GRID Autosport
 • GRID Autosport
 • GRID Autosport PC Fiyatları
 • GRID Autosport PC Key Fiyatları
 • GRID Autosport Fiyat Karşılaştırma
 • GRID Autosport

GRID Autosport

Çıkış Tarihi: 26.06.2014
Diller: İngilizce, Fransızca, İtalyanca ...

Enucuzoyun.com'da en ucuz GRID Autosport fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı GRID Autosport PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda GRID Autosport oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini gene sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun İstatistikleri

GRID Autosport Yayınları

Oyun Hakkında

Her şey takımlar, rakipler ve yoğun yeni profesyonel motor sporları dünyasında yarışla ilgili. Bir takım arkadaşının yanında yarışarak, her pasın ve pozisyonun önemli olduğu vahşi yarışlarda kilit rakiplerin üstesinden gelmeli ve takım sponsorlarını tatmin etmelisin. Büyük bir kariyerde, en sevdiğiniz yarış disiplininde uzmanlaşın ya da hepsini fethedin, Touring Cars'ta paketin saldırganlığını hissedin, Dayanıklılık etkinliklerinde lastik aşınmasını yönetin ve gece yarışı yapın, Açık Tekerlekli arabalarda hassas bir şekilde yarışın, Tuner'da araba kontrolünü gösterin Olaylar ve Sokak yarışlarında anında tepki. Her benzersiz kategoride, Touring Cars, Hypercars, Endurance GT Cars, Prototipler, Single-Seaters, Super Modified araçlar, Drift arabaları ve çok daha fazlası dahil olmak üzere farklı sınıflara adanmış seriler bulunur. İçerikle dolu GRID Autosport, 22 inanılmaz konumda 100'den fazla rota ve toplama, ayarlama ve yükseltme için dünyanın en heyecan verici çağdaş ve klasik yüksek performanslı yarış arabalarına sahiptir. Geliştirme, araç içi görünümün geri dönüşü, otantik yol tutuşu ve her hafta yeni mücadeleler sunmak için RaceNet tarafından desteklenen çok oyunculu yarış ve ayrıca çevrimiçi takım yarışması için yepyeni Yarış Kulüpleri'ni içeren Topluluk geri bildirimleriyle yönlendirildi. Parti modları, Yıkım Derbisi ve rekabetçi bölünmüş ekran modları, oyunun kapsamlı kariyer modunu ve kapsamlı temel çevrimiçi oyununu tamamlar.


PRO RACING KARİYERİNİZİ OLUŞTURUN. Profesyonel yarış pilotu hayalinizi gerçekleştirin. Katılın ve takım değiştirin, sponsor ödülleri kazanın, rakiplerinizi yenin ve bir takım arkadaşınızla yarışın. En sevdiğiniz yarış tarzını seçin veya hepsini fethedin.

BÜYÜK SERİ YELPAZESİ. Touring Cars, Hypercars, Endurance GT Cars, Prototipler, Single-Seaters, Super Modified araçlar, Drift arabalar ve daha pek çok şeye adanmış serilerde yarışın.

FARKLI YARIŞ STİLLERİNİ DENEYİMLEYİN. Touring Cars'ta agresif paket yarışlarına katılın, Dayanıklılık yarışmalarında lastik aşınmanızı yönetin, Açık Tekerlekli arabalarda sorunsuz ve hassas bir şekilde yarışın, Tuner yarışmalarında araç kontrolünüzü gösterin ve Sokak Yarışlarında anında tepki verin.

EN HEYECAN VERİCİ ARAÇLARLA YARIŞIN. Dünyanın en heyecan verici çağdaş ve klasik yüksek performanslı yarış arabalarını ayarlarken ve yükseltirken yarıştığınız arabaları sevin. Kendi görünümlerinizi yaratarak ve araba koleksiyonunuzu oluşturarak tarzınızı çevrimiçi olarak gösterin.

