Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Lethal Company
190,09
den başlayan fiyatlarla
Palworld
492,12
den başlayan fiyatlarla
Prison Architect 2
787,59
den başlayan fiyatlarla
Goose Goose Duck İnceleme

Goose Goose Duck İnceleme

Goose Goose Duck’ta kaz arkadaşlarınız görevlerini tamamlamak için işbirliği yapmalısınız. Göreviniz, ekibinize sızmaya çalışan ve bunu durdurmak için ellerinden gelen her şeyi yapacak olan yaban ördeği ve diğer kuşları gözetlemek.

Goose Goose Duck son derece heyecan verici ve eğlenceli. Öğrenmesi kolay ama yine de zorlu. Bu, oyunu hem genç hem de yaşlı oyuncular için mükemmel bir seçim haline getiriyor.

6Ortalama
  • Eğlenceli ve basit
  • Tüm oyuncular için uygun
  • Sevimli ve renkli dünya tasarımı
  • Crafting mekanikleri
  • Yeterince zorlayıcı ve ödüllendirici değil
  • Seviyeler tekrara düşebiliyor
  • Bazı teknik aksaklıklar

Oyunun amacı, oyuncuların mümkün olduğu kadar çok yumurta toplamak için tahtada hareket etmesinden oluşuyor. En fazla yumurtayı toplamak için oyuncuların hareketlerini dikkatlice planlamaları ve strateji kullanmaları gerekiyor. Tahtada size yardımcı olmak için bonus yumurtalar veya ışınlayıcılar gibi özel öğeler bulunuyor. Ayrıca, uyum sağlaması kolay kontrollerle farklı zorluklara sahip birden fazla seviye mevcut. 

Goose Goose Duck Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

Goose Goose Duck
Goose Goose Duck
Ücretsiz

Seviyeler

Goose Goose Duck eğlenceli ve zorlu bir oynanışa sahip. Oyunda, kazanmak için her biri farklı stratejiler ve taktikler gerektiren iki seviye mevcut. İlk seviye, oyuncuların yumurta toplaması ve herhangi bir engelden kaçınması gereken birden fazla alt seviyeden oluşuyor. İkinci seviye, bitiş çizgisine ulaşmaya çalıştığınız bir yarışı içeriyor.

goose goose duck inceleme

Oyunda derinlik veya karmaşıklık yok ki bizce bu normal ve zaten her oyundan beklenmemeli. Bazen de sadece kafa dağıtmak ve hiçbir şey düşünmeden oyun oynamak isteyebiliriz. Bununla birlikte, Goose Goose Duck'ın en büyük dezavantajı, çeşitliliğinin olmaması olabilir. Basit hedefler ve kolay mücadele ile seviyeler bir süre sonra kendini tekrar ediyor.

Yaratıcılık

Goose Goose Duck’ta harika bir üretim yani crafting sistemi bulunuyor. Oyun bazı temel kaynaklarla başlıyor. Oyunu daha fazla oynadıkça, daha fazla ilerlemenizi sağlayacak yeni öğeler oluşturmak için bu kaynakları kullanabiliyorsunuz. Üretim sistemi basit ama ilgi çekici. Öğelerin nasıl yapıldığını öğrenmek oldukça kolay ve yeni kaynak kombinasyonlarını denemeyi ve keşfetmeyi kolaylaştıran tarifler açıkça düzenlenmiş şekilde sunuluyor.

goose goose duck oynanır mı

Grafik ve Ses Tasarımı

Goose Goose Duck, canlı ve renkli grafikleriyle eğlenceli bir oyun. Eşsiz karakterlerin ve harika müziklerin yer aldığı bir çizgi film dünyasında geçen oyundan keyif almamak çok zor. Animasyon akıcı ve iyi tasarlanmış, karakterler de etkileyici ve orijinal. Ses efektleri canlı ve sürükleyici çünkü bölümlerde ilerledikçe gerilim ve atmosfer yaratmada etkili oluyor ve sizi moda sokmayı başarıyor. Müzik, rahat atmosferi destekler şekilde neşeli ve kesinlikle aklınıza inanılmaz takılıyor. Oyunu oynadıktan sonraki üç gün evde Goose Goose Duck melodileri mırıldanarak gezebilirsiniz. 

Goose Goose Duck oynanır mı?

Goose Goose Duck her yaş için uygun eğlenceli ve basit bir oyun. Arkadaşlarınızla sadece eğlenmek için basit bir parti oyunu arıyorsanız, Goose Goose Duck'a bir şans verebilirsiniz ancak kusursuz mekanikler veya ayrıntılı bir hikaye gibi aşırı bir beklentiniz olmasın.

Goose Goose Duck yayınları