Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

God's Trigger
7,85
den başlayan fiyatlarla
Pure Farming 2018
12,14
den başlayan fiyatlarla
Dying Light - Astronaut Bundle
5,17
den başlayan fiyatlarla
Imperivm RTC - HD Edition "Great Battles of Rome"
 • Imperivm RTC - HD Edition "Great Battles of Rome"
 • Imperivm RTC - HD Edition "Great Battles of Rome" PC Fiyatları
 • Imperivm RTC - HD Edition "Great Battles of Rome" PC Key Fiyatları
 • Imperivm RTC - HD Edition "Great Battles of Rome" Fiyat Karşılaştırma
 • Imperivm RTC - HD Edition "Great Battles of Rome"

Imperivm RTC - HD Edition "Great Battles of Rome"

Çıkış Tarihi: 16.08.2021
Diller: Kastilya İspanyolcası, İngilizce, İtalyanca

Enucuzoyun.com'da en ucuz Imperivm RTC - HD Edition "Great Battles of Rome" fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Imperivm RTC - HD Edition "Great Battles of Rome" PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Imperivm RTC - HD Edition "Great Battles of Rome" oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini gene sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun Fiyatları
Resmi Mağazalar
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
Steam
Sürüm — HD
15,00

Oyun İstatistikleri

Imperivm RTC - HD Edition "Great Battles of Rome" Yayınları

Sıkça Sorulan Sorular

 • Imperivm RTC - HD Edition "Great Battles of Rome" oyununun konusu nedir?

 • Imperivm RTC - HD Edition "Great Battles of Rome" nereden indirilir?

 • Imperivm RTC - HD Edition "Great Battles of Rome" nereden satın alınır?

 • Imperivm RTC - HD Edition "Great Battles of Rome" Türkçe mi?

 • Imperivm RTC - HD Edition "Great Battles of Rome" yaş sınırı nedir?

 • Imperivm RTC - HD Edition "Great Battles of Rome" hangi dilleri destekliyor?

 • Multiplayer var mı?

 • Imperivm RTC - HD Edition "Great Battles of Rome" ne zaman çıkacak?

 • Oyunun yayıncısı kim?

 • Oyunu hangi firma geliştirdi?

Oyun Hakkında

Haemimont Games ve FX Interactive'in eski tarz Gerçek Zamanlı Strateji gişe rekorları kıran Imperivm “Great Battles of Rome” geri döndü!!!


bu sefer hd


Yeni Imperivm HD hakkında dikkat edilmesi gereken 10 önemli nokta

1) Zafer veya özgürlük için savaşan yedi medeniyet

Roma, Aegyptus, Britannia, Germanya, Gallia, Hispania ve Carthago.


2) Tüm zamanların en büyük İmparatorluğunu oluşturan savaşlara liderlik edin

Jvlivs Caesar, Avgvstvs, Kleopatra, Hannibal, Queen Boudicca, Vercingetorix, Viriathus, Arminivs…


Karizmalarını ve uzmanlıklarını komutaları altındaki birliklere aktaran ve savaşta zafer veya yenilgi arasındaki farkı yaratan gerçek antik kahramanlar.

3) Hızlı tempolu RTC “Gerçek Zamanlı Fetih” oyununun tadını çıkarın

Askeri fetih odaklı bir Eski Okul RTS:
- Askeri fetih odaklı RTS
Askeri stratejiye odaklanın ve çabalarınızı birliklerinize komuta etmeye yönlendirin.

- Savaşlarda önemli bir rol oynayan RPG özellikleri
RPG özellikleri devreye girdiğinde savaşlar daha gerçekçi hale geliyor.

- Tarihsel gerçeklere, senaryolara ve karakterlere dayanan hikaye
Her savaş, tarihi uzmanlardan alınan bilgilerle tasarlandı.

4) Yeni Imperivm HD, "müthiş" bir tekli ve çok oyunculu oynanışı ikiye katlıyor

Imperivm World topluluğundan 25.000'den fazla Betatsester ile güçlerin birleştirilmesiyle oluşturuldu.


5) +%40 daha büyük savaş alanı

Daha fazla birime liderlik edebileceğiniz ve daha fazla düşmanla yüzleşebileceğiniz yer. Orijinalinden daha büyük bir Strateji ve Fetih mücadelesi.


