Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Geometry Dash
8,00
den başlayan fiyatlarla
Red Dead Redemption 2
126,99
den başlayan fiyatlarla
Borderlands 3
65,66
den başlayan fiyatlarla
Forgotten Realms: The Archives - Collection Two
Forgotten Realms: The Archives - Collection Two
 • Windows
 • Steam


Lenovo IdeaPad M100 Gaming Mouse
Sponsorlu Ürün
Lenovo IdeaPad M100 Gaming Mouse

3200 DPI

RGB Renkler

Ergonomik Tasarım

Ürüne Git

 • Forgotten Realms: The Archives - Collection Two
 • Forgotten Realms: The Archives - Collection Two PC Fiyatları
 • Forgotten Realms: The Archives - Collection Two PC Key Fiyatları
 • Forgotten Realms: The Archives - Collection Two Fiyat Karşılaştırma
 • Forgotten Realms: The Archives - Collection Two

Forgotten Realms: The Archives - Collection Two

Çıkış Tarihi: 29.03.2022
Diller: İngilizce

enucuzoyun.com'da en ucuz Forgotten Realms: The Archives - Collection Two fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Forgotten Realms: The Archives - Collection Two PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Forgotten Realms: The Archives - Collection Two oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini yine sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun Fiyatları
Resmi Mağazalar
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
Steam
Sürüm — Standart
18,50
GOG
Sürüm — Standart
147,28

Lenovo IdeaPad M100 Gaming Mouse
Sponsorlu Ürün
Lenovo IdeaPad M100 Gaming Mouse

3200 DPI

RGB Renkler

Ergonomik Tasarım

Ürüne Git

Oyun İstatistikleri

Forgotten Realms: The Archives - Collection Two yayınları

Sıkça Sorulan Sorular

 • Forgotten Realms: The Archives - Collection Two oyununun konusu nedir?

 • Forgotten Realms: The Archives - Collection Two nereden indirilir?

 • Forgotten Realms: The Archives - Collection Two nereden satın alınır?

 • Forgotten Realms: The Archives - Collection Two kaç GB?

 • Forgotten Realms: The Archives - Collection Two Türkçe mi?

 • Forgotten Realms: The Archives - Collection Two yaş sınırı nedir?

 • Forgotten Realms: The Archives - Collection Two hangi dilleri destekliyor?

 • Multiplayer var mı?

 • Forgotten Realms: The Archives - Collection Two ne zaman çıkacak?

 • Oyunun yayıncısı kim?

 • Oyunu hangi firma geliştirdi?

Oyun Hakkında

Unutulmuş Diyar Arşivleri - Koleksiyon İki, PC'nize sağlıklı bir "Altın Kutu" ve nostalji iyiliği karışımı getiriyor, ayrıca macera kurucular, sıra tabanlı ve gerçek zamanlı rol yapma oyununun bir kombinasyonunu sunuyor. Unutulmuş Diyarlar'ın prömiyerini video oyuncularına sunan RPG klasiklerinden oluşan The Forgotten Realm Archives - Collection Two şu başlıkları içeriyor: Pool of Radiance, Curse of the Azure Bonds, Hillsfar, Secret of the Silver Blades, Pools of Darkness, Gateway to the Vahşi Sınır, Vahşi Sınırın Hazineleri, Unutulmuş Diyarlar Sınırsız Maceralar.

PARLAK HAVUZU
Moonsea'nin kuzey kıyısında yer alan efsanevi Phlan şehri, gizemli bir lider tarafından yönetilen canavarlar tarafından istila edildi. Göreviniz: Bu kötü gücün kimliğini ortaya çıkarın ve Phlan'ı belasından kurtararak şehri eski ihtişamına kavuşturun. Yol boyunca, kendi mistik gücüyle parladığı söylenen efsanevi Parlaklık Havuzu'nu bulmayı umuyorsunuz. Büyülü sularında yüzen savaşçıya gerçekten muazzam bir güç veriyor mu? Yoksa bu sadece bir elfin efsanesi mi? Önünüzdeki zorluklarla karşılaşmadan önce karakterlerinizi yaratmalı ve onların ırklarını ve savaş becerilerini seçmelisiniz. Ardından, canavarları kovmak ve medeniyetin bir kez daha hüküm sürmesine izin vermek için şanlı arayışınıza başlayın!

