Üye Ol / Giriş Yap
KATEGORİLER

Happy Quest PC Fiyatları

Çıkış Tarihi: 05.11.2020
Diller: İngilizce , Basitleştirilmiş Çince , Geleneksel Çince , İtalyanca ...

Enucuzoyun.com'da en ucuz Happy Quest fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Happy Quest PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Happy Quest oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini gene sitemizin oyun sayfalarında incele.

Happy Quest Hakkında

Happy Quest sıradan bir maç-3 oyunudur.
Kasabada nazik bir avcısın. Göreviniz, güzel kızların canavarları yenmesine yardım etmek.
Kızı mutlu edelim. Yayyyy !!!!!!!

KARAKTERLER


Rena, iş söz konusu olduğunda ciddi olan tatlı ve komik bir kız. Oldukça kısa ama buna rağmen onu hiçbir şey korkutmuyor ve kimseyle konuşabiliyor. Kız sadece kendisi için bir şey ifade eden insanlarla dalga geçiyor ve kahramana da böyle oluyor.
Harika bir işi var ve iksirler konusunda en iyi yeteneklerden biri ama bununla asla övünmüyor. Kız, görünüşünden dolayı insanların onu ciddiye almadığını biliyor, ancak sıkı çalışmasının ne kadar etkileyici olduğunu onlara göstermeyi başardı.


Sana bir elf savaşçısı ama kişiliğinin döndüğü şey bu değil. Sert görünümüne rağmen hayata her şeyden çok değer veren ve bir kahraman olarak ölmektense bazen kavgalardan çekilip tekrar denemenin daha iyi olduğunu düşünen bir insan.
Kendi türüne karşı olmalarına rağmen insanlara ve diğer insanlara karşı sevgi besleyen zeki, güçlü bir kadın. Rena'yı tanıyor ve bu, ondan geldiğinden beri mc'ye daha fazla güvenmesine yardımcı oluyor.


Georgia hem fiziksel hem de zihinsel olarak güçlü bir kadın. Demirci dükkanında bir grup adamı yönetiyor ve kimseye cevap vermiyor. Çok önemli bir kişi ve kasabanın en iyisi, kral ve ona yakın insanlar için silah ve zırhlar yapıyor.
Yakın bir arkadaşını bir savaşta kaybetti ama kimseye bundan bahsetmiyor. O zamandan beri, artık bu tür şeylere katılmayacağına yemin etti. İnsanları öldüren eşyalar yapsa da, tüm savaşları asla var olmaması gereken bir şey olarak görmüyor, daha çok gerekli bir kötülük olarak görüyor.


Angami, güçlü ama tuhaf bir naga savaşçısıdır. MC'ye göz kulak olması gerekiyor, ancak bu onun için bir rahatsızlık olmasına rağmen, bundan neredeyse hiç şikayet etmiyor.
Tüm krallığın dört bir yanındaki askerleri eğitmek zorunda ve sert görünümüne rağmen, özellikle ona yakın insanlarla dalga geçmeyi ve dalga geçmeyi seviyor. Kadın mc'den on iki yaş büyük ama onun hakkında kimse bunu bilmiyor. Bunu Georgia'ya yardım ederek başladı, ancak kahramana ısındı ve hatta evinden ona yiyecek getirdi.


Yuna, kasabadaki en iyi adamları avlayan arsız bir succubus'tur. Seksi tavrına rağmen, MC'nin nezaketinden bunalmış ve uzun hayatında ilk kez aşık olmuştur. İnsanları cezbetmek için yapıldı, bu yüzden onun için hiçbir zaman sorun değildi, bu yüzden kahramanın ilk gece ilerlemelerini nasıl reddettiğini açıklayamıyor.
Neredeyse hiçbir zaman ciddi değildir, ancak insanların ne yaptığıyla ilgilenir ve hatta minnettarlık göstergesi olarak mc için yemek pişirir. Yuna, kahramanı kızdırmaya çalışır, ancak her zaman yetersiz kalır, utanır ve daha çok alay edilen kişi olur.


ÖZELLİKLERİ
❥ Eğlenceli ve zorlu maç-3 oyun.
❥ Yükseltilebilir İstatistikler, Beceriler.
❥ 50'den fazla animasyonlu düşman.

Desteklenen Diller : İngilizce , Basitleştirilmiş Çince , Geleneksel Çince , İtalyanca , Portekizce , Almanca , Kastilya İspanyolcası , Rusça , Brezilya Portekizcesi

Sistem Gereksinimleri

En Düşük Sistem Gereksinimleri:

Minimum:

 • İşletim Sistemi: Window 10
 • İşlemci: Intel Core 2 Dual or AMD Equivalent
 • Bellek: 1 GB RAM
 • Ekran Kartı: DirectX 9 Compatible Graphics Card
 • DirectX: Sürüm 9.0
 • Depolama: 200 MB kullanılabilir alan
Önerilen Sistem Gereksinimleri:

Önerilen:

 • İşletim Sistemi: Window 10
 • İşlemci: Intel Core 2 Dual or AMD Equivalent
 • Bellek: 2 GB RAM
 • Ekran Kartı: DirectX 9 Compatible Graphics Card
 • DirectX: Sürüm 9.0
 • Depolama: 500 MB kullanılabilir alan