Kategoriler

Öneriler

Lunch Lady
10,50
den başlayan fiyatlarla
Bendy and the Ink Machine
32,00
den başlayan fiyatlarla
Beyond The Wire
57,00
den başlayan fiyatlarla
Ghosts 'n Goblins Resurrection
 • Ghosts 'n Goblins Resurrection
 • Ghosts 'n Goblins Resurrection PC Fiyatları
 • Ghosts 'n Goblins Resurrection PC Key Fiyatları
 • Ghosts 'n Goblins Resurrection Fiyat Karşılaştırma
 • Ghosts 'n Goblins Resurrection

Ghosts 'n Goblins Resurrection

Çıkış Tarihi: 01.01.2021
Diller: İngilizce, Fransızca, İtalyanca ...

Enucuzoyun.com'da en ucuz Ghosts 'n Goblins Resurrection fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Ghosts 'n Goblins Resurrection PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Ghosts 'n Goblins Resurrection oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini gene sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun Fiyatları
Resmi Mağazalar
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
Steam
Sürüm — Standart
229,00

Oyun İstatistikleri

Ghosts 'n Goblins Resurrection Yayınları

Oyun Hakkında

Ghosts 'n Goblins Resurrection ön sipariş bonus içeriği:
Ghosts 'n Goblins Resurrection Special wallpaper & Mini soundtrack set


Bu nostaljik fakat tamamen yeniden tasarlanmış hikaye kitabı dünyasının gözlerinin önünde hayat bulmasını seyret.

Ghosts 'n Goblins ve Ghouls 'n Ghosts'un izinden giderek tamamen yeni bir şey yaratan Resurrection, adının hakkını veren bir oyun.

Sakın aldanma, bu eşsiz hikaye kitabı dünyası, her ne kadar göz kamaştırıcı olsa da önceki oyunlara bir aşk mektubu tadındadır ve hayranlarının bekleyebileceği aynı cezalandırıcı tarzı sürdürmektedir. Yani oraya çık ve hünerlerini test et çünkü ok yaydan çıktı!


Hikaye

Evvel zaman içinde...

Hikayemiz uzaklarda, güzelliğinin eşi benzeri olmayan bir diyarda başlıyor.
Şövalye Arthur ve prenses, öğlen güneşinin tadını çıkarıyormuş.
... Fakat aniden bir terslik oluvermiş, kasaba alevlere teslim olmuş,
karanlık bir bulut ortaya çıkmış ve sarayın üstüne çökmüş.

Sonra gölge daha da ileriye uzanmış, ta ki Gölge Ağaç kahinine kadar gelmiş.
Ağacın rengi solmuş ve canlılığı en kötücül güçler tarafından çekilip alınmış.
Tüm bu karmaşa yaşanırken İblis Lordu da şerrini devreye sokmuş.
Arthur'un arkası dönükken prensesi tıpkı planladığı gibi kaçırıvermiş.

Arthur, masum prensesini kurtarmak için aceleyle zırhını kuşanmış.
İblis Diyarı'na yol almış, iblisler ayağını denk alsa iyi olur.


Oynanış

Tıpkı öncülerinde olduğu gibi Ghosts 'n Goblins Resurrection'da da herkesin keyifle kullanabileceği basit kontroller bulunuyor. Modern teknoloji ve oyun tasarımı felsefesi ile hayat bulan bu büyüleyici dünyada benzersiz düşmanlarla dolu tuhaf ve ürkütücü aşamalarda savaşırken bu kontrolleri kendi lehine kullan!

Ghosts 'n Goblins, açıkçası biraz zor. Bu oyunun ödün vermeyen zorluğu, seri için belirleyici bir özellik oldu ve Resurrection da bu mirasa saygı gösteriyor. Öleceksin, sonra bir daha öleceksin ama düşmanların hakkında daha fazla şey öğrenip stratejilerini geliştirirken her denemeyle üstünü silkeleyip daha iyi olacaksın. Zorlanacaksın ama aynı zamanda nihayet galip geldiğinde zaferin tadını da alacaksın. İşte Ghosts 'n Goblins böyle bir şey.