6) Yeni özel Çok Oyunculu sunucu

 

 • 8 oyuncuya kadar.
 • 1vs1, 2vs2, 3v3 ve 4vs4.
 • 7 Sivil
 • 90 benzersiz savaşçı.
 • 5.000 birim aynı anda savaşıyor.
 • Roma İmparatorluğu boyunca haritalar.
7) Çevik ve güçlü Imperivm HD Oyun İçi Düzenleyici

Kendi haritalarınızı ve savaşlarınızı oluşturun ve bunları arkadaşlarınızla ve/veya Imperivm World Gamers Community ile paylaşın.
8) En sevdiğiniz antik orduyu komuta edin

Gelişmiş AI ve hassas ve hızlı tempolu yeni oyun dengesi ile düşmanlarınızla yüzleşin.

Roma

Cumhuriyetçi ve İmparatorluk Roma, ihtişamını lejyonlarına borçludur: disiplinli, savaşta sertleşmiş ve yüksek eğitimli. Savaş alanında konuşlanmaları, askeri stratejinin çehresini sonsuza dek değiştirdi.
Mısır

Mısır uygarlığı sizi firavunlar zamanının görkemine götürür. Tapınaklar, piramitler, sfenksler... Başkentiniz İskenderiye'den antik İmparatorluğunuzu Roma'nın hırslarından korumak zorunda kalacaksınız.


Britanya

Britannia adasının savaşçılarının Romalı istilacılara karşı iki özelliği vardır: boyun eğmez ruhları ve kendi şartlarında savaşı destekleyen düşmanca arazileri.


Almanya

Alman kabilelerinin savaşçı karakteri, Roma İmparatorluğunu yüzyıllar boyunca uzak tuttu. Sürekli akınları kuzey sınırını İmparatorluğun en tehlikeli bölgesi haline getirdi.


Gallia

Orta Avrupa'nın Kelt kabileleri, Roma'nın amansız ilerlemesini durdurmak için ilk kez birleşti. Bütün bir halkın cesaretini ve kararlılığını test edecek eşitsiz bir savaş başladı.


Hispanya

“İlk istila edilen, en son boyun eğdirilen” (Octavius Augustus). Azimli ve gözü pek, olağanüstü dayanıklılıkları, en zorlu koşulların bile üstesinden gelmelerini sağladı.


Kartaca

Numidalar, Berberiler, Tuaregler, Moritanyalılar... Kuzey Afrika'nın dört bir yanından gelen savaşçılar, her çağın en büyük stratejistlerinden biri olan Hannibal'in prestijinden etkilenen Kartaca ordusuna katıldı.


9) Roma lejyonlarına liderlik edin ve en büyük zaferlerini yeniden yaşayın

Afrika'ya İniş – MÖ 204


Hannibal'in İtalya'nın göbeğinde kazandığı her zafer, Roma'nın gururuna bir darbe daha indiriyor. Senato, Scipio'ya kendi topraklarında Kartaca'ya saldırma görevi verdi. Hispania'da Kartacalıları yenen Romalı general, Kuzey Afrika'da karaya çıkar…

Numantia Kuşatması – MÖ 134


Zaptedilemez Numantia, Roma'ya karşı İber Yarımadası'nda karşı karşıya gelen direniş güçlerinin sığınağı haline geldi. 20 yıllık başarısızlıktan sonra, Senato Scipio Emilianus'a asi şehrine kesin olarak boyun eğdirme görevi verir. Romalı general şehri kuşatır.

Alesia Savaşı – MÖ 52


Galya Savaşı çok önemli bir yol ayrımında. Julius Caesar liderliğindeki beş lejyon, bir çit oluşturur ve müstahkem tepe kasabası Alesia'yı çevreler. Kuşatılmış yurttaşlarına yardım etmek için yola çıkan Galya ordusundan kendini korumak için ikinci bir dış savunma inşa ederler. Sezar'ın askeri dehası, kendisinden on kat daha fazla olan bir orduya karşı test edilir...

Nil'de Augustus - MÖ 31

Mısır Kraliçesi Kleopatra tarafından desteklenen Mark Anthony, Roma'nın mutlak gücünün özlemini çekiyor. Rakibi Octavius Augustus, Yunanistan açıklarındaki Actium Savaşı'nda Mısır filosunu yendiğinde boşa çıkan bir hırs. Bu zaferden sonra Augustus'un lejyonları Nil deltasında karaya çıkmaya ve Firavunların topraklarını ele geçirmeye hazırlanır.


