Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Green Hell
40,00
den başlayan fiyatlarla
Battlefield™ 2042
419,99
den başlayan fiyatlarla
Hunt: Showdown
109,00
den başlayan fiyatlarla
Hitman Hikayesi

Hitman Hikayesi

Gölge Müşteri, moda patronu ve uluslararası casusluk halkası IAGO'nun başkanı Viktor Novikov için bir suikast gerçekleştirir ve ödeme olarak IAGO'nun tüm dosyalarının bir kopyasını alır.

Dosyaları Providence'ın gizli operasyonlarını belirlemek için kullanan Müşteri, Novikov'un markası Sanguine tarafından bir Paris moda şovunda gerçekleşecek olan çalıntı bir resmi olmayan kapak (NOC) listesinin yaklaşan IAGO açık artırması hakkında MI6'ya isimsiz bir uyarı gönderir. MI6 satışı engellemek için Ajan 47'yi işe alır; defilede Novikov ve iş ortağı ve IAGO'nun gerçek lideri Dalia Margolis'e suikast düzenler.

HITMAN™
HITMAN™
34,71
den başlayan fiyatlarla

Müşteri, Providence'ın faaliyetlerini ifşa etmeden kesintiye uğratmak için iki ICA sözleşmesi daha harekete geçirir. İlk önce, Ether Biotech Corporation'daki hoşnutsuz bir hissedar için ölümcül bir silaha dönüştürülmüş virüs geliştirmek için gizli bir projeyi ifşa eder ve hissedarın daha sonra projeden sorumlu bilim adamları Silvio Caruso ve Francesca De Santis'e suikast düzenlemek ve yok etmek için Ajan 47'yi işe alacağını bilir. Virüs prototipi, Caruso'nun hayali İtalyan kasabası Sapienza'daki özel laboratuvarında bulunuyor. Providence, olayı araştırmak için Eugene Cobb adında bir ajan gönderir; Müşteri onu pusuya düşürür, öldürür ve elindeki bir anahtarı alır.

hitman hikayesi

İkinci sözleşme, Müşterinin Fas'ta yaklaşan bir askeri darbeyi, kazançlı Fas hükümeti sözleşmeleri olan uluslararası bir müteahhit olan Hamilton-Lowe'a ifşa etmesini içerir. Şirket, her ikisi de gizli Providence ajanları olan, darbenin beyni General Reza Zaydan ve kaçak banka CEO'su Claus Hugo Strandberg'i Marakeş'te ortadan kaldırmak için Ajan 47'yi işe alır. Ajan 47 sözleşmeyi tamamlarken, Müşteri New York City'deki bir Providence kasasını ihlal eder ve Providence'ın varlıkları ve operatörleri hakkında değerli bilgileri çalar. Providence'ın liderleri, kendilerine karşı koordineli bir saldırı başlatıldığının farkındalar.

Müşteri, başka bir Providence üyesini, münzevi medya kralı Thomas Cross'u ortaya çıkarmak için üçüncü bir ICA sözleşmesini harekete geçirir. Cross, ünlü indie rock şarkıcısı olan oğlu Jordan Cross'u kız arkadaşı Hannah Highmoore'u öldürmekten temize çıkaran bir örtbas emri vermişti; Müşteri gerçeği ailesine açıklar. Highmoore'lar, her ikisi de Bangkok'ta özel bir tatil köyünde kalırken, Jordan Cross'u ve olayı örtbas eden Cross ailesi avukatı Ken Morgan'ı öldürmek için Ajan 47'yi işe alır. Müşteri, kontrolü altındaki özel bir milis güçlerini konuşlandırarak, Jordan'ın cenazesinden Thomas Cross'u kaçırır ve onu öldürür, ardından denizaşırı banka hesaplarından milyarlarca dolar çalar. Bilinmeyen bir tarafın Çapraz sözleşmeden yararlandığını fark eden ICA, Ajan 47'nin önceki sözleşmelerini yeniden inceler ve Müşterinin bunları oluşturmadaki rolünü keşfeder.

hitman oyun hikayesi

ICA, Müşterinin milisleri için bir eğitim kampının varlığını öğrenir. Müşteriyi manipüle ettiği için ortadan kaldırmaya çalışan ajans, ICA'nın yönetim kurulu üyesi Soders'in müdahalesi nedeniyle erken bir operasyon emri verir. Ajan 47, eko-terörist Sean Rose ve diğer önemli milis üyelerini ortadan kaldırmak için Colorado kırsalındaki eski bir endüstriyel çiftlikte bulunan kampa gönderilir. Ajan 47, Danışanın araştırmasıyla dolu gizli bir oda keşfeder ve hem önceki sözleşmelerin Providence ile olan bağlantılarını hem de Danışanın Ajan 47'nin kendisine olan saplantısını ortaya çıkarır. Diana ayrıca Soders'ın Providence için bir köstebek olduğunu ve ajansı onlar adına manipüle ettiğini keşfeder. Ajan 47'yi gizlice takip eden Müşteri, bu fırsatı saklanmak için kullanır.

Ajan 47, Soders'e ve onun Providence irtibat görevlisi, yakuza ortağı Yuki Yamazaki'ye, Hokkaido'daki bir hastanede, Soders'in tüm aktif ICA operatörlerinin bir listesi karşılığında gerekli tıbbi tedaviyi almaya ayarlandığı suikasti yapar. Ardından, Providence, Müşterinin saldırılardaki rolünü ortaya çıkarır. Adsız bir Providence üyesi, Diana'ya bir trende yaklaşır ve Müşteriyi hedef alması için ICA'yı işe almak ister. Diana reddeder ve Ajan 47'nin geçmişi hakkında bilgi vermeyi teklif eder ve onu yeniden düşünmeye yönlendirir.