadaşınızla birlikte oynayabileceğiniz oyunlar başlıklı yazımızda listelemek istedik.

SpeedRunners

Bahsedebileceğimiz en iyi video oyunlarından bir tanesi, mutlaka SpeedRunners olacaktır. 2016 senesinde Steam üzerinden çıkışını gerçekleştiren SpeedRunners, aynı anda 4 farklı oyuncu tarafından oynanabiliyor. Bu oyundaki amaç ise en hızlı şekilde koşup, engellerin üstesinden gelip, kestirmeleri kullanıp, bitiş çizgisini çeken ilk oyuncu olabilmek. Silahlar ve yetenekler ile oldukça rekabetçi bir havaya da girebilen SpeedRunners, 3-4 kişi ile oldukça zevkli olabilir.

SpeedRunners
SpeedRunners
21,12
den başlayan fiyatlarla

FIFA 21, eFootball Pro Evolution Soccer 2021 ve NBA 2K21

Yanınızdaki arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz bir diğer video oyunu ise FIFA 21 olacaktır. Aslında, FIFA serisinden birçok oyunu bu şekilde oynayabiliyorsunuz ama örnek olarak serinin en güncel oyununa yer veriyoruz. FIFA 21 oyununu yanınızdaki arkadaşlarınızla oynayabiliyorsunuz; aynı takımlarda veya farklı takımlarda karşı karşıya gelebiliyorsunuz. Ayrıca serinin bu oyununda oldukça eğlenceli ve farklı kurallara sahip olan çevrim içi ve çevrim dışı içerikler de yer alıyor.

EA SPORTS™ FIFA 21
EA SPORTS™ FIFA 21
419,99
den başlayan fiyatlarla

FIFA 21 gibi bir başka spor oyunu olan eFootball Pro Evolution Soccer 2021 da yanınızdaki arkadaşınız ile oynayabileceğiniz oyunlardan bir tanesi. eFootball Pro Evolution Soccer 2021, ne yazık ki FIFA 21 kadar farklı içerik sunmuyor. Yine de bu oyunun içerisinde klasik karşılaşmalar gerçekleştirebilirsiniz ve kimin futbol temelli oyunlarda daha iyi olduğunu kanıtlayabilirsiniz. Eğer sizin beceriniz basketbol tarafındaysa, onunda bir çözümü var.

eFootball PES 2021 SEASON UPDATE
eFootball PES 2021 SEASON UPDATE
56,00
den başlayan fiyatlarla

NBA 2K21 oyununu da yanınızdaki bir arkadaşınız ile oynayabilmeniz mümkün. Yalnız, bu yapıt da FIFA 21 gibi birçok farklı içerik sunamıyor. eFootball Pro Evolution Soccer 2021 oyununda olduğu gibi sadece klasik karşılaşmalar gerçekleştirebiliyorsunuz. Yine de NBA 2K21 oyununun temel oynanınışının oldukça zevkli olduğunu göz önünde bulundurursak, muhtemelen arkadaşlarınızla oldukça eğlenceli bir deneyim elde edeceksinizdir.

NBA 2K21
NBA 2K21
389,00
den başlayan fiyatlarla

Mortal Kombat 11, Street Fighter V ve Tekken 7

Spor yerine dövüş temelli oyunlara yönelirseniz de birbirinden farklı alternatif oyununuz bulunuyor. Mesela; bol kanlı, kafaların ve kolların koptuğu şekilde bir dövüş deneyimi elde etmek isterseniz, arkadaşınız ile birlikte Mortal Kombat 11 oyununa yönelebilirsiniz. Tekken 7 ise kesinlikle nostalji isteyen oyunculara hitap ediyor olacak. Street Fighter V oyunu da oldukça rekabetçi yapısı ve özellikleri ile en iyi rekabeti arayan arkadaşları bekliyor olacak.

Mortal Kombat 11
72,16
den başlayan fiyatlarla
Street Fighter V
59,99
den başlayan fiyatlarla
TEKKEN 7
53,80
den başlayan fiyatlarla

F1 2020 ve CarX Drift Racing Online

Şansınızı yarış oyunlarından yana kullanmak isterseniz, ne yazık ki çok da fazla bir seçiminiz bulunmuyor. En kaliteli yarış oyunlarına bakacak olursak, bunların arasından öncelikle F1 2020 oyununda yerel çoklu oyunculu oyun desteği bulunuyor. Bu sayede, ekranı ikiye bölerek, arkadaşınız ile Formula 1 deneyimi yaşayabiliyorsunuz. CarX Drift Racing Online da aynı şekilde bir deneyim sunuyor ama Formula 1 yarışları yerine arabaları yanlıyorsunuz.

CarX Drift Racing Online
25,00
den başlayan fiyatlarla
F1® 2020
92,00
den başlayan fiyatlarla

Overcooked! 2

Temelinde zaten eşli oyunculu bir oyun olan Overcooked! 2, yanınızdaki arkadaşınız veya arkadaşlarınız ile oynayabileceğiniz en eğlenceli parti oyunlarından bir tanesi. Overcooked! 2 oyununda farklı engellerin üstesinden gelmeye çalışarak ve tabii ki arkadaşlarınızla da birlikte bir uyum içerisinde size emredilen yemekleri yapıyorsunuz. Rekabet değil de eğlenceli ortamlar için Overcooked! 2 ve serinin diğer oyunlarını önerebiliriz.

Overcooked! 2
Overcooked! 2
62,30
den başlayan fiyatlarla