AZURE BAĞLARININ LANETİ
Tüm Phlan şehrini kurtardıktan ve Işıltı Havuzu'nu bulduktan sonra, Tilverton'a yapılacak basit bir gezi, bir öğlen gezintisi kadar kolay olmalıydı. Ama öyle değildi... Pusuya düşürüldü, yakalandı ve bayıltıldı, size kimin saldırdığını ya da Tilverton'a nasıl geldiğinizi bilmeden uyanırsınız. Yalnızca sağ kolunuzun derisinin altına beş gök mavisi sembolün basıldığını biliyorsunuz. Masmavi sembollerin mistik gücü, metal bağlar gibi iradenizi tuzağa düşürür! Ve bağlar parıldadığında, onların emrettiğini yapmalısın, Hiçbir sihir onları yok edemez, hiçbir dua onları ortadan kaldıramaz. Tek umudunuz: Dünyayı, bağları oluşturan ittifak üyelerini araştırın ve kendi kaderinizin kontrolünü yeniden kazanın. Ancak o zaman Azure Tahvillerinin Lanetinden kurtulabilirsiniz.

HILLSFAR
Hillsfar'a her ziyaret farklı, heyecan verici bir deneyimdir. Şehri keşfedin, rengarenk sakinleriyle sokaklarda veya barlarda tanışın ve bir macera keşfedin. Göreviniz sizi sürekli hareket halinde tutacaktır. Öfkeli minotorlara, huysuz orklara veya hakarete uğramış kılıç ustalarına karşı arenada savaşın. Farklı binalara girin ve labirentte koşma ve kilit açma becerilerinizi kullanın. Okçuluk ve binicilik etkinlikleri de genel arayışınızın bir parçası olabilir. Hızlı düşünün ve hareket edin - bu mini oyunlar gerçek zamanlı olarak gerçekleşir. Macera için Hillsfar gibisi yoktur.

GÜMÜŞ BIÇAKLARIN SIRRI
Dragonspine Dağları'nın soğuk vadileri, korkmuş madencilerin umutsuz yakarışlarıyla yankılanıyor: "Unutulmuş Diyarların Kahramanları, bizi kötülükten kurtarın!" Bilmeden kutsal olmayan toprağı kazarak eski bir mahzeni bozdular ve korkunç içeriğini serbest bıraktılar. Çok sayıda korkunç yaratık şimdi maden kuyusunu istila ediyor ve yukarıdaki dünyaya kaçmakla tehdit ediyor! Siz ve kahramanlarınız bu belayı kontrol altına almanın yolunu bulmalısınız. Tüm umut, bu aşağılık istilayı çevreleyen asırlık gizemleri çözme yeteneğinize bağlıdır.

KARANLIK HAVUZLARI
Son Mücadele. Nihai Düşman. İlk önce Parlaklık Havuzu vardı. Ardından Azure Tahvillerinin Laneti geldi. Ardından Gümüş Bıçakların Sırrı geldi. Şimdi, destan tam bir döngüye girdi - Pools of Darkness, nihai düşmana karşı son savaş için sizi Moonsea bölgesine geri götürüyor. Muazzam bir arayışta alternatif boyutlara doğru ilerlerken, kendinizi şimdiye kadarki en büyük maceraya hazırlayın. Ve seri boyunca kullanılan ödüllü oyun sisteminin tamamen gelişmiş bir versiyonuna sahiptir. Secret of the Silver Blades'teki karakterlerinizi seviyeler, para ve eşyalarla birlikte transfer edin veya yeni karakterler yaratın! Her iki durumda da, üst düzey bir aksiyonun içindesiniz! Savaş canavarları daha önce hiç karşılaşmadı. Güçlü yeni büyüler yapın. 25. seviyenin üzerinde karakter seviyelerine ulaşın!

VAHŞİ SINIR İÇİN AĞ GEÇİDİ
Bir bilgisayar fantezi RPG'sinde daha önce hiç keşfedilmemiş bir bölgenin ön plana çıkan topraklarına girin: Savage Frontier! İzsiz Denize Yelken Açın; Lost Peaks'in zirvelerini fethetmek; Büyük Çöl'ün koruyucusu Ascore'un kalıntılarına karşı cesur olun; büyülü Silvermoon'u ziyaret edin - ve çok daha fazlası! Göreviniz: Karanlık işgalcilerin ölümcül komplosunu uzaktan durdurun. Tek umudunuz, kötü niyetli istilayı yok etmek için eski mistik güç öğelerini ortaya çıkarmak! Gateway to the Savage Frontier, Pool of Radiance, Curse of the Azure Bonds ve Secret of the Silver Blades'te kullanılan ödüllü oyun sisteminin geliştirilmiş bir sürümüne dayanmaktadır. Artık hikayeyi istediğiniz gibi gerçekleştirme özgürlüğüne sahipsiniz! Ayrıca, tamamen yeni bir vahşi yaşam tarzı, açık hava macerasına yeni keşif ve heyecan katıyor! Nasıl direnebilirsin? Vahşi Sınır sizi bekliyor!

