Imperator: Rome
 • Imperator: Rome
 • Imperator: Rome PC Fiyatları
 • Imperator: Rome PC Key Fiyatları
 • Imperator: Rome Fiyat Karşılaştırma
 • Imperator: Rome

Imperator: Rome

Çıkış Tarihi: 25.04.2019
Diller: İngilizce, Fransızca, Almanca ...

Enucuzoyun.com'da en ucuz Imperator: Rome fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Imperator: Rome PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Imperator: Rome oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini gene sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun Fiyatları
Resmi Mağazalar
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
Gamebillet
385 yorum
Sürüm — Standart
48,80
Steam
Sürüm — Standart
61,00
Fanatical
67.004 yorum
Sürüm — Standart
74,45
Steam
Sürüm — Deluxe
82,00
Allyouplay
1.187 yorum
Sürüm — Standart
392,53

Oyun İstatistikleri

Imperator: Rome Yayınları

Oyun Hakkında

İskender. Hannibal. Sezar. Bu büyük adamlar ve onlar gibi onlarca insan bir kıtanın kaderini şekillendirdi. Güçlü krallar, zeki generaller ve sözde tanrılar eski Akdeniz'e damgasını vurdu. Bu deniz çevresinde, sıkı sıkıya bağlı uluslar, şiddetli savaşta birbirlerine karşı cesaretlerini ve erdemlerini test ettiler, kültürel ve politik mirası artık Batı Medeniyeti olarak anladığımızdan ayrılamaz. Ama hiçbir şey garanti edilmedi. Imperator: Rome'da tarihin akışını değiştirebilir misin? Artık Punic Wars içerik paketini içeriyor.

Imperator: Rome , Paradox Development Studio'nun en yeni büyük strateji oyunu. İskender'in Doğudaki Halef İmparatorluklarından Roma İmparatorluğu'nun kuruluşuna kadar geçen çalkantılı yüzyıllarda geçen Imperator: Rome sizi klasik çağda imparatorluk inşasının yarışmasını ve zorluklarını yeniden yaşamaya davet ediyor. Nüfusunuzu yönetin, ihanete dikkat edin ve tanrılarınıza inancınızı koruyun.


Zamanla değişecek, çeşitli becerilere ve özelliklere sahip canlı bir karakter dünyası. Ulusunuzu yönetecekler, eyaletlerinizi yönetecekler ve ordularınıza ve filolarınıza komuta edecekler. Ayrıca yeni, daha insana benzeyen karakter sanatımızı da tanıtıyoruz.


Vatandaşlar, özgür insanlar, kabile mensupları ve köleler - her nüfusun kendi kültürü ve dini vardır. Ordularınızı doldursunlar, kasalarınızı doldursunlar veya kolonilerinizi doldursunlar, mutluluklarına dikkat edin - başarınız onların memnuniyetine bağlıdır.


Düşmanlarınızın taktiklerine karşı koymak için savaştan önce yaklaşımınızı seçin.


Her kültürün kendine özgü bir savaş yürütme yöntemi vardır. Romalılar ve Keltlerin kendilerine uygun farklı seçenekleri vardır. Benzersiz bonusların, yeteneklerin ve birimlerin kilidini açın.


Bir Cumhuriyet'te senatoyu yönetin, mahkemenizi bir monarşide bir arada tutun, kabile sistemindeki klanlara cevap verin.


Göçmen barbarlar en iyi topraklarınızı yağmalayabilir veya yerleştirebilirken, sadık valiler veya generaller ordularını yanlarına alarak size karşı dönebilirler!


Mallar, anavatanlarına bonus sağlar. Zenginliği etrafa yaymak için yerel güç için stoklardan yararlanacak mısınız veya fazla mal ticareti yapacak mısınız?


Krallığınızı daha güçlü ve zengin kılmak için binalara, yollara ve savunmalara yatırım yapın.
Desteklenen Diller: İngilizce, Fransızca, Almanca, Rusça, Latin Amerika İspanyolcası, Basitleştirilmiş Çince

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:
Minimum:
 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: Windows® 7 Home Premium 64 bit SP1
 • İşlemci: Intel® iCore™ i3-550 or AMD® Phenom II X6 1055T
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: Nvidia® GeForce™ GTX 460 or AMD® Radeon™ HD 6970
Önerilen Sistem Gereksinimleri:
Önerilen:
 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: Windows® 10 Home 64 bit
 • İşlemci: Intel® iCore™ i5- 3570K or AMD® Ryzen™ 3 2200G
 • Bellek: 6 GB RAM
 • Ekran Kartı: Nvidia® GeForce™ GTX 660 or AMD® Radeon™ R9 380

Yorumlar