Üye Ol / Giriş Yap
KATEGORİLER

Friday the 13th: The Game PC Fiyatları

Çıkış Tarihi: 24.05.2017
Diller: İngilizce , Fransızca , İtalyanca , Almanca ...

Enucuzoyun.com'da en ucuz Friday the 13th: The Game fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Friday the 13th: The Game PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Friday the 13th: The Game oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini gene sitemizin oyun sayfalarında incele.


Friday the 13th: The Game Hakkında

Oynanış

Friday the 13th: The Game, oyuncuların genç bir danışman veya ilk kez Jason Voorhees rolünü üstlendiği üçüncü şahıs bir korku, hayatta kalma oyunudur. Sen ve diğer altı şanssız ruh, kaçmak ve hayatta kalmak için mümkün olan her şeyi yaparsınız, dünyadaki en tanınmış katil sizi izler ve acımasızca katleder. 13'üncü Cuma: Oyun, her oyuncuya hayatta kalması, kaçması ve hatta öldürülemeyen adamı alt etmeye çalışması için gerekli araçları vermeye çalışacak. Her oyun seansı, sadece hayatta kalmak için değil, aynı zamanda sinema tarihindeki en üretken katili, rakiplerinden daha fazla öldüren bir slasher olmak için gerekenlere sahip olup olmadığınızı kanıtlamanız için size yepyeni bir şans verecek!

Bu arada, Jason'a avını takip etmesi, avlaması ve öldürmesi için bir dizi yetenek verilecek. Gölgelerden uzaklaşın, hedeflerinizi korkutun ve zaman tam tahmin edebileceğiniz kadar acımasız bir moda geldiğinde onları öldürün. Jason Voorhees olan efsanevi katilin kontrolünü elinize alın ve yolunuzu aşacak kadar talihsiz olanları korkutun!

Jason Voorhees olarak oynayın!

Şimdiye kadar ilk kez, dehşetteki en ünlü katil Jason Voorhees olarak oynama fırsatınız olacak. Avınızı takip edin, uygun gördüğünüzde onları pusuya düşürün ve efsanenin kendisi olurken pek çok talihsiz kurbanın kalplerine korku salın! 13'üncü Cuma: Oyun, olmak istediğiniz Jason Voorhees'in tonunu belirlemenize yardımcı olacak, yeni ve tanıdık çeşitli öldürmeler içerecek. Filmlerden çeşitli Jason enkarnasyonlarının kilidini bile açacaksınız!

Jason, oyunun zirvesinde size bir avcının kontrolünü veren korkunç bir dizi yetenekle donatılacak. Bunlar onun ormanları ve hepsini çok iyi biliyor. Jason sadece kurbanlarının korkusuyla beslenmeyecek, aynı zamanda gece ilerledikçe güçlenecek. Gece ne kadar karanlık olursa, Jason o kadar korkunç olur!

Filmlerin hayranları, Jason'ın çeşitli versiyonlarını oynayabilecekler:
 • 13.Cuma, Bölüm II
 • 13.Cuma, Bölüm III
 • 13.Cuma, Bölüm VI: Jason Lives
 • 13.Cuma, Bölüm VII: Yeni Kan
 • 13.Cuma, Bölüm VIII: Jason Manhattan'a Götürüyor
 • Jason Cehenneme Giden: Son Cuma

Nasıl Hayatta Kalacaksınız?

Friday the 13th: The Game'in tüm odak noktası çok oyunculu. Ya Jason'dan gizlice saklandığınız ya da kaçmak için takım olarak birlikte çalıştığınız ya da dövüşü Jason'a götürdüğünüz için hayatta kalmak tamamen size, oyuncuya kalmış. Danışman olarak oynamak risk ve ödülle ilgilidir ve oyunculara Jason'a karşı birçok zafer kazanma şansı verir! Polisi beklerken ormanda saklanmak ister misin? Belki bir araya gelmek ve Jason'ı grup olarak almaya çalışmak istersiniz? Belki siz ve bir arkadaşınız, herkesi kaderine bırakırken tekneyi göle tamir edip kaçmaya karar verirsiniz? Gece hayatta kalmak için sonsuz fırsatlar var ama her seçimin bir sonucu var.

