Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

死寂(Deathly Stillness)
Ücretsiz
Aragami 2
57,00
den başlayan fiyatlarla
Aragami
31,00
den başlayan fiyatlarla
Gears Tactics Hikayesi

Gears Tactics Hikayesi

Ortaya Çıkış Günü'nden bir yıl sonra, Sera gezegenindeki her insanı öldürmek için bir görevde Locust Horde olarak bilinen bir yeraltı yaratık ırkı yüzeye çıktığında, Düzenlenmiş Hükümetler Koalisyonu lideri Başkan Richard Prescott, dünyanın dışındaki tüm büyük şehirlere emir verir.

Emirler Yayılıyor

Jacinto Platosu Şafak Çekici tarafından yakılacaktır. Buna ek olarak, Başkan, hayatta kalan Locust'u yok etmek için kilit şehirlere müfrezeleri göndermiştir. Temizleme ekiplerinden biri Aldair City'de konuşlanmış Alpha Squad idi. Bunların arasında Sarkaç Savaşları kahramanı Sgt. Gabriel Diaz bulunuyordu. 

Gears Tactics
Gears Tactics
61,00
den başlayan fiyatlarla

Hammer Strikes'tan birkaç saat önce, Başkan Prescott ve Binbaşı Sid Redburn'den CIC binasından gizli istihbarat dosyalarını alması için emir alır. Diaz ve Binbaşı Redburn, Locust'un savaş aracı olarak kullandığı çeşitli yaratıkları yaratmaktan sorumlu olan Ukkon adlı bir Locust bilim adamı hakkında bilgi veren dosyaları bulur. Şafak Çekici daha sonra Aldair şehrini yok eder, ancak Diaz ve Binbaşı Redburn hayatta kalır. Ukkon, ordu üssü bunkerini yok eder ve herkesi öldürür. Prescott daha sonra Diaz'a Ukkon'a suikast düzenlemesini emreder ve kendisine mümkün olan her şekilde bunu yapma hakkı verilir. 

gears tactics hikayesi

Savaş için askere ihtiyaç duyan Diaz ve Binbaşı Redburn, Echo-Five'ı kurtarmak için yola çıkar, ancak Ukkon'un ekiplerini öldürdüğünü keşfeder. Bir Locust saldırısından Hammer Strikes'tan kurtulan bir sivil milis olan Stranded grubunu kurtardıktan sonra, Mammoth teçhizatlarını tamir etmeye yardım eden Alpha Squad'a da katılırlar. Liderleri, yüksek nitelikli bir sivil mühendis olan Mikayla Dorn, Ukkon'un faaliyetleri hakkında bilgi sahibidir ve Çavuş'a eşlik eder. Diaz ve Binbaşı Redburn, Ukkon'un sık sık ziyaret ettiği Claybourne şehrine Ukkon'u fark eden Mikayla, Ukkon'u suratından vurmayı başarır ve muhtemelen onu öldürür. 

Ukkon, bilinmeyen bir maddeyi soluyarak anında kendini iyileştirir, hemen ayağa kalkar ve Alpha Squad'ı öldürmesi için bir Brumak çağırır. Alpha, sırtına monte edilmiş emülsiyon tanklarını yok ederek Brumak'ı yenmeyi başarır. Diaz daha sonra COG'nin bir kez daha eskisi gibi sırlar sakladığını anlar ve onları öldüreceklerinden korkar. Ukkon'un ölümsüz durumu hakkında bilgi vermediği için Başkan Prescott'a kızgındır, Diaz daha sonra onlara nasıl savaşacaklarını ve Ukkon'a karşı savaşa hazırlanmalarını öğretmek için tüm ekibini Vasgar çöllerine yerleştirir. 

Rustlung'a Karşı Korunmak

Gears Tactics
61,00
den başlayan fiyatlarla

Sonunda Alpha, Ukkon'un kendini iyileştirmek için daha önce soluduğu boş bir kutu keşfeder. Mikayla, kutunun üzerinde yazan Vasgari'yi Nedroma Sağlık Enstitüsü'ne ait olarak tercüme eder. Mikayla geldikten sonra Nedroma'nın, Imulsion dumanlarına maruz kalmanın neden olduğu ölümcül bir durum olan Rustlung için bir karantina bölgesi ve araştırma tesisi olduğunu ortaya çıkarır. Ukkon'un teneke kutularını bulan Mikayla, kutuların bağışıklık sistemi güçlendiricilerle dolu olduğunu, ancak yalnızca Rustlung'a karşı çalıştığını ve yıkıcı yan etkileri olduğunu ortaya çıkarır. 

gear tactics hikayesi

Ukkon'un Rustlung'dan ölmekte olduğunu ve teneke kutulara ihtiyacı olduğunu anlayan Diaz, bağışıklık güçlendirici kutuları yem olarak kullanarak Ukkon'u cezbetmek için bir tuzak hazırlar. Alpha Squad, Ukkon'u cezbetmede ve onu yakalamada başarılıdır. Ukkon, Redburn'ü eski bir tanıdık olarak tanıyarak Alpha Squad'a ifşa eder. Redburn daha sonra Çavuş'u nakavt eder. Diaz ve Ukkon'la birlikte sağ ve hapiste Ephyra'ya geri dönmeye hazırlanır. Mikayla onu durdurur ve Ukkon kaçmayı başarır. Alpha'yı öldürmek için bir Corpser çağırmaya devam eder. Alpha, kafasına bir vinçten sarkan bir kiriş bırakarak başarılı bir şekilde yener.

Gears Tactics Yayınları