Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Marvel's Spider-Man: Miles Morales
334,33
den başlayan fiyatlarla
Football Manager 2023
699,00
den başlayan fiyatlarla
Victoria 3
209,16
den başlayan fiyatlarla
Forest Ranger Simulator
 • Forest Ranger Simulator
 • Forest Ranger Simulator PC Fiyatları
 • Forest Ranger Simulator PC Key Fiyatları
 • Forest Ranger Simulator Fiyat Karşılaştırma
 • Forest Ranger Simulator

Forest Ranger Simulator

Çıkış Tarihi: 24.04.2023
Diller: Almanca, Fransızca, Lehçe ...

enucuzoyun.com'da en ucuz Forest Ranger Simulator fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Forest Ranger Simulator PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Forest Ranger Simulator oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini yine sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun İstatistikleri

Forest Ranger Simulator yayınları

Sıkça Sorulan Sorular

 • Forest Ranger Simulator oyununun konusu nedir?

 • Forest Ranger Simulator nereden indirilir?

 • Forest Ranger Simulator nereden satın alınır?

 • Forest Ranger Simulator kaç GB?

 • Forest Ranger Simulator Türkçe mi?

 • Forest Ranger Simulator yaş sınırı nedir?

 • Forest Ranger Simulator hangi dilleri destekliyor?

 • Multiplayer var mı?

 • Forest Ranger Simulator ne zaman çıkacak?

 • Oyunun yayıncısı kim?

 • Oyunu hangi firma geliştirdi?

Oyun Hakkında

Unutulmuş doğanın hazinesine sahip çıkın. Forest Ranger Simulator'da ormanınızı inşa edin, zanaat yapın, besleyin, temizleyin ve yönetin. Uzun ömürlü güzelliğini sağlayın ve kusursuz bir Orman Korucusu olun!


ORMAN KORUYUCU SİMÜLATÖRÜNDE NELER YAPABİLİRSİNİZ?
⚒️ Yap ve Onar - koltuklar, sıralar, besleyiciler, köprüler ve daha fazlası
🧰 Zanaat - işe yaramaz öğelerden yararlı bir şey yaratın
📚 Öğrenin - not defterinizde gerçek hayattaki doğayı okuyun ve öğrenin
🐦 Yem - ördekler veya kuşlar gibi aç hayvanların beslenmesi gerekir
Öğelerin ve Rozetlerin Kilidini Açın - yeni öğelerin kilidini açmak ve ödüller almak için oyunda ilerleyin
🏃‍♂️ Keşfet - yürü, koş, araba kullan ve gece gündüz güzel doğayı izle
🗑️ Ayrıştır ve Temizle - ormana yardım et ve onu çöpten temizle, birçok farklı çöpün ayıklanması gerekiyor
💰 Al ve Satl - biraz $ kazanmak için çevrimiçi mağazayı kullan
🪓 Topla - mantar, çalı, kereste, bal ve daha fazlası
🌲 Ormana Dikkat Edin - yangınları söndürün, tuzaklardan kurtulun ve daha fazlasını yapın
İSTEDİĞİNİZİ YAPIN - bu sanal alan, nasıl seviyorsanız öyle oynayın!

GÖREVLER


Forest Ranger'ın eli her zaman dolu. Görevlerin sayısı ve çeşitliliği kimsenin sıkılmasına izin vermeyecek. Bazı görevleri acele etmeden tamamlayabilirsiniz, bazılarında ise biraz koşu yapmanız gerekecek. Bazıları araba kullanımını gerektirecektir. Çok fazla ifşa etmek istemiyoruz. Kendin için gör.

ÜRETİM


Forest Ranger Simulator'da zanaat nedir? Kelimenin tam anlamıyla bulabildiğiniz her şeyden faydalı şeyler yaratmaktır. Bazen kesinlikle MacGyver gibi hissedeceksin.

TOPLAMA


Bir şey yaratmak için önce onu yıkmanız gerekir. Spesifik olarak, inşa etmek ve üretmek için malzeme almamız gerekiyor. Bir masa inşa etmek için tahtaya ihtiyacımız olacak. Ayrıca ormanda mantar gibi birçok değerli şey bulabiliriz.

ÖĞRENME


Forest Ranger Simulator bir oyundur, ancak gerçek hayattan mümkün olduğunca çok değerli bilgiyi oyuna dahil etmek istedik. Defter sayesinde bir Orman Korucusunun çalışmaları hakkında çok şey öğreneceksiniz, ayrıca mantarlar hakkında bilgiler gibi ormanlar hakkında birçok ilginç gerçek bulacaksınız. Oynayarak öğrenin. İsim simülatörü zorunludur.

ATÖY


Tezgah. Her şeyin elinizin altında olması gibisi yok. Testere, pense, çekiç, boya fırçası... ve daha birçok alet kullanıma hazır. Neden bir kuş besleyici inşa etmiyorsunuz?

GÜNDÜZ & GECE


Orman Korucusu mesleği, sabah 8:00'den akşam 4:00'e kadar olan bir iş değildir. Burada gece gündüz nöbet tutmak zorundasın. Gecenin karanlık olduğunu ve tek ışığın ayın parıltısı ve el feneriniz olduğunu unutmayın. Gün batımını veya ayın güzelliğini izlemek... paha biçilemez.

TEMİZLİK


Ormanlar, sadece ağaçlar, yapraklar ve hayvanlar değil, insanların bıraktığı bir ton çöp. Burada 150'den fazla farklı çöp bulacaksınız. Bazen ormanda neler bulabileceğinize şaşıracaksınız. Her şeyin sıralanması gerektiğini unutmayın. Bunun için özel çöp çöp kutularınız var. Büyük çöp torbalarının yanı sıra bazı beceriler temizlikte yardımcı olacaktır.

