Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Lethal Company
187,16
den başlayan fiyatlarla
Palworld
436,06
den başlayan fiyatlarla
Prison Architect 2
775,47
den başlayan fiyatlarla
Hello Neighbor 2 Hikayesi

Hello Neighbor 2 Hikayesi

Komşularınıza gerçekten güvenebilir misiniz? Cevabınız evet ise bir daha düşünün.

Hello Neighbor 2, komşunuzun evine gizlice girdiğiniz ve bodrumda ne sakladığını anladığınız hit Hello Neighbor'un devamı olarak karşımıza çıkıyor. 2. bölümde oyun daha da ileri gidiyor ve bir gazeteci olarak, görünüşte sessiz Raven Brooks kasabasındaki cinayetleri ve gizemli kaybolmaları araştırıyorsunuz.

Ana Hikaye

Tüm evlerin ve yapay zeka odaklı sakinlerin bulunduğu tüm kasabanın oyun alanınız olduğunu düşünün ve bu sakinlerle ilgili bir şeyler var, ama tam olarak ne olduğunu bilmiyorsunuz., Bu yüzden akıllıca düşünüyorsunuz, girişinizi planlıyorsunuz ve banliyö distopyasının kapalı perdelerinin arkasında ipuçları arıyorsunuz. Hello Neighbor 2 oynamaya başlamak için Raven Brooks sandbox dünyasının sokaklarında yürümeniz ve Al karakterlerinin hayatını izlemeniz, ipuçlarını bulmak için pencerelerden bakmanız gerekiyor. Araştırmacı gazeteci simülatörü gibi hissettiriyor, değil mi? Yerel bir taksicinin tavan arasında ne var? Bıyıklı bu beyefendi neden her gece lunaparka iniyor? Başkanın çalışması hangi sırları barındırıyor? Bunlar kendinize sorabileceğiniz soruların sadece küçük bir kısmı. Bununla birlikte, en iyi hamle, gizlice dolaşmak, N.P.C.'leri sırlarını öğrenmek için alt etmenin yollarını keşfetmek ve Raven Brooks'ta saklı olan büyük gizemi ortaya çıkarabilecek gerçek bir haber almaktır.

hello neighbor 2 hikaye

Alpha 1 Süreci

Hello Neighbor 2 Alpha 1, Hello Guest Alpha 1'den kısa bir süre sonra piyasaya sürüldü. Oyun Quentin'in minüsünde başlıyor, yanındaki koltukta komşusunun olduğu eksik bir poster uzanır. Daha sonra Misafirin "Komşu"yu evinin üst kısmındaki bir odaya kilitlediğini ve Misafirin bir ocağın / fırının üstüne sarı bir anahtar koyduğunu ve yaktığımızı görüyoruz. Sonra oyun başlıyor. Çok sayıda bulmacayı tamamladıktan, açık dünyayı keşfettikten ve doğru öğeleri aldıktan sonra, oyuncu artık Komşu'nun esir tutulduğu tavan arasının kapısını açıyor. Daha sonra yepyeni bir odaya yönlendiriliyoruz. Çöpler ve kutular her yerde ve sonunda bir karga bebek / kostüm buluyoruz. Onu aldığımızda, geldiğimiz kapıdan yüksek bir tekrar sesi duyuyoruz. Komşu ve Şapkalı Adam'a bakmak için geri dönüyoruz. Pencereden/kapıdan çıkarsak alfa, "Kazanır mısın?" yazan küçük kırmızı bir kutudan başka bir şey olmayan beyaz bir ekranla sona eriyor.

Hello Neighbor 2 Alpha 1
Hello Neighbor 2 Alpha 1
Ücretsiz

Alpha 1.5 Hikayesi

Oyun bize daha önce aynı kayıp posteri göstermeye başlıyor, ancak bu sefer onu tutuyor ve eski terk edilmiş eve bakıyoruz. Quentin gazeteyi bir kenara bırakıp çay içmeye gidiyor ve evin bir kısmının parçalanmış olduğunu görüyor. Ne olduğunu görmek için kamerasını alıp bakıyor. Konuk'un ateşe çöp attığını görüyoruz ve sonunda kameramızı da. Daha sonra bazı çocukların kapıya kadar gittiğini görüyoruz (bunlardan biri Alfa 1'in karga kostümünü / kıyafetini giyiyor). Misafir çatının üstünde sürünüyor. Misafir'i tavan arasına aldığı büyük bir çöp torbasıyla görüyoruz.

hello neighbor 2 hikayesi

Bazı bulmacaları çözdükten ve anahtarı elde ettikten sonra, tavan kapısını açıp içeri giriyoruz. 3 çocuğun 2 sahte versiyonunun küçük bir çuvalın ve bir kapının etrafında toplanmış olduğunu görüyoruz. Ne kadar çok şeker koyarsak, üçüncü çocuk kapının diğer tarafına o kadar yaklaşıyor.

Hello Neighbor 2 Alpha 1.5
Hello Neighbor 2 Alpha 1.5
Ücretsiz

Bir noktada ışıklar titriyor. Kapıya yaklaşıyoruz, ancak Komşu yardım için kapıyı vurmaya başlıyor. Geri dönersek, farklı bir kesik başlıyor. Quentin'i Wayron Croobs Rimmor'daki ofisinde görüyoruz ve kapının çaldığını duyuyoruz. Quentin küçük bir balkabağı sepeti kapıyor ve yürümeye başlıyor, ancak kapı çalması çok agresif olduğu için duraklıyor. Oyun ise  "Hava durumunuz nasıl?" yazan siyah bir ekranla sona eriyor.

Hello Neighbor 2 Alpha 1 yayınları