Kategoriler

Öneriler

Super Animal Royale
Ücretsiz
Danganronpa: Trigger Happy Havoc
31,00
den başlayan fiyatlarla
Crysis® 3
165,65
den başlayan fiyatlarla
Full Throttle Remastered
 • Full Throttle Remastered
 • Full Throttle Remastered PC Fiyatları
 • Full Throttle Remastered PC Key Fiyatları
 • Full Throttle Remastered Fiyat Karşılaştırma
 • Full Throttle Remastered

Full Throttle Remastered

Çıkış Tarihi: 18.04.2017
Diller: İngilizce, Fransızca, İtalyanca ...

Enucuzoyun.com'da en ucuz Full Throttle Remastered fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Full Throttle Remastered PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Full Throttle Remastered oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini gene sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun Fiyatları
Resmi Mağazalar
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
Steam
Sürüm — Standart
24,00

Oyun İstatistikleri

Full Throttle Remastered Yayınları

Oyun Hakkında

Bir dakika yoldasın, biniyorsun, dünya umurunda değil. Sonra takım elbiseli bir adam gelir ve sizin ve çeteniz için bir anlaşması olduğunu söyler. Ama geldiğinizde, kafanızda bir yumru, sırtınızdaki yasa ve içlerinizde, bulunduğunuz yolun daha da zorlaşmak üzere olduğu hissine kapılıyorsunuz ...

İlk olarak 1995 yılında LucasArts tarafından piyasaya sürülen Full Throttle, Ben Throttle'ın hikayesini anlatan, endüstri efsanesi Tim Schafer'ın klasik bir grafik macera oyunudur; Motosikletler, Kargaşa ve Cinayet masalına kapılan motorcu çetesi Polecats'in kıç tekmeleyen lideri.

Şimdi, 20 yıldan fazla bir süre sonra, Full Throttle, 4k destekli ve yeniden düzenlenmiş ses ve müzikle tüm yeni elle çizilmiş ve 3D yüksek çözünürlüklü sanat eserlerini içeren yeniden düzenlenmiş bir sürümde geri döndü. Hoparlörlerinizi film kalitesinde ses ve GONE JACKALS özelliğine sahip tam bir dijital skorla - otantik, sert bir motorcu grubu - üfleyin!

Oyuncular, klasik ve yeniden düzenlenmiş modlar arasında geçiş yapabilecek ve ses ve grafik seçeneklerini gönüllerinin isteklerine göre karıştırabilecek. Ayrıca, Peter Chan'ın çalışmalarının yer aldığı bir konsept sanat tarayıcısı ve oyunun orijinal yaratıcıları ile bir yorum parçası da dahildir.

Full Throttle, Tim Schafer'ın tek proje lideri olduğu ve çok sevilen bir kült klasiği olan ilk oyundu! Bu özel sürüm, yalnızca oyunun orijinal yaratıcılarının dahil edilmesinden gelebilecek özen ve özenle sevgiyle restore edildi ve yeniden yapıldı. 2017'de PS4, PS Vita ve PC'ye gidiyor.

Desteklenen Diller: İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, Kastilya İspanyolcası, Brezilya Portekizcesi

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:

Minimum:

 • İşletim Sistemi: Windows 7 or Later
 • İşlemci: Intel® Core™ 2 Duo 2.4 GHz, AMD Athlon™ X2 2.8 GHz, or higher
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 260, ATI Radeon 4870 HD / Intel HD 4000 Graphics, or equivalent
 • Depolama: 8000 MB kullanılabilir alan
 • Ses Kartı: Windows Compatible Card
 • İlave Notlar: GPU that supports OpenGL 3.3 or higher

Yorumlar