ACİL DURUMLAR


Bir Orman Korucusu her zaman tetikte olmalıdır. Ormanınızda neler olup bittiğini gözlemlemeniz ve bir tehditle hızlı bir şekilde müdahale etmeniz gerekiyor. Belki için için yanan bir ateştir ya da kaçak avcılar yeniden tuzak kurmuştur.
Kickstarter'da yeteri kadar para toplayamasak da, daha yüksek seviyelerde bile sunulan mekanik ve özelliklerin oyuna dahil olabilmesi için çok çalıştık. Hepsini zaten oyunun Erken Erişim sürümünde bulacaksınız. Elbette daha da geliştirilecekler.


Sandbox ve Hikaye ModlarıOrmanların korunmasına nasıl katkıda bulunacağınızı seçmek size kalmış. Görevleri tamamlayın, öğreninOyunun sonraki aşamaları hakkında bilgi edinin ve görev/hikaye modunda Orman Korucusu'nun hayatı ve doğanın kendisi hakkında birçok ilginç gerçeği öğrenin. Sandbox modunda, bir kuş gibi özgürsünüz. Ne istersen onu yap. Yeterince becerikli ve sabırlıysan, çöpten bir Özgürlük Heykeli yapabilirsin!

Sen Kaptan Gezegen değilsinYukarı Bakma! Sorun sandığınızdan daha yakın. Yaşadığınız vadi tamamen çöplerle kaplı. Eğil, bir çöp kutusu kap ve bölgene meydan oku. Onları arayın, bulun, yakalayın, sıralayın ve onlardan sonsuza kadar kurtulun. Vücudunuzun kısıtlamalarına dikkat edin - çok fazla toplarsanız, onu eve taşımakta zorlanabilirsiniz. Bu nedenle, önce akıllıca planlayın ve sonra belki yeni bir tekerlek seti size yardımcı olabilir.

Yeşil Olmayı ÖğreninOyunda 150'den fazla farklı çöp var. Bunları nasıl sıralayacağınızı öğrenin. Bazen çöpte gerçek bir hazine bulabilirsiniz - gerçekten nadir ve değerli bir nesne. Onlarla ne yapmalı? Bir seçenek, onu piyasada satmak ve bunun yerine yeni aletler, eviniz için şık mobilyalar satın almak ve hatta işinizi büyütmek için kendi arabanızı satın almaktır! Endişelenmeyin, bulduğunuz bir şeyi gerçekten beğendiyseniz, onu saklayın ve evinizi dekore etmek için kullanın. Her şey sana bağlı!

Yap ya da yapma, denemek yok!Bir orman bekçisi olarak göreviniz ormanla ilgilenmek olacaktır. Günümüzün vebası çöp. Ormanlar çöplerle dolu! Öncelikle onları aramanız ve ne tür bir çöp olduğunu anlamanız gerekecek. Bugünlerde gerçek hayatta olduğu gibi hepsini tek bir çöp kutusuna atamazsınız. Çöplerin bir kısmı gerçekten çöp olmadığı için doğru sıralama karlı olabilir çünkü bunları çevrimiçi olarak birkaç dolara satabilirsiniz. İyi bir orman bekçisinin ormanda yaşayan hayvanlara bakması gerekir. Aç kuşlara biraz yiyecek verin, bir kuş yemliği yapın ve kaçak avcıların bıraktığı tuzakları kaldırın.
Ormanda arı bahçeleri inşa edin, kuş evleri satın alıp inşa edin ve kovanları onarın. Hayvanlarla ilgilenmeyi ve hayvan tuzaklarını kaldırmayı unutmayın, yangını önlediğinizden emin olun ve daha fazlasını yapın, çok daha fazlasını.

Gerçek hayat simülasyonuEşsiz bir oyun içi ama hayatta bilinen çöp ayırma mekaniğini, gecenin gerçekten karanlık olduğu uygun gündüz ve gece farklılıklarını, özel sürükleyici nesneleri kaldırma ve taşımayı keşfedin. Cennet başımızın üzerinde olduğu gibi ayaklarımızın da altındadır. Ormanları keşfedin, bitkileri, otları ve mantarları keşfedin ve öğrenin. Hayvanlarla tanışın ve gözlemleyin. Gün batımından sonra kaybolmamaya çalışın, gün doğumunun yansımalarını takdir edin. Yavaşla ve rahatla.

https://store.steampowered.com/app/1185780/Forest_Ranger_Simulator
Oyundan elde edilecek gelirin bir kısmının dünyanın her yerindeki yeni ormanları kaplamaya adanmış vakıflara bağışlanacağını unutmayın.


Desteklenen Diller: Almanca, Fransızca, Lehçe, Rusça, İngilizce, Kastilya İspanyolcası, İtalyanca, Basitleştirilmiş Çince

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:

Minimum:

 • İşletim Sistemi: Windows 7 32-bit,64-bit or later
 • İşlemci: i5-2500 3.30 GHz
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 780 GTX or AMD Radeon Radeon R7 260X series card or higher
 • Depolama: 15 GB kullanılabilir alan
 • Ses Kartı: DirectX compatible
Önerilen Sistem Gereksinimleri:

Önerilen:

 • İşletim Sistemi: Windows 10
 • İşlemci: Intel Core i7
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVidia GeForce GTX 1060
 • Ses Kartı: DirectX compatible

Yorumlar