Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Geometry Dash
8,00
den başlayan fiyatlarla
Red Dead Redemption 2
126,99
den başlayan fiyatlarla
Borderlands 3
65,66
den başlayan fiyatlarla
Heroine Anthem Zero 2 : Scalescars Oath
 • Heroine Anthem Zero 2 : Scalescars Oath
 • Heroine Anthem Zero 2 : Scalescars Oath PC Fiyatları
 • Heroine Anthem Zero 2 : Scalescars Oath PC Key Fiyatları
 • Heroine Anthem Zero 2 : Scalescars Oath Fiyat Karşılaştırma
 • Heroine Anthem Zero 2 : Scalescars Oath

Heroine Anthem Zero 2 : Scalescars Oath

Çıkış Tarihi: 22.02.2022
Diller: İngilizce, Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince ...

enucuzoyun.com'da en ucuz Heroine Anthem Zero 2 : Scalescars Oath fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Heroine Anthem Zero 2 : Scalescars Oath PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Heroine Anthem Zero 2 : Scalescars Oath oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini yine sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun Fiyatları
Resmi Mağazalar
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
Steam
Sürüm — Standart
32,00

Lenovo IdeaPad M100 Gaming Mouse
Sponsorlu Ürün
Lenovo IdeaPad M100 Gaming Mouse

3200 DPI

RGB Renkler

Ergonomik Tasarım

Ürüne Git

Oyun İstatistikleri

Heroine Anthem Zero 2 : Scalescars Oath yayınları

Sıkça Sorulan Sorular

 • Heroine Anthem Zero 2 : Scalescars Oath oyununun konusu nedir?

 • Heroine Anthem Zero 2 : Scalescars Oath nereden indirilir?

 • Heroine Anthem Zero 2 : Scalescars Oath nereden satın alınır?

 • Heroine Anthem Zero 2 : Scalescars Oath kaç GB?

 • Heroine Anthem Zero 2 : Scalescars Oath Türkçe mi?

 • Heroine Anthem Zero 2 : Scalescars Oath yaş sınırı nedir?

 • Heroine Anthem Zero 2 : Scalescars Oath hangi dilleri destekliyor?

 • Multiplayer var mı?

 • Heroine Anthem Zero 2 : Scalescars Oath ne zaman çıkacak?

 • Oyunun yayıncısı kim?

 • Oyunu hangi firma geliştirdi?

Oyun Hakkında

Hikaye Açıklaması:
Kahraman Marşı ZERO 2: Scalescars Oath Dünya kaostan kurtulduğunda, İkiz Bakire Azizler yedi kıyamet döngüsünü başlattı. Altıncı kıyamet gününde topraklar sular altında kaldığında, Kurtarıcı'nın torunları Tanrı'dan kutsamalar aldıktan sonra, kraliyet şehri Vuzahem'i kurarak yeni doğan Hayat Ağacı Terasyr'ın altında dirildiler. Ancak ichthyopagion büyümeye devam etti ve Tanrıların dünyayı affetmediğini açıkça ortaya koydu. İnsanlar, kıyamet gününden önce günahlardan ve cezalardan kurtulurken savaşın anlamının cevaplarını bulmalıdır. Hikaye, Tanrı ve insanlar arasındaki ilişki için çok sayıda ince metafor içerir.

Oyun, ichthyopagion'dan sağ kurtulan Gon Arrue'nin genç torunu Shama'nın etrafında dönüyor. Hayat Ağacının altında yaşayıp bir rahibe olduktan sonra, Yıldız Ark Festivali arifesinde Hayat Ağacından ayrılarak, uzak batıya, Orman Muhafızları kasabası Uzato'ya gitti. Sıradan ve sade bir ev bulma umuduyla annesinin bahsettiği hayırseveri aramaya gider, ancak annesinin bıraktığı tek ipucu bir toplu iğnedir. Shama neler yaşadı? Gözyaşlarını ve yalnızlığını gülümsemesinin ardında saklayarak, aramaya söz verdiği yerden ayrılmak. Ama kaderi ona gerçekten huzur getirecek mi?

