Üye Ol / Giriş Yap
KATEGORİLER

Kingdom: New Lands PC Fiyatları

Çıkış Tarihi: 08.08.2016
Diller: İngilizce , Fransızca , İtalyanca , Almanca ...

Enucuzoyun.com'da en ucuz Kingdom: New Lands fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Kingdom: New Lands PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Kingdom: New Lands oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini gene sitemizin oyun sayfalarında incele.

Kingdom: New Lands Hakkında


Keşfedilmeyi bekleyen gizemlerle uzak adaların hikayeleri yayıldı. Hükümdarlar, bu Yeni Topraklarda yelken açmak ve yeni krallıklar bulmak için tebaalarının tüm gücüne ihtiyaç duyacaklar.

Kingdom: New Lands, hükümdar lejyonlarının deneyimlediği ve keyif aldığı sadeliği ve derinliği korurken, IGF'ye aday gösterilen oyuna bol miktarda yeni içerik ekleyerek, Kingdom'ın ödüllü oynanışına ve gizemine dayanıyor. Yeni Topraklar'a seyahat edin ve bu adalara yuva diyen yeni bineklerin, tüccarların ve serserilerin seline merhaba deyin, ancak gelişinizi tehdit eden yeni engellere karşı dikkatli olun - sadece açgözlü yaratıklar değil, çevrenin kendisi bile seni yenebilir.

Kingdom: New Lands sizden işleri kendi başınıza çözmenizi istiyor. Size yardımcı olacak eşyalar, NPC'ler ve gizemli heykellerle karşılaşacaksınız, ancak Krallığınızı inşa etmek ve savunmak için size tam olarak nasıl yardımcı olacaklarını bulmanız gerekecek.Kingdom: New Lands, keşif, keşif, hayatta kalma ve bir şeyi kendi başınıza çözdüğünüzde aldığınız harika duygu ile ilgilidir. Birden çok parça birden bire bir bütün oluşturmak için bir araya geldiğinde - yeni bir stratejinin temeli veya Kingdom: New Lands dünyasında bir şeyin gerçekten nasıl çalıştığını anlamak için bir temel.

Azim ve engellerin üstesinden gelmekle ilgili - aşılmaz görünseler bile. Her şeye rağmen çekiyor. Yeniden oluşturuluyor ve kurtarılıyor. Ve başardığında o büyük iç çak bir beşlik.

Bu, küçük Krallığınızı en iyi nasıl yöneteceğinizi ve her şeyi oyunun sizi oynamayacağı bir tarzda nasıl birbirine bağlayacağınızı bulmakla ilgilidir - oyunu siz oynarsınız.

Aynı zamanda güzel, sakin, melankoli, çılgın, stresli ve harika. Benzersiz bir deneyimle birleşen bir duygu yelpazesi sunar.

Etkili bir şekilde yönetmeden önce dünyanın nasıl davrandığının kurallarını keşfetmeniz gereken minimalist bir strateji oyunudur. Aynı zamanda biraz tuhaf, güzel ve sinir bozucu olabilir ama elinizi tutmaz.

Kingdom: New Lands özellikleri:


● Bir cetvel, atları ve bir torba bozuk para
● Her gece madeni paralarınızı ve taçlarınızı almaya çalışan açgözlü yaratıklar (durdurun!)
● Krallığınızı inşa etmenize, saldırmanıza ve savunmanıza yardımcı olacak sadık tebalar
● Çiftliğiniz için birden fazla yükseltme, saldırmak ve savunmak için farklı birim türleri ve araziye dağılmış sırlar
● Bağımsız Oyunlar Festivali'nden iki mansiyon alan güzel film müziği

Cesur olun, hükümdar olun ve bu Yeni Topraklar sizi fethetmesin diye acı sona kadar savaşın.

Desteklenen Diller : İngilizce , Fransızca , İtalyanca , Almanca , Kastilya İspanyolcası , Portekizce , Brezilya Portekizcesi , Rusça , Danca , Japonca , Norveççe , Basitleştirilmiş Çince , İsveççe , Fince , Korece

Sistem Gereksinimleri

En Düşük Sistem Gereksinimleri:
Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP
  • İşlemci: Dual Core
  • Bellek: 1 GB RAM
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Depolama: 1 GB kullanılabilir alan
Önerilen Sistem Gereksinimleri:
Önerilen:
  • İşletim Sistemi: Windows 7 or higher
  • Bellek: 4 GB RAM
  • DirectX: Sürüm 10
  • Depolama: 1 GB kullanılabilir alan