RACENET MULTIPLAYER ENTEGRASYONU. Arkadaşlarınızla birlikte Yarış Kulüpleri oluşturun ve kendi takım renklerinizle topluluktaki diğer kulüplere karşı yarışın. Her hafta yeni görevler alın, istatistikleri takip edin ve RaceNet tarafından desteklenen liderlik tablolarında yükselin.

OTANTİK KULLANIM. GRID Autosport'un yeni kullanım modeli, motor sporlarının en heyecan verici çağdaş ve klasik yarış arabalarının hissini yeniden yaratarak Arcade ve Simulation kullanımı arasında otantik, duyarlı bir tatlı noktayı vuruyor.

GERÇEKÇİ AI. Kendi karakterlerine bağlı olarak çizgilerini koruyacak, şanslarını deneyecek veya baskı altında dönüş yapacak gelişmiş, gerçekçi rakip sürücü AI'ya karşı tekerlekten tekerleğe yarışmanın baskısını hissedin AI, otantik bir deneyim için gerçekleşen yarış stiline adapte olacaktır, örneğin , Open-Wheel etkinliklerinde daha temiz bir şekilde yarışmak veya Touring Cars'ta iletişim kurmak.

YOĞUN YARIŞ. Tezahürat yapan kalabalığın önünde her geçiş önemlidir ve her pozisyon önemlidir. Araç içi görünümün geri dönüşüyle yarışa dalın, takım arkadaşınızdan avantaj elde etmeniz için takım arkadaşınızdan saldırmasını veya savunmasını istemek için Takım Arkadaşı kontrollerini ve Radyo iletişimlerini kullanın.

AUTOSPORT DÜNYASI. GRID Autosport, 22 harika konumda 100'den fazla rota içerir ve devasa kariyer ve temel çevrimiçi oyun, Parti Modları ve rekabetçi bölünmüş ekran ile tamamlanır.

GERİ BİLDİRİM ODAKLI GELİŞTİRME. Codemasters, GRID Autosport tasarımı ve üretimi konusunda Topluluk, Yarış Sürücüleri ve AUTOSPORT dergisinin uzmanlarına yoğun bir şekilde danışmıştır.

Desteklenen Diller: İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, Kastilya İspanyolcası, Japonca, Lehçe, Brezilya Portekizcesi, Rusça

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:

Minimum:

 • İşletim Sistemi: Windows Vista, Windows 7 veya Windows 8
 • İşlemci: Intel Core 2 Duo @ 2.4Ghz veya AMD Athlon X2 5400+
 • Bellek: 2 GB RAM
 • Ekran Kartı: Intel HD3000 veya AMD HD2000 Serisi veya NVIDIA Geforce 8000 Serisi Serisi
 • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
 • Depolama: 15 GB kullanılabilir alan
 • Ses Kartı: Direct X uyumlu ses kartı
 • İlave Notlar: Desteklenen Grafik Kartları • Intel HD3000 Serisi, HD4000 Serisi, HD5000 Serisi • AMD Radeon HD2000 Serisi, HD3000 Serisi, HD4000 Serisi, HD5000 Serisi, HD6000 Serisi, HD7000 Serisi, R7 Serisi, R9 Serisi • NVIDIA GeForce 8000 Serisi, 9000 Serisi , GTX200 Serisi, GTX400 Serisi, GTX500 Serisi, GTX600 Serisi, GTX700 Serisi • AMD Fusion A8 veya üzeri
Önerilen Sistem Gereksinimleri:

Önerilen:

 • İşletim Sistemi: Windows Vista 64 bit, Windows 7 64 bit or Windows 8 64 bit
 • İşlemci: Intel Core i7 or AMD FX Series
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: Intel HD5200 or AMD HD7000 Series or NVIDIA GTX600 Series minimum 1GB RAM
 • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
 • Depolama: 20 GB kullanılabilir alan
 • Ses Kartı: Direct X compatible soundcard

Yorumlar