Oyun hakkında:
Heroine Marşı ZERO 2: Scalescars Oath, aynı anda denetleyici ve klavye girişini destekleyen, 3D yandan kaydırmalı hikaye tabanlı ARPG ile karıştırılmış gerçek zamanlı bir 2D'dir. Karakterinizi seviyelendirerek daha fazla becerinin kilidini açın.
Oyunun yapımcıları, size uzun ve büyülü bir “düet” getirmek için yenilikçi yaratıcılıklarını kullandılar. Oyun, kültürel dünyasını yaratmak için deniz kızlarının efsanelerinin yanı sıra Sırp ve Doğu Asya kabile kültürünü bir araya getiriyor. Uzun yıllar boyunca oluşturulmuş, yaklaşık 400.000 kelimelik diyalog, 500'den fazla hikaye CG, 300 aşama ve 500'den fazla hikaye performansı içeriyor. Gerçekten uzun bir TV dizisi gibi ama bir macera oyunu olarak hayata geçirildi. Film müziği, deneyiminizi tamamen yeni bir düzeye taşıyan birden fazla müzik yapımcısının birçok şarkısını içerir!

█ OYUN ÖZELLİKLERİ █

 • Canlı hikaye anlatımı
  100'den fazla CG ve 2D animasyonla, her sahne hem görsel hem de işitsel olarak dikkatlice hizalanır. 100'den fazla aşama ve 400.000 kelimeden oluşan oyuncular, Heroine Anthem Zero dünyasına gerçek anlamda dalabilir.

 • Birinci sınıf BGM
  Müzik besteleme ekibinde, 2013 yılında En Yüksek Kuninomiya Uluslararası Kültür Ödülü'nü alan Joe Chou, Japon besteci Motoki Ohno, Tetsuya Ueda ve Shigezo Kamimura yer alıyor. Heroine Anthem Zero 2, en iyi BGM'lerden bazılarını oyuncularına sunmaya devam ediyor.

 • Farklı becerilerin kilidini açar
  Karakter seviye atladıkça, oyuncular atlatmak, perry, üçlü atlama, atlama saldırısı ve daha fazlası dahil olmak üzere kilidini açmak için bir dizi beceriye sahip olurlar. İstenilen kombinasyon ile oyuncular kendi dövüş tarzlarına sahip olabilirler.

 • Savaş arkadaşı
  Heroine Anthem Zero 2'de bir savaş arkadaşı sistemi vardır. Savaş arkadaşı, hikaye ilerledikçe seviye atlar, böylece savaş sırasında etkinleştirilecek daha fazla becerinin kilidini açar.

 • Bulmaca çözümü
  Her haritada çözülmesi gereken bulmacalar var. Sadece sahneyi tamamlamak için değil, aynı zamanda oyuncuların keşfetmesi için gizli hazineler için de gerekliler. Gizli hazinelerden bazıları oyunculara önemli ölçüde yardımcı olacaktır.

 • Crafting ve pişirme sistemi
  Oyuncular, oyun boyunca ganimet toplayabilir ve farklı ekipmanlar üretebilir, silahları yükseltebilir veya karakteri geliştirmek için onları çeşitli yiyeceklere dönüştürebilir.

 • Ekipman pasif becerileri
  Silahlar ve zırhlar farklı pasif becerilere sahiptir. Oyuncular, dövüş tarzlarına bağlı olarak herhangi bir silah türünü seçebilirler.

 • Özel olay
  Oyuncuların konuşmalar sırasında seçebilecekleri farklı seçenekler vardır. Bazen farklı bir seçim yaparak oyunda özel bir olay olabiliyor.

 • Sefer Sistemi
  Bir aşamadaki şüpheli alanları kaçırmayın! Çömelmek ve keşfetmek size iyi şeyler alma şansı verir. Tehlikeli seyahat durumlarında, Cuckoo'nun şüpheli keşif alanlarını arama yeteneğini kullanın ve özel ganimet elde etme şansı için bölgeyi daha fazla keşfetmesi için Cuckoo'ya komuta edin.

 • Pişirme ve Hazırlama Sistemi
  Yemek pişirmeyi veya zanaat yapmayı keşfederek kazanılan malzemeleri kullanmak, kullanışlı silahlar, teçhizatlar ve yemek kutuları oluşturabilir. Bunlar, silah ve teçhizat istatistiklerini artırmak için kullanılabilir.

