Heavenworld
 • Heavenworld
 • Heavenworld PC Fiyatları
 • Heavenworld PC Key Fiyatları
 • Heavenworld Fiyat Karşılaştırma
 • Heavenworld

Heavenworld

Çıkış Tarihi: 14.04.2020
Diller: İngilizce, Fransızca

Enucuzoyun.com'da en ucuz Heavenworld fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Heavenworld PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Heavenworld oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini gene sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun Fiyatları
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
Steam
Sürüm — Standart
50,00

Oyun İstatistikleri

Heavenworld Yayınları

Oyun Hakkında

24. yüzyılda son eğlence parkı iflasla kapılarını kapattı. O zamandan beri bilim insanları, kullanıcıların kendilerini artırılmış bir gerçekliğe yansıtmalarına olanak tanıyan yeni bir teknoloji geliştirdiler; müşterilerinin GERÇEK heyecanı bulabileceği bir evren. Sanal zombi RPG eğlence parkı Heavenworld'e hoş geldiniz!

Tam oyun oluşturucu:

Oyun deneyiminizi 80'den fazla seçenekle kişiselleştirin. Zorluk, görevleriniz, hayatta kalma koşulları, becerileriniz, Zombiler, Müttefik ve düşman fraksiyonlar, oyun ustası; Her zaman gitmeye hazır yeni bir oyun vardır. Oyunu beğeninize göre uyarlayan karmaşık bir hikaye editörü sayesinde oyun tercihlerinizi tek bir tıklamayla özelleştirin ve kaydedin. Güçlü bir düzenleyiciyle kendi işlemlerinizi ve arkadaşlarınızı oluşturun. Oyun özelleştirmesi sınırsızdır ve her oyun benzersizdir.

Rol yapma, hayatta kalma ve yönetim:

Heavenworld, karakterinizi özelleştirmek için eksiksiz bir beceri sistemi sunuyor. Her beceri oyun deneyiminizi etkiler (Savaş / Üretim / Müzakereler / İnşaat / Hayatta Kalma / vb.). Envanterinizi ve yiyecek, açlık ve sağlık gibi hayatta kalma ihtiyaçlarınızı yönetin. Ayrıca zombi virüsü sizi veya arkadaşlarınızı almadan önce enfeksiyonu uzak tutmanız gerekecek. Binalar inşa ederek, araçlarınızı kullanarak ve bakımını yaparak ve malzemeleri işleyerek kampınızı yönetin ve koruyun. Kendi üyelerinizi toplayın ve diğer fraksiyonlarla takas yapın (eğer isterlerse). Görevleri tamamlayın, kaynakları yönetin, bir fraksiyona katılın ve hatta kendinizinkini oluşturun; İmkanlar sonsuzdur!

Dinamik oyun ustası:

Her oyun bir AI oyun ustası tarafından yönetilir. Her oyun ustasının kendi kişiliği ve oyununuzu nasıl yöneteceğiniz konusunda fikirleri vardır. Zorluğu değiştirmek ve oyunu uygun gördükleri şekilde uyarlamak için birçok öğeyi ve rastgele olayları kontrol ediyorlar. Bazıları iyi, bazıları senin acı çektiğini izlemek istiyor. Oyun ustasının kişiliği, Heavenworld'deki yolculuğunuzda ağır bir yük oluşturacak.

Gruplar:

Tek tehdit zombiler değil. Bu simülasyonda birçok grup var. Her fraksiyon bağımsız olarak organize olur, kendi kampını yönetir ve kaynaklar için rekabet eder. Gruplarla olan itibarınız, onların sizinle olan etkileşimlerini büyük ölçüde etkileyecektir. Bir hizip lideri olmaktan, tam bir ihtilaf SAVAŞI'na kadar, kendinizi nasıl yönettiğiniz, oyunculuğunuz üzerinde büyük bir etkiye sahip olacaktır.

NPC% 100 dinamik ve otonom:

Tüm NPC kurtulanları AI tarafından yönetilir ve tamamen özerk davranır. Gruplar halinde örgütlenirler, keşfedilmemiş kaynakları ararlar, binalar ve kaynaklar üretirler ve kendi sağlık ve beslenme ihtiyaçlarına hizmet ederler. Her NPC benzersizdir ve kendi becerilerine, zayıf yönlerine ve silah tercihlerine sahiptir.

Özel oyun:

Joystick veya fare / klavye ile oynayın ve 1. ve 3. kişi görünümleri arasında geçiş yapın. Daha az deneyimli oyuncular için nişan alma yardımını etkinleştirin. Sinsice geçmek, zıplamak ve engellerin üzerinden tırmanmak, yaşam ve ölüm arasındaki fark anlamına gelebilir.

Eşsiz maceralar:

Kanunsuz yalnız bir kurt olarak oynayın, diğer gruplarla güçlü ittifaklar kurun, güçlendirilmiş bir kamp inşa edin, fraksiyon üyelerinizi zombi ordularından koruyun, büyük çaplı savaşlara katılın, destansı düşman Tanrıları yenin; Liste devam ediyor. Oynamak istediğiniz oyun türünü SİZ seçersiniz.

Harita düzenleyicisi:

Son derece güçlü ve kullanımı kolay bir düzenleyiciyle kendi haritalarınızı oluşturun. Kreasyonlarınızı oyun içinde test edin ve dışa aktarın. Haritalarınızı Steam Atölyesi aracılığıyla arkadaşlarınızla ve toplulukla paylaşın.

Steam Atölyesi

Steam Workshop ile Heavenworld'den en iyi şekilde yararlanın. Oyuncu tarafından oluşturulan haritaları, hikayeleri, işleri, yoldaşları bulun ve kurun veya kendinizinkini oluşturun ve doğrudan Steam'e yükleyin. Özelleştirmeden bahsetmiş miydik?
Desteklenen Diller: İngilizce, Fransızca

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:
Minimum:
 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 (64-bit)
 • İşlemci: Core i5 (3Ghz)
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: 2 GB RAM card (DirectX 11)
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolama: 5 GB kullanılabilir alan
Önerilen Sistem Gereksinimleri:
Önerilen:
 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 (64-bit)
 • İşlemci: Core i7+ (4Ghz)
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: 4 GB RAM card (DirectX 11)
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolama: 5 GB kullanılabilir alan

Yorumlar