Resurrection'da Arthur, her biri kendine has özelliklere sahip 8 çeşit silah edinebilir. Düşmanlarını eski zamanların favorileri olan Mızrak ve Hançerle devir, Çekicinle düşmanlara şok dalgaları fırlat ya da istersen yerden bir Dikenli Top göndererek karşındakileri yere ser! İblis Diyarı'nda ilerleme planını oluştururken bunları ve daha fazlasını kendi lehine kullan!

Geniş silah cephaneliğinin yanı sıra Arthur ayrıca önemli büyü ve beceriler öğrenebilir. Gök Gürültüsü Fırtınasını kullanarak dört yöne doğru bir yıldırım sağanağı gönder ya da Kuşanma becerisini öğrenerek Arthur'un envanter alanını genişlet ve daha fazla silah taşı. Bunlara benzer daha bir sürü özellik var, stratejilerinde mutlaka büyü ve beceriler için de yer aç!

Prensesi evine sağ salim geri getirmek için İblis Diyarı'nın zorluklarına göğüs gererken Arthur'un silahlarından, büyüsünden ve becerilerinden en iyi şekilde yararlan. Sahip olduğun tüm metaneti kullan, zira buna ihtiyacın olacak!

Mücadelelere tek başına girerek zorlukların üstesinden gelme eğlencesine odaklanan tek oyuncu modunun yanında Arthur'a ayrıca macerasında destek karakterleri olan Üç Bilge Adam tarafından yardım edilebilir. Bu oyun tarzı, seride ilk defa yoğun bir iki oyunculu eşli mücadele imkanı sunuyor.

Bir arkadaşınla yan yana oynamak için iki oyun kumandası bağla.
Not: Sadece yerel ortaklaşa. Çevrim içi oyun desteklenmemektedir.

Tek oyuncu moduyla gelen terli avuçları ve beyaz parmak eklemlerini hisset ya da parti oyunu gibi eşli bir deneyimde eğlenceyi arkadaşlarınla paylaş!

Desteklenen Diller: İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, Kastilya İspanyolcası, Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince, Japonca

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:

Minimum:

 • İşletim Sistemi: WINDOWS® 10 (64-BIT Gerekli)
 • İşlemci: Intel® Core ™ i5-4460 veya AMD FX ™ -6300 eşdeğeri veya daha iyisi
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® GTX 760 veya AMD Radeon ™ R7 260x, 2GB Video RAM ile
 • DirectX: Sürüm 12
 • Depolama: 10 GB kullanılabilir alan
 • İlave Notlar: Bu özelliklerde beklenen performans 720p / 60FPS'dir. Oyunu seçtiğiniz doku kalitesinde çalıştırmak için yeterli grafik belleğiniz yoksa Seçenekler> Grafikler'e gitmeli ve doku kalitesini düşürmeli veya çözünürlüğü azaltmalısınız. Ürün aktivasyonu için internet bağlantısı gereklidir. Klavyeleri kullanarak birlikte oynayabilmek için N-tuş rollover özelliğine sahip bir klavyeye ihtiyacınız var. Monitör yenileme hızının 50 Hz veya daha yüksek bir değere ayarlanması gerekir.
Önerilen Sistem Gereksinimleri:

Yazın:

 • İşletim Sistemi: WINDOWS® 10 (64-BIT Gerekli)
 • İşlemci: Intel® Core ™ i7-3770 veya AMD FX ™ -9590 eşdeğeri veya daha iyisi
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: 8GB VRAM ile NVIDIA® GeForce® GTX 1060 veya AMD Radeon ™ RX 480
 • DirectX: Sürüm 12
 • Depolama: 10 GB kullanılabilir alan
 • İlave Notlar: Bu özelliklerde beklenen performans 1080p / 60FPS'dir. Ürün aktivasyonu için internet bağlantısı gereklidir. Klavyeleri kullanarak birlikte oynayabilmek için N-tuş rollover özelliğine sahip bir klavyeye ihtiyacınız var. Monitör yenileme hızının 50 Hz veya daha yüksek bir değere ayarlanması gerekir.

Yorumlar