Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Lethal Company
190,09
den başlayan fiyatlarla
Palworld
492,12
den başlayan fiyatlarla
Prison Architect 2
787,59
den başlayan fiyatlarla
God of War Ragnarök

LOGITECH G502 X PLUS Oyuncu Mouse'u
sponsorlu
LOGITECH G502 X PLUS Oyuncu Mouse'u

LIGHTSYNC RGB

LIGHTSPEED Kablosuz Bağlantı Teknolojisi

8 Alanlı RGB Aydınlatma ve HERO 25K Sensör

Ürüne Git

 • God of War Ragnarök
 • God of War Ragnarök PC Fiyatları
 • God of War Ragnarök PC Key Fiyatları
 • God of War Ragnarök Fiyat Karşılaştırma
 • God of War Ragnarök

God of War Ragnarök

Çıkış Tarihi: 19.09.2024
Diller: Türkçe, İngilizce, Fransızca ...

enucuzoyun.com'da en ucuz God of War Ragnarök fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı God of War Ragnarök PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda God of War Ragnarök oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini yine sitemizin oyun sayfalarında incele.
Oyun Çıkınca Haber Ver

Oyun Fiyatları
Resmi Mağazalar
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
Steam
Sürüm — Standart
1.613,80
Steam
Sürüm — Standart
1.641,17
Fanatical
77.203 yorum
Sürüm — Standart
1.969,66
Playstore
Sürüm — Standart
2.319,00

Oyun İstatistikleri

God of War Ragnarök yayınları

Sıkça Sorulan Sorular

 • God of War Ragnarök oyununun konusu nedir?

 • God of War Ragnarök nereden indirilir?

 • God of War Ragnarök nereden satın alınır?

 • God of War Ragnarök Türkçe mi?

 • God of War Ragnarök hangi dilleri destekliyor?

 • Multiplayer var mı?

 • God of War Ragnarök ne zaman çıkacak?

 • Oyunun yayıncısı kim?

 • Oyunu hangi firma geliştirdi?

Oyun Hakkında

İSKANDİNAV DESTANI DEVAM EDİYOR
God of War Ragnarök, Santa Monica Studio ve Jetpack Interactive iş birliğiyle PC'ye geliyor. Bu destansı ve içten serüvende Kratos ve Atreus'un içsel mücadelelerine tanık olun.

Eleştirmenlerin beğenisini kazanan God of War'un (2018) devam oyunu God of War Ragnarök, Fimbulvetr'in başladığı noktadan devam ediyor. Kratos ve Atreus, cevap arayışında Dokuz Diyar'ın dokuzunu da dolaşırken Odin'in Asgard kuvvetleri, kehanete göre dünyanın sonunu getirecek savaş için hazırlanıyor.

Yol boyunca enfes manzaralara sahip mitolojik toprakları keşfedecek ve Kuzey tanrılarından canavarlara, pek çok korkunç düşmanla karşı karşıya gelecekler. Ragnarök tehdidi adım adım yaklaşırken Kratos ve Atreus, kendi huzurları ve diyarların huzuru arasında bir seçim yapmak zorunda kalacak.

KADERE BOYUN EĞDİRENLER
Atreus, ""Loki"" kehanetini ve Ragnarök'te kendisine biçilmiş rolü anlamak adına irfan peşinde koşuyor. Kratos ise geçmişin yükünü sırtından atma ve oğluna babalık yapabilme derdinde.

AKICI, CANLI SAVAŞLAR
Leviathan Baltası, Kaosun Kılıçları ve Muhafız Kalkanı hem Kratos hem Atreus için bir dizi yeni kabiliyetle birlikte geri dönüyor. Ailesini korumak adına Dokuz Diyar'da yüzleşeceği düşmanlar, Kratos'un ölümcül hünerlerini sonuna kadar sınayacak.

DİYARLARI KEŞFEDİN
Cevap arayışında çıkacakları bu serüvende Kratos ve Atreus ile tehlikeli ve büyüleyici toprakları keşfedin.

GOD OF WAR RAGNARÖK: VALHALLA'DA KENDİNİZE HÜKMEDİN
God of War Ragnarök'ü satın aldığınızda, oyunun çıkışıyla beraber erişilebilir olacak God of War Ragnarök: Valhalla indirilebilir içeriğine de ekstra ücret ödemeden sahip olacaksınız!

Mimir eşliğinde Kratos, son derece şahsi ve içsel, onu hem aklına hem de bedenine hükmetmeye zorlayacak bir yolculuğa çıkıyor. God of War Ragnarök'ün sevilen çatışma mekaniğini rougelite türünden ilhamla hazırlanmış yepyeni unsurlarla harmanlayan bu yeniden oynanabilir serüvende Valhalla'nın ona sunduğu mücadelelerle yüzleşiyor.

