Üye Ol / Giriş Yap
KATEGORİLER

Geneforge 1 - Mutagen PC Fiyatları

Çıkış Tarihi: 23.02.2021
Diller: İngilizce ,

Enucuzoyun.com'da en ucuz Geneforge 1 - Mutagen fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Geneforge 1 - Mutagen PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Geneforge 1 - Mutagen oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini gene sitemizin oyun sayfalarında incele.

Geneforge 1 - Mutagen Hakkında

Geneforge 1 - Mutagen, tuhaf, yeni bir dünyada benzersiz, gerçekten açık uçlu bir fantezi macerasıdır. Sizler, hayat yaratmak için müthiş güce sahip Şekillendiricilerden birisiniz. Bir alet, bir tuzak, bir ordu ister misiniz? Onu varolmaya çağırırsınız. Güçlü canavarlar yaratırsın ve sana tamamen itaat ederler. Genelde.

En azından böyle olması gerekiyor. Halkınızın güçlü, kayıp sırlarıyla dolu, yasak bir adada mahsur kaldınız. İstilacılar da burada, bilginizi çalmaya ve ustalaşmaya çalışıyorlar. Burada saklı harika hazineler için onlarla yarışın. Ve hırsızları yok edin. Veya onlara katılın.

Geneforge 1 - Mutagen, nasıl oynadığınızda eşsiz bir özgürlük sunar. Düşmanlarınızı ezmek için sihir veya ölümcül evcil hayvanlarınızı kullanın. Veya bir düşmana saldırmadan oyunu kazanmak için hile, diplomasi ve gizlilik kullanın. Bir dizi rakip grup arasından seçim yapın veya her şeyi yok edin. Son patronu yenin veya taraf değiştirip ona katılın. Bıçaklar, füzeler veya sihirle tek başına savaşın veya kendi özel yapım mutant canavarlardan oluşan kendi ordunuzu yaratın.

Geneforge, keşfedilecek seksenden fazla bölge, 50 saatten fazla oyun ve eşsiz tekrar oynanabilirlik ile destansı bir fantastik maceradır. Çok çeşitli farklı sonlara ulaşmak için düzinelerce beceri, yetenek ve evcil hayvan arasından seçim yapın. Yaklaşan isyan kıtanızı yerle bir edecek. Kim kazanacak? Size bağlı olacaktır.
Desteklenen Diller : İngilizce

Sistem Gereksinimleri

En Düşük Sistem Gereksinimleri:
Minimum:
  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: 64-bit Vista or Later
  • İşlemci: 1.2 GHZ
  • Ekran Kartı: 256 MB VRAM
  • Depolama: 400 MB kullanılabilir alan
Önerilen Sistem Gereksinimleri:
Önerilen:
  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir