Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Geometry Dash
8,00
den başlayan fiyatlarla
Red Dead Redemption 2
126,99
den başlayan fiyatlarla
Borderlands 3
65,66
den başlayan fiyatlarla
Hedon

Lenovo IdeaPad M100 Gaming Mouse
Sponsorlu Ürün
Lenovo IdeaPad M100 Gaming Mouse

3200 DPI

RGB Renkler

Ergonomik Tasarım

Ürüne Git

 • Hedon
 • Hedon PC Fiyatları
 • Hedon PC Key Fiyatları
 • Hedon Fiyat Karşılaştırma
 • Hedon

Hedon

Çıkış Tarihi: 16.05.2019
Diller: İngilizce

enucuzoyun.com'da en ucuz Hedon fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Hedon PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Hedon oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini yine sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun Fiyatları
Resmi Mağazalar
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
Steam
Sürüm — Standart
27,00

Lenovo IdeaPad M100 Gaming Mouse
Sponsorlu Ürün
Lenovo IdeaPad M100 Gaming Mouse

3200 DPI

RGB Renkler

Ergonomik Tasarım

Ürüne Git

Oyun İstatistikleri

Hedon yayınları

Sıkça Sorulan Sorular

 • Hedon oyununun konusu nedir?

 • Hedon nereden indirilir?

 • Hedon nereden satın alınır?

 • Hedon kaç MB?

 • Hedon Türkçe mi?

 • Hedon yaş sınırı nedir?

 • Hedon hangi dilleri destekliyor?

 • Multiplayer var mı?

 • Hedon ne zaman çıkacak?

 • Oyunun yayıncısı kim?

 • Oyunu hangi firma geliştirdi?

Oyun HakkındaHedon, eski okul / boomercore öğelerini mevcut gen tasarımıyla birleştirir. Bu şu anlama gelir:

➣ Bir derece özgürlük sunan ve oyuncunun elini tutmayan genişleyen seviyeler. Keşfetmek, sırları avlamak, geriye dönmek, sabır ve bir sonraki adımda ne yapacağınıza karar vermek anahtardır. Canavarlar ve manyetikler elle yerleştirilir ve oynadığınız zorluğa göre değişir.

➣ Pek çok irfan barındıran ve ince ayrıntılara ve dünya yapısına odaklanan orijinal hikaye, güçlü bir atmosferle ikiye katlandı.

➣ Kanlı, hızlı tempolu atış, sağlam bir silah cephaneliği ve sihirli eşyalar. Savaş mermi tabanlıdır, hareket önemlidir, düşmanlar benzersizdir ve tür ve yeteneklere göre değişir. Seviye atlama yok, yetenek ağacı yok, kademeli yükseltme yok - becerinizin tüm sorumluluğu sizde.

➣ Zaman zaman metal patlamalarıyla gergin ortamdan sakin ortama uzanan orijinal film müziği. Oyunun ilerleyen bölümlerinde Alexander Brandon'ın Unreal ve Deus Ex'de hiç yayınlanmayan bazı kişisel parçalarını da duyacaksınız!

➣ Bir oyun yaratmayı amaçlayan tek bir adam geliştirici ekip tarafından orijinal bir konsepte konulan binlerce saatlik çalışma, dijital olarak elle çizilmiş grafikler (dokular, hareketli resimler, kare kare animasyonlar vb.), Komut dosyası oluşturma, ses efektleri ve seviye tasarımı güçlü bir kişiliğe ve hisse sahip.

➣ Oynanışı ilginç ikinci oyunlara (farklı kavgalar ve tavanlar, yoldaşlar vb.) İzin verecek şekilde değiştiren Brutalizing ve silahları yeni yakın dövüşlerle değiştirerek savaşı kökten değiştiren Bearzerk dahil olmak üzere beş zorluk içeren sekiz saatten fazla eski güzel tek oyunculu aksiyon silahlar.

➣ Depolamada çok hafiftir (300mb'nin altında) ve GZDoom Engine için iyi optimize edilmiştir.Hedon, klasik oyun tasarımının unsurları üzerine inşa edilmiştir; en önemlisi, oyuncunun asla otomatik bir tatmin makinesi olarak işlev görmemesi ve tam olarak keyif alması için bir dereceye kadar yatırım gerektiren oyun tarafından olgun bir şekilde ele alınması gerektiği fikridir.


Kendi işleyişine, karakterlerine ve entrikalarına sahip düşmanca bir dünyaya düşeceksiniz ve kendi başınıza savaşmanız beklenecek. Oluşturma yavaş ve istikrarlı, hikaye basit ama tutarlı, savaş hızlı tempolu ve acımasız. Kendinizi geliştirmenin anahtarının kendi başınıza keşfetmenin ve öğrenmenin olduğu çeşitli estetiklerle (orman, mağaralar, demirhane, kışla, karlı dağ vb.) Kendinizi doğrusal olmayan seviyeli bir tasarımda bazen kaybolmuş bulacaksınız.

Hedon'un Unreal, Blood, Thief, Arx Fatalis, Serious Sam gibi oyunlardan belli bir miktar atmosfer, oyun, renk ve ilham aldığını ancak yine de her zaman orijinal olmayı hedeflediğini görebilirsiniz.Yarı Ork - yarı Demon savaşçısı Zan olarak oynuyorsunuz, kıvrımlı bir cehennem vizyonunun ardından tünelde bir mağarada uyanırken, oraya nasıl geldiğine dair hiçbir anı olmadan. İlk bölüm, kahramanımızın, büyük bir Tarikatçı gücün ani saldırısı tarafından tehdit edilen garip bir yeraltı dünyasına inişine odaklanacak.
Hedon dünyasını dolduran belirli ırklar ve gruplar var.Demir Bölümü
Amazon benzeri Orklar ve Goblinlerden oluşan bir grup olan Demir Bölümü, Hedon'un en büyük sırrı olan kristal teknolojisinin koruyucusudur. Yeraltına yayılan çeşitli sihirli kristaller enerji, ısı, oksijen sağlar ve çoğu zaman etraflarında bütün biyomları oluşturur. Bu gücü işçiliği ve kadim sihir sanatıyla birleştiren Demir Tümeni, dağ kalesinde Valc olarak bilinen yepyeni bir medeniyet kurdu.

Tarikatçılar
Günaha düşmüş, bir zamanlar insan olan çılgın kabuklular, şimdi Yeraltı Dünyasının çeşitli figürlerine tapıyor. Acı ve ıstıraba olan bağımlılığını ortadan kaldırmak için çok az şey yapılabilir. Küçük ama bir parça ateş püskürmesi ya da patlayıcı bir cıvata ...

Şeytanlar
Kaotik Demons, Hedon'un en derin kısımlarında yaşar ve Overworld sakinlerinin zayıf zihinlerine saldırır. Çağlar boyunca, tüm kasabaları kendi kültist köleleri haline getirdiler ve sonsuz açlıklarını acı ve ıstırapla beslediler. Şeytanlar sadece beslenmeyi önemserler ve bunu yapmak için hiçbir şeyden vazgeçmezler.

Dünyalı
Yeraltının kadim sakinleri, Minotorlar ve Cüceler kendi medeniyetlerini inşa ettiler, her zaman aşağıdan ortaya çıkan Demon'larla savaşta sıkıştılar. Bununla birlikte, büyük şehirleri ve mirasları, Cehennem orduları önünde kaçınılmaz yenilgilerinden yüzlerce yıl sonra kayboldu ve şimdi dağıldılar ve küçük klanlarda ve kasabalarda yaşamaya zorlandılar.
Akhzul - Hedon'un OST adanmış bestecisi. Tek bir gitar grubu.

Alexander Brandon - Adamın kendisi. Bazı kişisel parçaları için (ve Deus Ex / Unreal'da başaramayan diğer şarkılar) birkaç lisans satın aldım ve bunları Hedon'a sığdırdım!

Breathelast - Şarkılarının enstrümantal parçalarını içeren bir yeraltı köpekbalığı grubu. Ayrıca en sevdiğim gruplardan biri.

Methadone Skies - Yeraltından bir başka sağlam grup, rüya gibi bir müzikal atmosfer yaratmaktan suçlu.

Shivaxi & Xenofish - 5 Michelin Yıldızlı şef ve Alexander Brandon's Underworld için harika bir remix yapan havalı arkadaşı.

Rachael - hGZDoom Engine çatal programlama ve derleme.

Daerandin (Daniel Jenssen) - Linux sürüm derlemesi ve testi.


KULLANILAN YAZILIM
Motor: GZDoom
Kodlama / Komut Dosyası / Kaynak Yönetimi: SLADE3
Seviye Tasarımı: GZDoom Builder
Grafik Tasarım (Dokular, Sprite, Animasyonlar vb.): Adobe Photoshop Elements 8, Clip Studio Paint
3D Modelleme: Blender
Ses Düzenleme / Kayıt / Karıştırma: Audacity
Desteklenen Diller: İngilizce

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:
Minimum:
 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: 64-bit
 • İşlemci: 2.4 GHz Dual-Core
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: Dedicated GPU - anything capable of running OpenGL 4.0 (eg. ATI Radeon HD 57xx or Nvidia GeForce 400 and higher)
 • Depolama: 300 MB kullanılabilir alan
 • İlave Notlar: In case of black screens or invisible sprites for AMD cards, make sure your drivers are up to date!
Önerilen Sistem Gereksinimleri:
Önerilen:
 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: 64-bit
 • İşlemci: Intel i5 and above
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: Dedicated GPU - anything current gen or close (eg. Nvidia GeForce GTX 1050)
 • Depolama: 300 MB kullanılabilir alan

Yorumlar