Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

死寂(Deathly Stillness)
Ücretsiz
Aragami 2
57,00
den başlayan fiyatlarla
Aragami
31,00
den başlayan fiyatlarla
Hitman Codename 47 Hikayesi

Hitman Codename 47 Hikayesi

Oyuncumuz,; cinayet yöntemleri konusunda titizlikle eğitilmiş, genetik olarak geliştirilmiş bir insan klonu olan Ajan 47 isimli bir karakterdir. Test tesisinden kaçan Ajan 47, küresel bir sözleşme örgütü olan Uluslararası Sözleşme Ajansı (ICA) tarafından işe alınır.

Görevleri onu Asya, Avrupa ve Güney Amerika'daki yerlere, görünüşte aralarında hiçbir bağlantı olmayan varlıklı ve çökmekte olan suçlulara suikast yapmak için götürür. Ta ki hepsinin Ajan 47'nin yaratılmasına dahil oldukları ortaya çıkana kadar.

HİKAYE

Oyunun hikayesinde ise 1999 senesinde, başının arkasına barkod dövmesi olan kel bir adam olan Subject 47, bir sanatoryumun bodrum katında, bir hoparlörden konuşan kimliği belirsiz bir adamla uyanır. Adamın rehberliğinde, gardiyanları öldürmeden ve sanatoryumdan kaçmadan önce atletik, ateşli silahları ve suikast becerilerini test eden bir eğitim kursunu tamamlar, bu da gözlemcinin neşeyle tepki vermesine yol açar. Bir yıl sonra Ajan 47, çeşitli müşteriler için suikast gerçekleştirme konusunda uzmanlaşmış küresel bir organizasyon olan Uluslararası Sözleşme Ajansı'na (ICA) katıldı ve bir işleyici olan Diana Burnwood'un kimliğine atandı.

Hitman: Codename 47
Hitman: Codename 47
16,26
den başlayan fiyatlarla

1999 senesi boyunca Ajan 47, bir çete savaşını kışkırtarak pozisyonunu zayıflattıktan sonra Hong Kong'da Triad suç patronu Lee Hong'u öldürdüğünü gören sözleşmeleri tamamladı; aşamalı bir uyuşturucu baskınıyla Kolombiya'da kokain kaçakçısı Pablo Belisario Ochoa; Budapeşte'de uluslararası bir konferans sırasında bomba patlatmayı planlayan Avusturyalı paralı asker Frantz Fuchs; ve Rotterdam'da aşırılıkçı bir gruba nükleer savaş başlığı satmaya çalışan silah kaçakçısı Arkadij Jegorov öldürüldü. Her başarılı suikasttan sonra Ajan 47, her hedefin kendisi hakkında tartışan mektuplar, deneysel bir insan hakkında bir proje ve Profesör Ort-Meyer adında bir adam bulur.

Hitman Codename 47 hikayesi

Diana kısa süre sonra Ajan 47 ile temasa geçerek dört hedefin hepsinin Vietnam'daki aynı Fransız Yabancı Lejyonu'nda görev yaptığı ve suikastların ICA'nın kurallarına aykırı olan aynı müşteri tarafından istendiği haberini alır. Ajan 47 daha sonra son bir göreve gönderilir. Amacı bir yıl önce kaçtığı aynı tesis olarak tanıdığı Romanya'daki bir sanatoryumda bir doktora suikast yapmak. Rumen özel kuvvetleri binaya baskın yaparken Ajan 47, Ort-Meyer'in yardımcısı olarak tanıdığı hedefi ortadan kaldırır ve varlığının gerçeğini keşfeder. Ort-Meyer, Hong, Ochoa, Fuchs'u birleştiren bir klonlama deneyinin ürünüdür ve mükemmel suikastçıyı yaratmak için Jegorov'un DNA'sı kullanılır.

Ajan 47, önceki bir görev sırasında ilk kez karşılaştığı ve kurtardığı Carlton Smith adlı oldukça beceriksiz bir CIA ajanının yardımıyla, sanatoryum altındaki gizli bir laboratuvarda Ort-Meyer'i bulur ve profesörün kaçışını bir yıl önce düzenlediğini öğrenir. Performansını gerçek dünyada test etmiştir ve eski ortaklarının ölümlerini ayarlamıştır. Çünkü her biri Ajan 47'yi kendileri için istemiştir. Ort-Meyer daha sonra Experiment 48 olarak adlandırılan daha yetenekli ve kontrol edilmesi daha kolay klonlar yarattığını ortaya koyar ve onları Ajan 47'yi öldürmeye gönderir. Üstün eğitimi ile tüm klonları öldürdükten sonra Ajan 47, Ort'a ulaşmak için onlardan biri gibi davranıyor. Aldatmayı anlayınca Meyer vurulur. Ölmeden önce, Ort-Meyer kendi oğlunu tanıyamadığı için pişmanlık duyuyor ve Ajan 47'nin ellerinde ölümünü kabul ediyor, o da boynunu kırıyor.

Hitman: Codename 47 Yayınları