Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Lethal Company
190,09
den başlayan fiyatlarla
Palworld
492,12
den başlayan fiyatlarla
Prison Architect 2
787,59
den başlayan fiyatlarla
Anime Grafiklerine Sahip Oyunlar

Anime Grafiklerine Sahip Oyunlar

Anime izlemeyi birçok kişi seviyor. Aynı zamanda insanlar, anime benzeri veya anime temalı oyunları oynamaktan da hoşlanıyor. En iyi anime benzeri oyunlar yazısında da türün en iyilerine yer vermeye çalışacağız; özellikle Steam gibi platformlarda böylesine yoğun bir türün en iyilerini bulmak zor olabiliyor.

Umuyoruz ki sizler için hazırladığımız bu koleksiyon sayesinde en iyi anime oyunlarını ve benzerlerini keşfedebileceksiniz. Lafı fazla uzatmadan başlayalım.

Persona

Persona 4 Golden ve Persona 5 Strikers, anime gibi bir video oyunu arayan oyuncuların deneyimleyebileceği en iyi yapıtlardan olabilir. Persona 4 Golden oyununda bir grup arkadaşın, seri cinayetler ile başlayan bir macerasına tanıklık ediyoruz. Persona 5 Strikers ise aslında Persona 5 ve Persona 5 Royal oyunlarının kısmen bir devamı olarak karşımıza çıkıyor. Bu oyunda, rol yapma mekanikleri yerine aksiyon daha fazla öne çıkıyor.

Persona® 5 Strikers
1.769,05
den başlayan fiyatlarla
Persona 4 Golden
580,49
den başlayan fiyatlarla

NARUTO SHIPPUDEN: Ultimate Ninja STORM

Bir anime olarak herhalde Naruto markasını bilmeyen pek yoktur. İşte o markanın bir de video oyunu serisi bulunuyor ve ona da NARUTO SHIPPUDEN: Ultimate Ninja STORM deniyor. Seride toplamda 4 adet video oyunu bulunuyor ve tüm bu yapıtların içerisinde Naruto animeleri ve mangalarından uyarlanan bir maceraya tanıklık ediyoruz. Ayrıca, bu oyunların tamamı da HD olarak yeniden düzenlenmiş haldeler. Yani, iyileştirilmiş sürümler karşımızda.

NARUTO: Ultimate Ninja STORM
NARUTO: Ultimate Ninja STORM
140,85
den başlayan fiyatlarla

Soulstice

İlk dakikadan itibaren Soulstice, ilham kaynakları konusunda açık ve net davranıyor. Bayonetta’da gördüğümüz gibi sonsuzluğa uzanan bir düşüş sahnesi ile oyun başlıyor. Gizemlerle dolu karanlık bir dünyayı keşfetmeye, orijinal bir kombat mekaniğinde ustalaşmaya, hızlı tempolu aksiyona ve efsane Boss savaşlarına hazırsanız, Soulstice tam size göre diyebiliriz. 

Görsellik ve sunum olarak Soulstice’ın anime ve manga kültüründen etkilendiği oldukça belli. Ağır zırhlar ve dev kılıçlarla, özellikle Berserk ve Claymore gibi başyapıtların izlerini taşıyor. Ara sahnelerin görselliği, çizimleri, renkleri gerçekten oyuncuyu etkilemeyi başarıyor. Görsel olarak oyunun bizden tam puan aldığını söyleyebiliriz. 

Soulstice
Soulstice
1.312,87
den başlayan fiyatlarla

FINAL FANTASY XIV Online

Görsel açıdan animelere pek benzemeyen ama evreni ve yaşanan olayları ile adeta bir anime yapıtı olan FINAL FANTASY XIV Online, konu MMORPG olduğu zaman en iyi ve en zengin deneyimlerden bir tanesini yaşatıyor. Hem arkadaşlarınızla, hem de dünyanın dört bir yanından diğer insanlarla katılabileceğiniz bu epik macera, seneler sonra bile yeni güncellemeler ve içerikler ile destekleniyor. Çevrim içi bir deneyim arıyorsanız, FINAL FANTASY XIV Online kesinlikle önerilir.

FINAL FANTASY XIV Online
FINAL FANTASY XIV Online
524,95
den başlayan fiyatlarla

Temtem

Pokemon markasından ilham alınarak geliştirilmiş olan Temtem oyununda kendi karakterimizi oluşturuyoruz ve anime gibi renkli bir dünyada, birbirinden farklı canlıları yakalayıp, onları dövüştürüp, seviye kazandırıyoruz. Evet, böyle anlatınca illegal bir işmiş gibi görünebilir ama Temtem, arkadaşlarınızla veya tek başınıza oynayabileceğiniz oldukça eğlenceli ve aynı zamanda da anime benzeri kaliteli bir video oyunu.

Temtem
Temtem
738,35
den başlayan fiyatlarla

DRAGON BALL FighterZ

Yine anime ve manga gibi yapıtları ile tanınan DRAGON BALL markası, DRAGON BALL FighterZ adı altında bir video oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Markanın tüm geçmişini ele alan DRAGON BALL FighterZ oyununda aksiyon, macera ve rol yapma temelli bir deneyim yaşatılıyor. Ayrıca bu oyunun hikayesinin odak noktasında da Android 21 isimli yeni bir karakter bulunuyor ama tüm hikaye, markanın en kıdemli ismi olan  Akira Toriyama'nın gözetiminde hazırlanıyor.

DRAGON BALL FighterZ
DRAGON BALL FighterZ
1.312,87
den başlayan fiyatlarla

NieR:Automata ve NieR Replicant ver.1.22474487139...

NieR Replicant oyununun yeniden düzenlenmiş ve iyileştirilmiş bir sürümü olan NieR Replicant ver.1.22474487139... yakında piyasaya sürülmüş olacak. Anime teması ile çok dikkat çeken bu oyun, aslında NieR:Automata oyunundan önce yaşananları anlatıyor. Bu yüzden öncelikle NieR Replicant ver.1.22474487139... odaklanıp, hikayeyi anlayıp, ondan sonra da rahatlıkla NieR:Automata oyunundaki oldukça kaliteli bir başka anime deneyimini yaşayabilirsiniz.

NieR Replicant™ ver.1.22474487139...
1.477,02
den başlayan fiyatlarla
NieR:Automata™
1.050,23
den başlayan fiyatlarla