Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Marvel's Spider-Man: Miles Morales
289,00
den başlayan fiyatlarla
Football Manager 2023
599,00
den başlayan fiyatlarla
Victoria 3
219,12
den başlayan fiyatlarla
GTA San Andreas Modları

GTA San Andreas Modları

Grand Theft Auto’nun en sevilen oyunlarından biri olan San Andreas, Los Santos’taki çete üyesi Carl Johnson’ın hikayesini konu alıyor. Oyunu tekrar oynamak isteyen ve oynarken farklı bir oynanış deneyimi arayan oyuncular için GTA San Andreas modları keyifli bir seçenek haline geliyor.

GTA San Andreas modları sayesinde kullandığınız silahlardan karakterinizin dış görünüşe pek çok şeyi değiştirebilir, hatta oyunu diğer GTA oyunlarının evreniyle birleştirebilirsiniz. Böylelikle her seferinde yepyeni bir serüvene başlayabilirsiniz.

V Graphics

Adından da anlaşıldığı üzere en popular modlardan olan V Graphics, oyunun grafiklerini GTA V’in grafikkerine daha yakın bir hale getiriyor.

gta san andreas mod

GTA United

Bu mod San Andreas haritasını GTA 3 veya GTA Vice City’nin haritasıyla değiştirmeyi sağlıyor. Böylelikle o oyunlardaki binalara gidebilir, o yollarda gezebilir ama yine de GTA San Andreas’ın özelliklerini kullanmaya devam edebilirsiniz.

Ironman Modu

GTA evreni ile bambaşka bir evreni birlikte deneyimlemek isteyen oyuncuların son derece memnun kalacağı Ironman modu, tahmin ettiğiniz üzere, oyunu Iron Man şeklinde oynamanıza olanak sağlıyor. Modu active etmek için yükledikten sonra IRONMAN kodunu girerek aktifleştirmeniz gerekiyor. Sonrasında Ironman’in zırhı ile uçabiliyor ve onun silahlarını kullanabiliyorsunuz.

gta san andreas modları

San Andreas First Person Mod

Grand Theft Auto dünyasına ilk olarak GTA V ile giriş yapan birinci şahıs kamera açısı oyuncular tarafından oldukça beğenilmişti. Bu modu indirerek FPS deneyimini GTA San Andreas’ta da deneyimlemeniz mümkün.

HD Weapons

Oyundan keyif alıyor fakat grafiklerden yeterince tatmin olmuyorsanız, HD Weapons modu ile oyunda karşınıza çıkan bütün silahların görsel kalitesini yükseltebilirsiniz. Bu modla birlikte oyundaki bütün 2D silahlar daha yüksek çözünürlüklü ve çok daha detaylı dizayn edilmiş bir hale geliyor.

san andreas mod

Teleport Mod

Bu modda haritada gitmek istediğiniz yere ışınlanabilirsiniz. Daha hızlı bir oyunu deneyimi arayan ve yollarda vakit kaybetmek istemeyen oyuncular tarafından Teleport Mod çok tercih ediliyor. Benzer şekilde Portal Mod ile, gitmek istediğiniz yere portal açmanız da mümkün.

Grand Theft Auto: San Andreas
Grand Theft Auto: San Andreas

Cheat Menu

Bu mod sayesinde, GTA San Andreas hilelerini aklınızda tutmak zorunda kalmıyorsunuz. Çünkü Cheat Menu, oyuna bir hile kısayolu ekleyerek önünüze bütün kodların yazılı olduğu bir menü sunuyor. Böylelikle kullanmak istediğiniz hileyi bu menüden seçebiliyorsunuz. 

Grand Theft Auto: San Andreas yayınları