Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Compass of the Destiny: Istanbul
99,59
den başlayan fiyatlarla
Marvel's Spider-Man: Miles Morales
439,00
den başlayan fiyatlarla
Football Manager 2023
699,00
den başlayan fiyatlarla
GTA Vice City Modları

GTA Vice City Modları

Açık dünya tasarımına sahip GTA Vice City, iki ana adadan oluşan ve Miami’den esinlenerek yaratılan Vice City’de tehlike dolu bir macerayı konu alır. Motorcu çeteleri, çete savaşları, crack salgını, mafya babaları ve aklınıza gelebilecek diğer bütün aksiyonu Vice City’de bulabilirsiniz.

Oyun kolaylığını arttırmak, grafikleri iyileştirmek veya sadece can sıkıntınızı gidermek için GTA Vice City’nin sayısız modundan yararlanmak mümkün.

RPG-7B2 from Battlefield 3 Modu

Farklı iki oyun dünyasını birleştirmek isteyenler için Battlefield 3'teki silahların aynısını kullanmanızı sağlayan bu mod ile hatasız çalışan ve neredeyse Battlefield'daki halinin birebir kopyası olan silahlara ulaşabilirsiniz. 

gta vice city mod

Vice City without Water Modu

Bu mod Vice City'deki bütün suyun kuraklık nedeniyle yok olmasına sebep oluyor. Sahilleri ve okyanus manzaları ile alışık olduğumuz şehrin bu halini görmek ise oldukça garip. Distopyaya yakın ve beklenmedik bir oyun deneyimi arayanlar için Vice City without Water modu oldukça keyifli bir mod. 

Grand Theft Auto: Vice City
Grand Theft Auto: Vice City

HD Effects Modu

GTA evreni geliştikçe, serinin ilk çıkan oyunlarındaki grafik kalitesinin gelişmeye çok açık olduğunu görmek mümkün. Vice City'i seven ama grafiklerini yeterli bulmayan oyuncular için HD Effects modu dumanı, ateşi, suyu, kanı, bulutları, lastik izlerini ve aklınıza gelebilecek diğer bütün grafikleri iyileştirerek görsel olarak daha keyifli bir oyun sunuyor. 

Zombie Apocalypse 1.0 Modu

Zombie Apocalypse modu bütün yayaları zombiye dönüştüren, zombi gibi hareket etmelerini ve size saldırmalarını sağlayan bir mod. Oyunun kendi hikayesinin içinde sıyrılıp hayatta kalma oyunu deneyimi yaşamak isteyenler için oldukça eğlenceli bir mod. 

vice city zombi mod

Pak Skins Super Heroes and Villians Modu

Bu mod ile Spiderman, Superman, Hulk, Ironman, Joker, Deadpool gibi karakterlerin skinlerine sahip olabilir, oyunu böyle görünerek oynayabilirsiniz. Pak Skins modu sadece dış görüntüyü değiştiriyor, karakterlerin özelliklerine sahip olmayı sağlamıyor. 

Ferrari Modları

Oyunun neredeyse bütün Ferrari modellerine özel modu mevcut. Hangi spor arabayı istiyorsanız onun modunu indirerek Vice City sokaklarında aracınızla turlamaya hemen başlayabilirsiniz. En popüler Ferrari modlarından bazıları Ferrari F50 Spider 1995, Ferrari Testarossa 1984, Ferrari 250 California 1963 ve LaFerrari F70.

Grand Theft Auto: Vice City yayınları