Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Lethal Company
188,20
den başlayan fiyatlarla
Palworld
487,24
den başlayan fiyatlarla
Prison Architect 2
779,78
den başlayan fiyatlarla
Hello Neighbor 2 İnceleme

Hello Neighbor 2 İnceleme

Hello Neighbor'un başarısı göz önüne alındığında, merakla beklenen devam oyunu Hello Neighbor 2'nin Raven Brooks'un tuhaf ama gizemli oyun alanını genişletmeye ve derinleştirmeye çalışması şaşırtıcı değil.

Geliştiriciler içinde hangi sırların saklı olduğunu keşfetmek için yerlilerin evlerinden gizlice geçmenizi sağlayan bir sandbox üzerinde çalışıyor gibi görünüyor. Hello Neighbor 2’un, yeni eklemelerini ve geliştirmelerini ilk oyunun çok üstüne çıkmış gibi görünüyor.

7Çok İyi
  • Yapay zeka gelişmiş
  • Çok fazla seçenek var
  • Sanat tasarımı
  • Gerilim fazla yüksek
  • Oyun bazı yerlerde can sıkacak kadar zor

Gizemli ve Korkutucu

Hello Neighbor 2'de, kasabayı saran gizemleri çözmeye çalışan yerel bir gazeteci olan Quinton olarak oynuyorsunuz. Raven Brooks, anlatısını geliştirerek bölüm tabanlı bir yapıda ilerleyen orijinalin aksine, bu zamanı keşfetmenize tamamen açık olacak. Sadece Bay Peterson'ın evini keşfetmekle kalmayacak, aynı zamanda mülklerine girmeye cesaret edenlere tuzak kuran birkaç komşusunu da göreceksiniz.

İlk Hello Neighbor, pencerelerden tırmanırken veya sadece ön kapıdan girerken evlere nasıl girebileceğiniz açısından oldukça basitti, ancak Hello Neighbor 2, geleneksel giriş yollarınızın üzerinde açık girişleri olan yapıların ve binaların diğer taraflarında geçiş yapmanızı sağlayan bir kanca, halat ve hatta bir yangın söndürücü ile püskürtme içeriyor.

hello neighbor 2 inceleme

Gelişmiş Bir Yapay Zeka

İlk Hello Neighbor'un olumsuz eleştirel almasına rağmen, oyun gelişen bir topluluğa sahip. Bunun yanında yapay zekadan muhteşem şekilde gelişmiş gibi duruyoe.. NPC'ler, "AI-Neural Network" adı verilen yeni bir sistem sayesinde, seçimlerinizde daha çeşitli olmanızı gerektiren veri toplayarak tüm oyuncuların kalıplarını öğreniyor ve bu işlerinizi daha da zorlaştırıyor.

Hello Neighbor 2 Alpha 1.5
Hello Neighbor 2 Alpha 1.5
Ücretsiz

Yapay zekayı daha akıllı hale getirmenin yanı sıra, NPC'leri duruma göre en iyi hareket etmenin ne olduğunu analiz etmelerine izin vererek daha uyarlanabilir hale gelmiş durumda. Bu, onları diğer tarafına sıkıştırdığınız metal bir kapıdan içeri girerek vızıldamayı veya arabalarından bir lastiği çıkardıktan sonra derme çatma tekerlek olarak soğutucu kullanmayı mümkün kılıyor. Bu tür kararlar her zaman etkili olmasa da, görüntülenen yaratıcılık seviyesinden etkilendim.

Yeni Özellikler

Hello Neighbor 2'de yeni bir özellik olan geçici statü efektleri uygulamak, düşman topraklarında olmanın en etkili yollarından biri. Takipçinizin durum etkisi, kirli, ıslak veya soğuk olmalarına bağlı olarak, çözene kadar rutinlerini bozacaktır.

Örneğin, bir duş alabilir veya bir ısıtıcının yanında ısınabilirler. Bu sadece size daha fazla zaman vermekle kalmaz, aynı zamanda bu durumların istemeden bir evde ilerlemek için kullanabileceğiniz önemli öğelere erişmenize neden olabilir.

hello neighbor 2 incelemesi

Oyunun geliştiricileri ilk oyununda eksik olan gerekli yaşam kalitesi iyileştirmelerinin farkında gibi görünüyor ve Hello Neighbor 2'yi eskisinden daha da ürkütücü ve eğlenceli hale getirmek için şimdiye kadar tüm doğru şeyleri yapmışlar.

Hello Neighbor 2 Alpha 1.5 yayınları