 • Diğer Öğeler ve Teçhizat
  Karakter gelişimi, silahlar ve teçhizat arasında sıkı bir bağlantı var. Birçok silah, zırh, mermi, rün, fok, gıda içeriği ve mutfak avantajları, teçhizata, silahlara, zırha ve rün efektlerine saldırı/def sağlamakla kalmaz, aynı zamanda farklı bir saldırı hareketi efekti de ekler.

 • Paskalya Yumurtası Görev Dizisi ve Çok Seçenekli Konuşma Sistemi
  Hikaye diyalog yoluyla ilerler. Belirli hikaye satırlarını etkinleştirmek için farklı diyalog seçeneklerinin seçilmesi gerekir. Ölümle sonuçlansa bile her seçeneği seçmeyi unutmayın, çünkü hikayenin farklı bir yorumu beklenmedik olaylara yol açabilir. Ana görev dizisinin yanı sıra, oyuncuların keşfetmesi gereken zorluklar olarak gizli aşamalar vardır.

 • Oyun, özelleştirilmiş klavyeleri, PS4/PS5/XBOX360 ve sonraki sürümleri ve çoğu denetleyici markasını destekler. PS denetleyici ayarları (ABD spesifikasyonu/JP spesifikasyonu) ve kısmi UI özelleştirmesi için bir geçiş seçeneği sunar. (Örn: BUFF simgesi). İşletim sistemi nedeniyle, bazı denetleyiciler kablosuz modda düğme ayarı hatalarıyla karşılaşabilir. Verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı çok üzgünüz.


[Önceki ZERO 2'yi oynamadıysanız, döngünün dışında hissetme konusunda endişelenmeyin, sizi oyun içinde önceki etkinliklerde yakalayacağız. Lütfen iyi eğlenceler!!]

Ana karakterler:


1. Şama Kutami
17 Yaş 6 Haziran 156cm B90 G54 Y83
Gon Arrue soyundan genç bir kız, 10 yaşında kendi annesinden ayrılmıştır. Kölelik, hırsızlık, oyunculuk ve uzunca bir süre dolaştıktan sonra, yakınlarının başına talihsiz şeyler gelir. Garip ve tuhaf davranarak ağlamamayı ve sırlarını korumayı öğrenmiştir. Genç bir delikanlı gibi giyinmeye alışmış, birinci sınıf kilit açma, şarkı söyleme ve yemek yapma becerileri ile gerektiğinde vurabiliyor. Ziyafet edebilmek onun yaşam tarzıdır. Shama'nın yanında en iyi arkadaşı Cuckoo var.

2. Wanin Sarem
Yaş 19 Kasım 3 177cm
En büyük üç aileden biri olan Uzato'nun torunu. Her iki ebeveyni de o gençken öldü ve küçük kız kardeşi Naire ve Mormolia ile büyüdü. Ailesinden miras kalan mükemmel işçiliği ve mekanik yeteneği, ailesinin geride bıraktığı atölyede çekiç her çarptığında huzur bulur. Kristalleri araştırmak için Longhorn Ormanı'nın derinliklerine inerken, uzun süredir kayıp olan Evolous ile tanışır. Wanin ve Mormolia, hayatı tehdit eden bir karşılaşmayla karşı karşıyadır.

3. Mormoli
Yaş 19 Mart 27th 38cm
Takma adı MoMo, BFF Wanin ile büyüdü. Yaşı belli değil ama Wanin Sarem'e geldiğinde henüz doğmamıştı. O zamandan beri bir abla figürü ve Sarem ailesi ile yakın. Tatlı bir elf görünümü var ama içeriden sert - içki içmek ve kavga etmek onun tam ara sokaklarında.

4. İyi
21 Eylül 15 Eylül 183cm
Starry Mountain ve East Mountain Trail arasında sık sık seyahat eden bir tapınak muhafızı. Cirit kullanmakta iyidir. Yalnız vakit geçirmekten hoşlanır ve KUTSAL TAPINAK MUHAFAZASI KAPTANI Sigud'a benzer, bu nedenle İkiz Ruh takma adını alır. Genellikle kendi dünyasının derinliklerindedir ve tüm sorunları çözmek için rasyonel analizleri kullanır. İlgisini çektiğinizde konuşmayı bırakamazsınız ve yakın arkadaşı Meowgiko'dan hiçbir şey saklamaz.


