Kategoriler

Öneriler

Lunch Lady
10,50
den başlayan fiyatlarla
Bendy and the Ink Machine
32,00
den başlayan fiyatlarla
Beyond The Wire
57,00
den başlayan fiyatlarla
En İyi GTA V Modları

En İyi GTA V Modları

GTA V'in sıradanlığından sıkıldınız mı? O zaman sizleri oyuna yepyeni bir soluk kazandıran en iyi GTA V modları ile baş başa bırakalım.

Rockstar Games uzun bir aradan sonra 2013 yılında karşımıza GTA 5 ile çıkmıştı. Eski nesil konsollara gelen oyun daha sonra PS4, Xbox One ve PC’ye de gelmişti. PS5 ve Xbox Series X/S konsolları için de çıkacak olan oyun hala güncelliğini koruyor. Özellikle PC platformunda yüksek çözünürlük, yüksek FPS değeri ve dokuları ile günümüzde bile taş gibi olan oyun, modları ile dikkat çekiyor. Sizler için derlediğimiz en iyi GTA 5 modları sayesinde oyuna bambaşka bir hava katabilir ve fizik kurallarını hiçe sayabilirsiniz.

Bu modlara geçmeden önce, kuracağınız modların Online modu etkileyebileceğini ve Rockstar’ın modları hile olarak algılayıp hesabınızı banlayabileceğini belirtelim.

En iyi GTA 5 Modları Oyunu Renklendiriyor

Become Iron Man 

Marvel evreninin popüler karakterinden olan Iron Man ile GTA 5 oynamak ister misiniz? GTA 5 için geliştirilen Iron Man modu oyunun tüm dinamiklerini baştan tanımlıyor. Tony Stark gibi Los Santos’un devasal haritasında oradan oraya uçabileceğiniz bu modda yapabileceklerinizin sınırı yok.

Return to Vice City

GTA serisinin en sevilen oyunu Vice City’i tekrardan oynamanızı sağlayan Return to Vice City modu, GTA 5’e dalgalanan sular ve parıldayan gün batımlarıyla tamamlanmış Miami’yi ekliyor. Bu modda, Vice City’de yer alan harita neredeyse birebir kopyalanıyor. Trafik ışıklarından arabalara kadar güncel grafikler ile GTA 5’e Vice City’i uyarlayan bu mod sadece kozmetikle de sınırlı kalmıyor. Bu mod oyuna yeni görevler de ekliyor. Uzun lafın kısası Return to Vice City ile GTA 5’i baştan oynamak isteyeceksiniz.

GTA V Redux

GTA V Redux, tüm zamanların en iyi GTA 5 modu olarak gösteriliyor. Bu modda 4K dokular, yeni hava durumu efektleri, yeni araçlar, yeni eşyalar ve daha fazlası yer alıyor. Aradan geçen 7 yıllık süreçten sonra oyunu yepyeni bir oyunmuş gibi sunan bu modda, araçların sürüş dinamikleri de iyileştiriliyor. NPC davranışlarına kadar oyunu komple değiştiren oyun yaşayan şehir Los Santos’un tüm nimetlerinden faydalanmanızı sağlıyor. Bu modun tek kötü tarafı 4K dokularından dolayı yüksek donanımlı bir PC istemesi.

Complex Control

Oyunun her yönünü komple değiştiren bir GTA 5 modu istiyorsanız, Complex Control tam size göre. PUBG ve Fortnite gibi oyunlardaki battle royale mekaniğini GTA 5’e eklemesinin yanı sıra 100'den fazla yeni karakter görünümü, yeni yetenekler ve çok daha fazla özelliği oyuna ekliyor.

Gravity Gun

Gravity Gun modu GTA 5’i resmen Half-Life 2 yapıyor. HL2’den ilham alınarak geliştirilen bu modda silahlarınıza Gravity özelliği ekleniyor. Tabancanız ile arabaları, yayaları, hayvanları ve düşmanları havaya kaldırarak dilediğiniz yere fırlatabilirsiniz. Fizik kuralı tanımayan bu mod ile çok eğlenceksiniz.

NaturalVision Evolved

NaturalVision Evolved modu, GTA 5’in grafiklerini yepyeni bir seviyeye taşımayı amaçlıyor. Bildiğiniz gibi GTA 5 için çok sayıda görsel mod yer alıyor. Ancak NaturalVision Evolved bu modlamayı daha da ileri gidiyor ve bize GTA 6'nın gelecekte nasıl görünebileceğine dair bir ipucu veriyor. A’dan Z’ye her şeyi değiştiren bu mod için GTA 5 için görüp görebileceğiniz en iyi grafik modu diyebiliriz.

Grand Theft Space

Sıradaki modumuz uzay tutkunları için geliyor. Grand Theft Space adını taşıyan bu modda isminden de anlayacağınız gibi uzaya çıkabiliyorsunuz. Grand Theft Space’te tam 11 adet gezegen, üç adet uydu ve uzak seyahati için bir adet uzay mekiğimiz bulunuyor. Oyunun fizik kurallarını baştan tanımlayan bu mod, tamamen zevkine gezmeyi sevenler için geliştirilmiş diyebiliriz.

Bonus: Best High Settings for Medium and Low PC

Listemizi düşük donanımlı PC’ler için geliştirilen mod ile kapatıyoruz. Maalesef ki herkes gelirinden dolayı yüksek donanımlı PC’ye sahip olamıyor. GTA 5’i en düşük ayarlarda bile kasarak oynatan PC’ler Best High Settings for Medium and Low PC modu ile nefes alıyor. 15 ila 30 FPS arasında bir FPS artışı sağlayan bu mod GTA 5’i oynanabilir kılıyor. Ancak bu oynanabilirlik sırasında grafiklerin dibe çekildiğini belirtelim.

Grand Theft Auto V
Grand Theft Auto V
156,29
den başlayan fiyatlarla