VAHŞİ SINIRIN HAZİNELERİ
Gateway to the Savage Frontier'ın patlayıcı devamı, iradenizi ve disiplininizi test etmek için burada. Göreviniz gerçekten göz korkutucu: Savage Frontier'ı felaket bir savaştan kurtarın, Llorkh'u kötü esirlerinden kurtarın ve eski zamanlardan beri kayıp olan güçlü bir büyülü eşyayı yeniden kazanın! Bu büyük, cesur macera sizi sersemletecek! SGK'nın ünlü altın kutusu serisinde kullanılan ödüllü oyun sistemi gelişmeye devam ediyor - yeni özellikler bol! Hareket ve savaş artık havanın tahmin edilemez etkilerine maruz kalıyor. Oyuncular artık NPC'lerle etkileşime girebilir - hatta romantizm yaşayabilirler! Ayrıca, bazı durumlarda, muharebe takviyesi, en çok ihtiyaç duyduğunuz anda size ekstra yardım sağlayabilir. Ve topyekün savaşın eşiğinde sallanan Savage Frontier ile bu özelliğin iyi bir şekilde kullanılacağından emin olabilirsiniz! Karakterlerinizi Gateway'den Savage Frontier'a aktarın veya yeni 5. seviye karakterler yaratın. Ascore Kahramanları bir kez daha imkansızı denerken, keşfedecek daha çok şey ve onu istediğiniz gibi keşfetme özgürlüğü bulacaksınız!

UNUTULAN ALANLAR SINIRSIZ MACERALAR
Hiç zincirleri kırmak ve kendi AD&D macera senaryolarınızı tasarlamak istediniz mi? Pekala, bu inanılmaz Forgotten Realms evreninde bunu yapma şansınız. Kullanımı kolay ızgara ekranıyla haritalar oluşturun ve bunları ışınlayıcılar, kapılar ve merdivenlerle ilişkilendirin. 112 canavar ve birden fazla oyuncu olmayan karakterden oluşan devasa bankadan karakterlerinizi seçin. Hayallerinizdeki zindanları tasarlayın ve hataları sonsuza kadar ortadan kaldıran bir tıkla ve tıkla arayüzü ile ilerledikçe test edin. Çözmek için dört ayrı görevle önceden oluşturulmuş bir senaryo olan “The Heirs to Skull Crag” oynayarak cesaretinizi test edin. İsterseniz, bu hazır macerayı bile değiştirebilirsiniz. Tüm bu araçlar parmaklarınızın ucundayken, olasılıklar sonsuzdur.

Her Unutulmuş Diyarlar klasiği, sıra tabanlı dövüşten gerçek zamanlı dövüşe, keşfedilecek çok çeşitli konumlar, partinize katılabileceğiniz çeşitli sınıflar ve yarışlar, hazineden ganimete ve tamamlamak ve ortaya çıkarmak için görevler ve sırlar.

 • "Parlaklık Havuzu" ve "Savage Frontier" Unutulmuş Diyarlar oyunlarından oluşan çeşitli bir koleksiyon
 • Katledilecek çok çeşitli canavarlar, tamamlanacak görevler ve kurtarılacak bölgeler
 • Dünyanın en iyi Rahipleri, Savaşçıları, Hırsızları ve daha fazlasından oluşan bir parti kurun ve onları kendi hikayeleriyle yanınızda getirin
 • Dungeons & Dragons seferlerinin ve Unutulmuş Diyarlar Evreninin derinliğine ve zenginliğine kendinizi kaptırın
Desteklenen Diller: İngilizce

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:

Minimum:

 • İşletim Sistemi: Windows 7 or later
 • İşlemci: 1.8 GHz
 • Bellek: 512 MB RAM
 • Ekran Kartı: 3D graphics card compatible with DirectX 7
 • DirectX: Sürüm 7.0
 • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
Önerilen Sistem Gereksinimleri:

Önerilen:

 • İşletim Sistemi: Windows 10 / 11
 • İşlemci: 1.8 GHz
 • Bellek: 512 MB RAM
 • Ekran Kartı: 3D graphics card compatible with DirectX 9
 • DirectX: Sürüm 9.0
 • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan

Yorumlar