Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Lethal Company
190,12
den başlayan fiyatlarla
Palworld
492,20
den başlayan fiyatlarla
Prison Architect 2
787,72
den başlayan fiyatlarla
King of Retail

LOGITECH G502 X PLUS Oyuncu Mouse'u
sponsorlu
LOGITECH G502 X PLUS Oyuncu Mouse'u

LIGHTSYNC RGB

LIGHTSPEED Kablosuz Bağlantı Teknolojisi

8 Alanlı RGB Aydınlatma ve HERO 25K Sensör

Ürüne Git

 • King of Retail
 • King of Retail PC Fiyatları
 • King of Retail PC Key Fiyatları
 • King of Retail Fiyat Karşılaştırma
 • King of Retail

King of Retail

Çıkış Tarihi: 14.09.2022
Diller: İngilizce, Almanca, Danca ...

enucuzoyun.com'da en ucuz King of Retail fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı King of Retail PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda King of Retail oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini yine sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun Fiyatları
Resmi Mağazalar
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
GOG
Sürüm — Standart
192,68
Steam
Sürüm — Standart
426,86
Fanatical
77.203 yorum
Sürüm — Standart
673,87
eTail.com.tr
425 yorum
Sürüm — Standart
883,69
Gamesforpc
Sürüm — Standart
883,69

Oyun İstatistikleri

King of Retail yayınları

Sıkça Sorulan Sorular

 • King of Retail oyununun konusu nedir?

 • King of Retail nereden indirilir?

 • King of Retail nereden satın alınır?

 • King of Retail kaç GB?

 • King of Retail Türkçe mi?

 • King of Retail hangi dilleri destekliyor?

 • Multiplayer var mı?

 • King of Retail ne zaman çıkacak?

 • Oyunun yayıncısı kim?

 • Oyunu hangi firma geliştirdi?

Oyun Hakkında

King of Retail, yeni bir mağazanın sahibi olarak mağazanızın gelişmesi ve size büyük paralar kazandırmak için doğru kararları vermeniz gereken bir mağaza yönetimi simülasyon oyunudur. Baskıyla başa çıkabilir misin yoksa büyük bir iflasta sefil bir şekilde başarısız olur musun?

Sahibi ve yöneticisi olarak günlük olarak birçok sorumluluğunuz var.

Mecbursun:

Mağazanızın yönünü seçin

Modaya uygun tip için bir Ayakkabı Mağazası mı, günlük ihtiyaçlarınız için bir Elektronik Mağazası mı yoksa her şeyden biraz satan dev bir Hipermarket mi olmalı? Her şey işe yaramayacak. Şehrin fakir kesiminde yüksek moda, yüksek fiyatlı ürünler satmaya çalışmak, kayıt defterinizde sonsuz kuyruklar oluşturmayacaktır. Rekabetçi bir pazara hakim olmaya mı çalışacaksınız yoksa keşfedilmemiş bir yöne mi gideceksiniz?

Makale akışını kontrol edin

Bir ürünün bir müşteri tarafından eve götürülmesi için birçok şeyin halledilmesi gerekir. Öncelikle makaleleri seçmeli ve sipariş etmelisiniz. Bir teslimatın gerçekleşmesi için, depolama alanının teslim edilen ürünleri alabilmesi ve işleyebilmesi gerekir. Satış alanı, ürünleri sergilemek ve satmak için doğru ekranlara ve kayıtlara sahip olmalıdır. Tedarikçilerinizle iyi bir ilişki kurmak, onların daha özel ürünlerini satabilmenin anahtarıdır. Oh, bu arada, müşterilerinizin mağazanıza girdiklerinde görmeleri için ilk hangi makale olmalı? Toplu satış kotları mı yoksa sinirli ipek gömlek mi?

İnsanları mağazanıza getirin

Müşterileriniz arasında itibarınızı artırın ve mağazanızı şehirde en çok aranan yer haline getirin. İyi bir pazarlama planı, mutlu müşterilerle birlikte geliriniz için harikalar yaratacaktır. Ama fikrinizi abartmayın. Söz verdiğiniz şeyi tutamazsanız, müşteriler mağazayı memnun bırakmaz ve hiçbir şey bir mağazayı mutsuz müşterilerden daha hızlı mahvetmez.

Lütfen müşteri

Müşterilerinizin alışveriş yapmaları için keyifli bir atmosfer yaratın ve mağazanızın temasını oluşturun, böylece girdikleri yerin SİZİN mağazanız olduğunu bilsinler. İhtiyaç duydukları yardımı aldıklarından ve kayıtların satırlarının çok uzun olmadığından emin olun. Mağaza içi pazarlamayı yönetin, böylece hem modacıların hem de indirim avcılarının nereye gideceklerini ve hangi makaleyi seçeceklerini bilsin.

Personelinizi yönetin

Tabağınızda kendinizle başa çıkamayacak kadar çok şey olduğunda, biraz personel alma zamanınız olabilir. Başvurular arasında ilginç adaylar bulun. Mülakatlar yapın, kişi hakkında bir fikir edin ve bakmanız gereken rolle eşleşip eşleşmediklerine karar verin. Maaşlarını görüşün ve onları işe alın. Onları mutlu edin ve fazla çalışmadıklarından emin olun. Harika bir çalışma ortamı, büyük bir özveri verir. Ama yine de tembelleri işçilerden ayırmanız gerekiyor. Doğru kişilere zaman ayırın ve onları daha iyi olmaları için eğitin, böylece kendiniz için bir stand-in'e ihtiyacınız olduğunda, bir sonraki mağazaya taşındığınızda, kendi yeteneklerinizden seçim yapabilirsiniz.

Mağazayı optimize edin

İyi bir mağaza ile harika bir mağaza arasındaki fark ayrıntıda gizlidir. Zayıf satan makaleleri ayıklayın ve iyi olanlardan daha fazlasını alın. Gereksiz yere çok sayıda makale sipariş etmediğinizden, ancak yine de bitmemeniz için yeterli olduğundan emin olun. Geliri artırmak için ödülleri optimize edin. Müşteri kalıplarını bulun ve açılış saatlerini buna göre ayarlayın. Verimli bir personel programı planlayın, böylece insanlara hiçbir şey yapmadıkları için para ödemezsiniz.

Büyük etkinliklere hazırlanın

VIP geliyor mu? Noel yakında mı? Kara Cuma? Bir sonraki büyük eğilimi herkesten önce görebilir misin? Hareketlerinizi her geçen gün değişen dinamik bir şehirde meydana gelen olaylara göre ayarlayın.

Şirket Modu

Şehrin çeşitli yerlerindeki birkaç mağazayı kontrol edin. Yerliler için uygun ürünleri uyarlayın ve satın alın. Merkezinizi genişletin ve konseptlerinizi geliştirin. Doğru yöneticileri bulun ve doğru zamanda doğru yatırımları yaptığınızdan emin olun.

Meydan okumaya hazır mısınız? Cevabınız evet ise, Perakende Kralı sizin için bir oyundur.

(Not: Bu, piyasaya sürülecek ürünün hedefidir. Lütfen "Erken Erişim" bilgileri altında mevcut durum hakkında bilgi edinin)
Desteklenen Diller: İngilizce, Almanca, Danca, Fransızca, Felemenkçe, Rusça, Basitleştirilmiş Çince

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:
Minimum:
 • İşletim Sistemi: Windows 10
 • İşlemci: 2.6 GHz Dual Core or similar
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 500 series or equivalent.
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolama: 10 GB kullanılabilir alan

Yorumlar