Grey Hack
  • Grey Hack
  • Grey Hack PC Fiyatları
  • Grey Hack PC Key Fiyatları
  • Grey Hack Fiyat Karşılaştırma
  • Grey Hack

Grey Hack

Çıkış Tarihi: 14.12.2017
Diller: İngilizce, Kastilya İspanyolcası

Enucuzoyun.com'da en ucuz Grey Hack fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Grey Hack PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Grey Hack oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini gene sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun Fiyatları
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
Steam
Sürüm — Standart
25,00

Oyun İstatistikleri

Grey Hack Yayınları

Oyun Hakkında

Grey Hack, devasa çok oyunculu bir hack simülasyonu oyunudur.

Prosedürel olarak üretilmiş bilgisayarların oluşturduğu geniş bir ağda, istediğiniz gibi hareket etme özgürlüğüne sahip bir hackersınız.

Dosya gezgini, terminal ve metin düzenleyici, oyunun başında hazır bulunacak programlardan olacak. Becerilerinizi geliştirdikçe yeni araçlar bulup yükleyecek ve kullanacaksınız.

Terminalin, gerçek UNIX komutlarına dayalı temel rolü; Başarılı bilgisayar korsanlığı işlemlerini gerçekleştirmek için vazgeçilmez olmasıdır.

Çevrimiçi mod: Yaşayan kalıcı bir dünya


Grey Hack evrenini keşfedin ve tüm oyuncular tarafından paylaşılan bir dünyada itibarınızı artırın.

Oyundan çıktığınızda, çevrimiçi evren aktif olarak 7 gün 24 saat çalışmaya devam eder.

Bu her zaman aktif oyun seansı çevrimiçi olmasanız bile oyundaki herhangi bir bilgisayarda yaptığınız değişikliğin, onlara bağlanan diğer oyuncular tarafından görülebilmesi anlamına gelir. İlerlemeniz kaydedilecektir ancak eylemlerinizin sonuçları olabilir.

Grey Hack, çevrimiçi deneyimin keyfini çıkarabilmeniz için, asla aylık abonelik sistemine sahip olmayacak.

Yol haritası


Grey Hack, alpha aşamasındadır. Yol haritasını detaylı olarak buradan kontrol edebilirsiniz. Eklenmiş özelliklerle ilgili güncellenmiş bilgileri ve hangilerinin gelecek güncellemelerde ekleneceğini bulacaksınız.

Güncel sürümde henüz bulunmayan ancak gelecek sürümlerde eklenecek bazı özelliklerin özeti:

Geliştirmenin temel amaçlarından biri, her oyuncu eyleminin dünyayı ve dolayısıyla da diğer oyuncuları etkilemesidir.

Örneğin, kendi çıkarlarınıza göre hareket edebileceksiniz, tali hasar verseniz bile, yetkililerin suçluları durdurmasına yardımcı olabilir veya düşük profilli kalıp ve diğer oyuncuların hareketlerinden faydalanabilisiniz.

Planlanan başka bir özellik ise koordineli saldırılar gerçekleştirmek için hacker gruplarına katılabilme ihtimali veya başka oyuncuları yanınıza alabileceğiniz kendi grubunuzu kurmaktır.

Tek oyunculu mod


Gray Hack'in çevrimiçi modda oynanması amaçlanmıştır, sürekli çevrimiçi bir evrenin zengin ortamından yararlanmaktadır ama oyun aynı zamanda, isteyenlere, tek oyunculu oyun modu da sunmaktadır.

Tek oyunculu oyun modunda, kendi bilgisayarınızda kurulmuş bir dünada oynarsınız. Çevrimiçi modun aksine, tek oyunculu moddan çıktığınızda oyun evreni durur ve ilerleme sadece tekrar tek oyunculu moda döndüğünüzde devam eder.

Tek oyunculu modda, geliştirme sırasında, çevrimiçi modunkinden daha kötü performans deneyimleyebilirsiniz. Bunun nedeni, çevrimiçi moddan farklı olarak tek oyunculu modda, işlemlerin resmi Gray Hack sunucusu tarafından yapılmasının aksine, tüm sistem yükleme ve arka plan işlemlerinin kendi bilgisayarınızda gerçekleştirilmesidir.

Geri bildirim


Önerilere açığım. Oyunda görmek istediğiniz herhangi bir özellik varsa, Steam forumları veya resmi Discord kanalı aracılığıyla bana bilgi vermekten çekinmeyin.
Desteklenen Diller: İngilizce, Kastilya İspanyolcası

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:
Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10
  • İşlemci: SSE2 instruction set support
  • Bellek: 512 MB RAM
  • Ekran Kartı: Graphics card with DX10 (shader model 4.0) capabilities
  • Depolama: 500 MB kullanılabilir alan

Yorumlar