Britanya'nın Fethi – MS 77


Asil tribün Gnaeus Iulius Agricola, Britannia Valisi olarak atandı. İmparatorun arzusuyla, güney bölgelerini pasifize etmek ve pusu taktiklerinde gerçek uzmanlar olan Kaledonyalıların kuzeydeki tehdidini engellemek için iki yönlü bir görevle Adaya seyahat eder.

Almanya'da Marcus Aurelius - MS 167


Germen orduları İmparatorluğun sınırlarını aşar ve Venedik Körfezi'ndeki Roma şehri Aquilea'yı yağmalar... İmparator Marcus Aurelius böyle bir cüretkarlığa tahammül etmeye hazır değildir ve şimdiye kadar görülmüş en büyük ordunun komutasını alır. Amaç, işgalcileri Tuna'nın ötesine kovmak ve Barbar tehdidini kesin olarak sona erdirmek.

10) Özgürlük mücadelesinde Roma İmparatorluğu düşmanlarına liderlik edin

Hannibal, Roma Kapılarında – MÖ 216


50.000 piyade, 9.000 atlı ve 37 filden oluşan bir kuvvete liderlik eden Hannibal, Alpleri geçerek İtalya'yı işgal eder. Tesino, Trebia ve Trasimene'deki lejyonları yener ve bu başarı dizisini Cannae'de muazzam bir zaferle tamamlar. Kartaca ordusu Roma'nın kapılarında...

Viriathus Hispania'ya hükmediyor - MÖ 146


Viriathus, Hispania'nın en güçlü kabilesi olan Lusitanians'ın lideri seçildi. Sekiz uzun yıl boyunca, arazi bilgisi ve gerilla taktiklerine hakimiyeti sayesinde Roma'nın baş belası oldu. Gücünün zirvesindeyken, Viriathus İber Yarımadası'nın neredeyse tamamına hakimdir.

Silahlı Mısır – MÖ 58


Mısır'da Firavunların görkemi bir hatıradan başka bir şey değildir. Roma, Kral Ptolemy XII'yi iktidarda tutarken, Mısır halkından küfürlü haraçlar talep ediyor. İsyan patlak verene kadar hoşnutsuzluk yayılır. Mısır, Roma'nın gücünü alır.

Gergovia Savaşı - MÖ 52


Asilzade Vercingetorix, Galya kabilelerini birleştirme ve Roma'ya karşı direnişe liderlik etme kabiliyetini kanıtladı. Ancak özgürlük için mücadele fedakarlık gerektirir. Galyalı lider kendi köylerini harap ediyor, böylece lejyonları yiyecek ve erzaktan yoksun bırakıyor. Bu kavrulmuş toprak stratejisi başarılı olur ve Vercingetorix'i korkunç bir düşmana dönüştürür. Sezar başkentine saldırmak zorunda kalır... Gergovia.

Arminius, Asi General – MS 9


Roma'nın hayali, egemenliklerini Germen kabilelerinin yıkıma uğrattığı bir bölge olan Ren'in ötesine taşımaktır. Vali Publius Quinctilius Varus, Elbe nehri kıyısında yeni bir sınır sağlama görevini üstlenir. Onların safları arasında, kendi halkını savunmak için Roma'dan dönmeye hazır ve istekli olan Germen kökenli bir general olan Arminius var.

Kraliçe Boudicca'nın İsyanı– MS 60


Britannia, Roma'nın küstahlığına karşı yükselen bir isyan yatağıdır. Vali Paulinus Suetonius, Anglesey adasında bir isyanı bastırırken, Iceni kraliçesi Boudicca, Roma eyaletinin başkentine doğru yola çıkıyor. İmparatorluk ordusunun inatçı direnişi karşısında Boudicca, kılıcını şiddetle onların saflarını yararak savuruyor.

Desteklenen Diller: Kastilya İspanyolcası, İngilizce, İtalyanca

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:

Minimum:

 • İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 / 10
 • İşlemci: Intel Core Duo
 • Bellek: 2 GB RAM
 • Ekran Kartı: 1280x800 or higher
 • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Önerilen Sistem Gereksinimleri:

Önerilen:

 • İşletim Sistemi: Windows 10
 • İşlemci: Intel Core i3
 • Bellek: 2 GB RAM
 • Ekran Kartı: 1360x768 or higher / 1920x1080
 • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı

Yorumlar