Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Geometry Dash
4,00
den başlayan fiyatlarla
Red Dead Redemption 2
149,50
den başlayan fiyatlarla
Borderlands 3
77,25
den başlayan fiyatlarla
GTA 3 Modları

GTA 3 Modları

Kuş bakışı görünümle oynanan ilk iki GTA oyununun ardından GTA III, üçüncü şahış görünümüne geçiş yaparak oldukça ilgi toplamıştı. İlk kez 2001’de piyasaya sürülen oyun hala sevilerek oynanmaya devam ediyor.

Elbette aynı oyunun 20 seneyi aşkın bir süre oynanmaya devam etmesi için onu ilgi çekici hale getirecek ve yeniden oynama isteği uyandıracak yeniliklere ihtiyaç duyuluyor. GTA III modları bunun yapmanın en iyi yollarından biri. Nostaljik bir oyun deneyimi ile yenilikleri birleştirerek eşsiz bir GTA deneyimi isteyen oyuncular için pek çok sayıda GTA III modu bulunuyor. 

MP3 Control Modu

Grand Theft Auto oyunlarının araca bindiğinizde çalan radyo istasyonları, oyunun en keyifli taraflarından biri. Farklı oyunların geçtiği döneme ve lokasyona göre farklı şarkılar ve her istasyonun da kendi müzik tarzı var. GTA 3'teki MP3 Control modu ise, kendi müziklerinizi mp3 dosyası şeklinde oyunun içine atarak radyodan dinleyebilmenizi sağlıyor. Oyundaki kişiselleştirme opsiyonu, Liberty City sokaklarındaki sürüş deneyimini daha eğlenceli hale getiriyor.

Go-Inside-Vehicles Modu

GTA evreni ne kadar detaylı tasarlanmış olsa da, keşfedebileceklerinizin bir limiti var. İstediğiniz her binaya veya her taşıta binme imkanınız yok. Go-Inside-Vehicles modu, normalde iç dizaynı olmayan toplu taşım araçlarına üç boyutlu bir iç tasarım yaparak, taşıtın içine girebilmenize olanak sağlıyor. Böylece bir metro veya otobüs gördüğünüzde kapısını açıp yolcu olarak binebiliyorsunuz. Bu mod oyunun gerçekliğe yakınlığını arttırıyor. 

gta 3 mod

Autosave and Stuff Modu

Günümüzde geliştirilen oyunların neredeyse hepsinde olan fakat GTA 3'ün çıkış tarihinden sonra geliştirilen bir diğer unsur ise autosave yani otomatik kayıt özelliği. GTA 3'te her şeyi manuel kaydetmeniz gerekiyor yoksa oyun kapandığında ya da öldüğünüzde en son kayıt aldığınız yerden başlıyorsunuz. Autosave and Stuff modu adından anlaşıldığı üzere GTA 3'te otomatik kaydetme olmasını, yani belirli zaman aralıklarında oyunun kendi kendini kaydetmesini sağlıyor. Mod aynı zamanda quick-save, real-time maps gibi özellikler de getiriyor. 

HQ Textures Modu

Oyun grafiğinin en önemli taraflarından olan doku kalitesi, GTA 3 gibi üç boyutlu grafik teknolojisi henüz çok gelişmeden yapılmış oyunlarda eksik kalabiliyor. Bu eksiği telafi etmeyi amaçlayan HQ Textures modu ağaç kabuklarından yoldaki asfalta, dükkan camlarından araba metallerine kadar 150 farklı dokunun gerçeğe daha yakın, daha detaylı ve yüksek çözünürlükte olmasını sağlıyor. 

gta 3 modlar

Mod Loader Modu

Fark ettiğiniz üzere GTA 3'ün birbirinden farklı ve oynanış kalitesini oldukça arttıran bir sürü modu mevcut. Fakat bu modları bulmak ve indirmek her zaman çok kolay olmuyor. Mod Loader Modu ise size oyun için yazılmış modların listesini sunarak içlerinden seçim yapıp indirmenizi sağlıyor. İstediğiniz modu aktifleştirme veya kapatma için de büyük kolaylık sunuyor. 

Frosted Winter Modu

Bu mod GTA 3'ün açık ara en sevilen modu diyebiliriz. Çünkü var olan oyunu geliştirmek ve kolaylaştırmakla kalmıyor, yepyeni bir oyun deneyimi sunuyor. Frosted Winter, GTA 3'e 53 yeni hikaye görevi ve 14 tane yan görev ekliyor. Yani aslında oyuna saatlerce oynayabileceğiniz yeni içerik katmış oluyor. Aynı zamanda yeni toplanabilir itemler, rampage ve karakter yetenekleri de moda dahil. 

gta 3 frost winter

Grand Theft Auto III yayınları