RAGNARÖK ÖYKÜSÜNÜN KAPANIŞI
Kratos'un serüveni, God of War İskandinav destanının yeni mekânı Valhalla'da devam ediyor. Geçmişinden izlerle yüzleşen Kratos, içindeki çatışmaların üstesinden gelip kendisine açılan yolda yürüyecek.


ÇATIŞMA MEKANİKLERİNE YENİ BİR SOLUK
God of War Ragnarök'ün sevilen çatışma mekaniği, rougelite türünden ilhamla hazırlanmış yeni ve deneysel unsurlarla birleşiyor. Valhalla sizi Kratos'un hünerlerinin her birinde ustalaşmaya zorlarken her denemenizde farklı düşman kombinasyonları ve sürprizler bekliyor olacak!

SAVAŞIN. ÖĞRENİN. GELİŞİN.
Ölüm asla bir son değil. Kratos'un silahları, yetenekleri, kalkanları ve kabiliyetleri duruyor ama her yeni denemenizde İstatistikleri, Runik Saldırıları ve Avantajları sıfırlanacak. Kratos her denemede ilerledikçe Valhalla'nın gizemli derinliklerine ilerlemenize yardımcı ödüller arasından seçimler yapacak, kalıcı geliştirmelerde kullanabileceğiniz kaynaklar toplayacaksınız.

PC ÖZELLİKLERİ
Yeniden Jetpack Interactive ile girilen iş birliği sonucu God of War Ragnarök, platformun imkânlarından yararlanıp sizlere muazzam bir PC tecrübesi sunacak.

AÇILMIŞ KARE HIZI VE GERÇEKÇİLİĞİ YÜKSEK GRAFİKLER
Açılmış kare hızı ve gerçek 4K çözünürlük seçeneğiyle gerçek potansiyeline ulaşan kesintisiz sinematik kameramız eşliğinde Dokuz Diyar'ın göz alıcı mekânlarını dolaşın.1

Gelişmiş yansımaların, ışıklandırmaların, gerçekçiliği yüksek gölgelerin ve artırılmış geometrik ayrıntıların tadını çıkarın.2
YUKARI ÖLÇEKLENDİRME TEKNOLOJİSİ
NVIDIA RTX™ Deep Learning Super Sampling (DLSS) 3.7, AMD FidelityFX™ Super Resolution (FSR) 3.1 ve Intel XeSS (Xe Super Sampling) 1.2 ile tam entegrasyon sayesinde daha yüksek grafik ayarlarına ve çıkış çözünürlüklerine ulaşacaksınız.

NVIDIA® REFLEX DESTEĞİ
NVIDIA Reflex'in düşük gecikme süresi teknolojisinden yararlanıp daha akıcı bir oynanışa kavuşun. Daha hızlı tepkiler verip daha güçlü kombolar oluşturun.3

SÜPER ULTRA GENİŞ DESTEĞİ
21:9 ultra geniş ekran ve 32:9 süper ultra geniş ekran desteğiyle Dokuz Diyar'ın güzelliklerini panoramik geniş ekranda deneyimleyin! 1

ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR KONTROLLER
Dilediğiniz gibi oynayın. DUALSHOCK®4 ve DUALSENSE® kablosuz kontrol cihazının yanı sıra diğer pek çok oyun kumandasına destek ve tamamen özelleştirilebilir fare ve klavye atamaları sayesinde her hareketinizi kendi oyun tarzınıza uygun hâle getirmek mümkün.

DOKUNSAL GERİ BİLDİRİM
Gerçekçi dokunsal geri bildirim ve uyarlanabilir tetik işlevleriyle Kuzey diyarlarında attığınız her adımı hissedin. 3

UZAMSAL 3D SES
Keskin uzamsal ses sistemi ile aşağıdan ve yukarıdan da dâhil her yönden gelen düşmanları işitin. 4

--------
1 Uyumlu PC ve ekran gereklidir.
2 Uyumlu PC ve grafik kartı gereklidir.
3 Oyun içi kontrol cihazı özelliklerinin tamamını deneyimleyebilmek için DualSense™ kontrol cihazı ve kablolu bağlantı gereklidir.
4 Analog/USB stereo kulaklıklarla 3D Ses.

Desteklenen Diller: Türkçe, İngilizce, Fransızca, Kastilya İspanyolcası, Latin Amerika İspanyolcası, Macarca, Korece, Yunanca, Çekçe, Felemenkçe, Geleneksel Çince, Rusça, Portekizce - Portekiz, Almanca, İtalyanca, Lehçe, Brezilya Portekizcesi, Basitleştirilmiş Çince, Japonca, Arapça, Tayca, Hırvatça

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:

Minimum:

 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: TBD
 • İşlemci: TBD
 • Ekran Kartı: TBD
 • Ses Kartı: TBD
Önerilen Sistem Gereksinimleri:

Önerilen:

 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: TBD
 • İşlemci: TBD
 • Ekran Kartı: TBD
 • Ses Kartı: TBD

Yorumlar