5. Kuador
Yaş 19 Ocak 10 168cm B80 G56 H85
Doğu Kulesi Orman Muhafızlarının kadın savaşçısı. Kılıç ve kalkanla arası iyidir. Longhorn Ormanı'ndaki West Forest Keeper Tower'da Iron Arty'yi görmek için çizgiyi aştım. Çok konuşmayan inatçı kişilik, çoğu zaman cesaretiyle insanları şaşırtıyor.

6. Mia Kettica
17 Ekim 10 Ekim 156cm
Bir arkadaş Shama, Caffarno'da oyunculuk yaparken tanıştı. İkisi Twin Spirits gibi senkronizedir; o Shama için önemlidir. Shama ile birlikte Hayat Ağacı Terasyr'a tırmanma sözü verdi. Grup ichthyopagion tarafından işgal edildikten sonra Mia ve Shama kader tarafından Vuzahem'de kendilerini bulurlar.

7. Rui
18 Yaş 15 Haziran 162cm B82 G52 H83
Uzato'nun en güvenilir Rahiplerinden biri. Birçok Kutsal Tapınak düzenlemesiyle ilgilenir. Tüm ruhları algılayabilen eşsiz bir yeteneği vardır. Başlangıçta bir Uzato Star Ark Rahibesi olarak aranıyordu ama sonunda Wanin'in küçük kız kardeşi Naire başını salladı. Welly için kalbinde özel bir yeri vardır ve Muscles Bar'da yarı zamanlı çalışan bir kız kardeşi vardır.

8. Varoussa
Vuzahem'deki gizli örgütün lideri. Onurlu ve soğuk, kimse onun gözlerinin içine bakmaya cesaret edemiyor. Shama, Annesini arar ama öz annesi değildir. Shama için iyi şeyler olmasını bekler.


9. Korrud
29 Şubat 165cm B83 W50 H84
Pekt Meyhanesi'ne sığınan Nassanlı bir gezgin. Geceleri dışarı çıkar ve gündüzleri uyumak için yorgun bir şekilde geri gelir. Başkalarına o gün servetini aramak için kullandığı bir kart oyunu olan Quent oyununu sevip sevmediklerini sorarken her zaman kötü bir sırıtış vardır.

10. Ahdurio
11 Şubat 183cm
Yaza'nın Ölümcül Donanma Kaptanının kişisel koruması. Soğukkanlı, sessiz ve yalnız kişiliği, kolay geçineceği izlenimi verir. Tipik Yaza erkek “kurnazlığına” sahip değil ama oyunculuk ve müziğe ilgi duyuyor.

11. Panad Robus
Yaş 32 9 Aralık 187cm
Nield Wharf'ın silah döven kralı, Fırın olarak da bilinir. Uzato'nun her yerinde ünlü, esprili, kararlı ve deneyimli bir avcı. Ormandaki yaratıklardan ve canavarlardan kadınlara kadar hepsi onun avıdır.

12. Wuphaka
Yaş 27 Kasım 14th 172cm B88 W60 H90
Panad kadar saygı duyulan bir kadın. Çarpıcı görünüm, erkek meslektaşları kadar cesur ve okçulukta usta. Deneyimli bir avcıdır ve genellikle sadece Uzato büyüklerinden emir alır.

13. Haba
40 Yaş 8 Mayıs 198cm
Uzato'nun Ale Boss Haba olarak da bilinen Pekt Tavernasının sahibi. Uzato'nun en vahşi savaşçısıydı. Nanaca ile anlaştıktan sonra barı iş için açtı. Çok iyi bir aşçı, cömert kişiliği çok sayıda müşteri getiriyor. Her Orman Bekçisi ve yabancı buraya bir şeyler içmek ve sıcak bir banyo yapmak için gelmeyi sever.

Desteklenen Diller: İngilizce, Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince, Japonca

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:

Minimum:

 • İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 / 10 / 11 (64-bit versions only)
 • İşlemci: IntelR Core i5-2500 up or AMD equivalent or above
 • Bellek: 16 GB RAM
 • Ekran Kartı: Nvidia GT 640M or AMD Radeon HD 5670
 • DirectX: Sürüm 11
 • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
 • Depolama: 20 GB kullanılabilir alan
 • Ses Kartı:

Yorumlar