13'üncü Cuma: Oyun, sürekli olarak değişimin hızını belirleyecek ve Jason Voorhees son kurbanını ararken size alışılmadık bir ortam sunacak. Hiçbir strateji güvenilir olmayacak ve oyuncuları Camp Blood'da uzun gecelerine her başladıklarında uyum sağlamaya ve değiştirmeye zorlayacak! Dikkatli olun, Jason'ın ne zaman ve nerede saldıracağını asla bilemezsiniz!

Danışmanlar olarak oynayın!

13'üncü Cuma gününden itibaren çeşitli mecazları hepimiz hatırlıyoruz ve oyun bir istisna olmayacak! Her danışman türünün güçlü ve zayıf yönleri olacak ve oyunculara belirli durumlarda üstünlük sağlama şansı verecektir. Oyun tarzınıza en uygun danışmanı bulun veya Jason'a karşı kazanmak için çeşitli stratejiler geliştirin! Oyuncular karakterlerini sürekli olarak kilit açma, özelleştirme ve iyileştirme yoluyla güncelleme ve geliştirme şansına sahip olacaklar! Ne kadar çok oynarsanız, o kadar çok uyum sağlar ve her yönüyle daha iyi bir danışman olursunuz!

Tüm İhtişamıyla Kristal Göl Kampı!

13. Cuma serisinden Camp Crystal Lake'i yansıtan oyuncular yalnızca ikonik Camp Crystal Lake'de değil, aynı zamanda çevredeki alanda da hayatta kalmaya çalışacak. Higgins Haven gibi filmlerin ikonik yerleri de Jason ve avı için takip alanı görevi görecek.

Oyunculara, kesin ölümden saklanmaya çalışırken keşfetmeleri için geniş, açık bir alan verilecek! Her oyun oturumu senaryoyu temelden değiştirecek, oyunculara kalıpları öğrenme veya yardımcı öğelerin nerede yattığını anlama fırsatı vermeyecek. Kamp alanlarına farklı bir hava katan her filmle Friday the 13th: The Game, ormana her girdiğinizde size yeni ve zorlu durumlar sunuyor!

Crystal Lake Veritabanınız

13'üncü Cuma: Oyun, hesabınızla birleştirilmiş aşamalı bir kilit açma sistemine sahip olacak. Ne kadar uzun süre oynarsanız, danışman özelleştirmesinden filmlerde görülen yeni Jason Voorhees kostümlerine kadar o kadar çok kilidi açacaksınız! Size kişiselleştirilmiş kamp danışmanları vermenin yanı sıra, Camp Crystal Lake'teki sırları çözebilecek, Jason Voorhees'i çevreleyen gizemi ve devriye gezdiği yerleri keşfedebileceksiniz!

Nazik ol. Geri sarma.

13.Cuma'nın her yönü: Oyun
doğrudan bildiğiniz ve sevdiğiniz filmlerden alınmıştır. Bu dünyayı size hatırlatmak için özenle hazırladık
13'üncü Cuma hakkında hatırladığınız her şey, 80'lerin görsel sadakatine kadar. Bu tam olarak nasıl hatırladığın.
Desteklenen Diller : İngilizce , Fransızca , İtalyanca , Almanca , Kastilya İspanyolcası , Rusça

Sistem Gereksinimleri

En Düşük Sistem Gereksinimleri:
Minimum:
 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10
 • İşlemci: Intel Core i3-530 (2 * 2930), AMD Athlon II X2 270 (2 * 3400)
 • Bellek: 4096 MB RAM
 • Ekran Kartı: GeForce GTX 650 Ti (1024 MB), Radeon HD 7770 (1024 MB)
 • DirectX: Sürüm 11
 • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
 • Depolama: 4 GB kullanılabilir alan
 • İlave Notlar: 64-Bit Operating System and CPU required.
Önerilen Sistem Gereksinimleri:
Önerilen:
 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10
 • İşlemci: Intel Core i3-3240 (2 * 3400), AMD Athlon X4 860K (4 * 3700)
 • Bellek: 6144 MB RAM
 • Ekran Kartı: GeForce GTX 750 Ti (2048 MB), Radeon R9 270X (2048 MB)
 • DirectX: Sürüm 11
 • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
 • Depolama: 4 GB kullanılabilir alan
 • İlave Notlar: 64-Bit Operating System and CPU required.