Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Marvel's Spider-Man: Miles Morales
449,10
den başlayan fiyatlarla
Football Manager 2023
599,00
den başlayan fiyatlarla
Victoria 3
190,00
den başlayan fiyatlarla
FM 22 In-Game Editor (IGE) Nasıl Kullanılır?

FM 22 In-Game Editor (IGE) Nasıl Kullanılır?

In-Game Editor, anında kayıt dosyanızın çok çeşitli yönlerini değiştirmek için kullanılabilecek harika bir araçtır. Oyuncu Niteliklerini düzenlemekten ve tüm gizli istatistiklerini görüntülemekten, bir transfer döneminde mali durumunuzu artırmaya kadar, kayıt dosyanızı istediğiniz zaman, istediğiniz gibi özelleştirme esnekliği sağlar.

Bu açıdan, daha çok rekabet kurallarına odaklanan ve oynamadan önce değişikliklerinizi düşünmenizi gerektiren Pre-Game Editor özelliğinden farklıdır. IGE size, kurtarıcınızı gerçekten kendinize ait kılma özgürlüğü verir.

Football Manager 2022
Football Manager 2022

Yapabileceğiniz ince ayarlar sadece kendiniz veya takımınızla sınırlı değildir. Ayrıca, izcileriniz bitmeden veya personelinizin yeteneklerini değiştirmeden önce bilgileri ince ayarlayabilir, olası bir oyuncunun Niteliklerine gelişmiş şekilde bir göz atabilirsiniz. Kaydetme sırasında oyun içi düzenleyiciyi kullanabildiğinizden emin olmak için, veritabanınızı kurarken Gelişmiş Seçenekler'de 'In-Game Editor (IGE) özelliğinin kullanımını engelle' onay kutusunu işaretlemediğinizden emin olun.

Football Manager 2022 In-game Editor
Football Manager 2022 In-game Editor
45,00
den başlayan fiyatlarla

FM 22 In-Game Editor Nasıl Düzenlenir?

Oyuna başladıktan sonra, ekranın sağ üst köşesindeki kalem simgesi aracılığıyla In-Game Editor (IGE) özelliğine erişebilirsiniz. Bu, içeriğe duyarlı bir açılır menü sağlayarak size bulunduğunuz ekranla ilgili düzenleyici seçenekleri sunar. Yöneticinizle birkaç ayrıntıyı değiştirebilirsiniz. Belki de en önemli ayrıntıları değiştirmek istiyorsunuz - nitelikleriniz, doğum tarihiniz veya belki de maaşınız Bu, 'Düzenlemeye Başla' seçeneğiyle doğrudan profil sayfanızdan yapılabilir. Bu seçeneğin tekrar seçilmesi düzenlemeyi kapatır.

Ayrıca sevdiğiniz veya sevmediğiniz kişiler ve kulüpler, uyruklarınız ve konuşabildiğiniz diller ve sözleşmenizin daha fazla ayrıntısı gibi diğer kişisel ayrıntıları da değiştirebilirsiniz. Kadro kaydına izin vermek veya kadro numaralarını istediğiniz zaman değiştirmek, hatta kendinizi görevden alınamaz kılmak için bunu yapmak istiyor olabilirsiniz. Kendinizi başka bir kulübe geçmek istiyorsanız, bunun için de seçenekler var... Artık kariyerinize başladınız, şimdi yönettiğiniz kulübü nasıl düzenleyebileceğimize bakalım. Bu durumda, ben Watford'un yeni menajeriyim ve kayıt dosyanızın başlangıcında bazı değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz.

fm 22 ige in game editor nasıl kullanılır

Kulüp Ayrıntılarını Düzenle seçeneğiyle, kulübün itibarını, minimum ve maksimum katılımını, mevcut kulüp bağlantılarını ve belki de en önemlisi mali durumlarını ve kulüp tesislerini değiştirebilirsiniz. Transfer bütçesini 10 milyon Sterlin'den veya ücret bütçesini 716.600 Sterlin'den artırmak mı istiyorsunuz Finans sekmesini seçmek ve rakamı değiştirmek kadar basit – belki de 50 milyon sterlin ilk transfer hedeflerinize biraz daha uygun olabilir mi?

LENOVO G32QC-10
LENOVO G32QC-10

31.5" Ekran Boyutu

1ms Tepki Süresi

144Hz Yenileme Hızı

UHD

In-Game Editor (IGE) özelliğinin en büyük kullanımlarından biri oyuncuları düzenlemek içindir. Baştan, sadece Düzenlemeye Başla seçeneğini seçmek, bir oyuncu için birçok anlık bilgiyi değiştirmenize olanak tanır - nitelikler, yaş, uyruk, maaş ve sözleşme bitiş tarihi. Boylarını ve kilolarını bile değiştirebilirsiniz. Joao Pedro, Watford'un kendi Wonderkid'i ama belki onun gelişimini hızlandırmak istersiniz. Dribbling'ini 13'ten 18'e çıkarmaya, Takım Çalışmasını birkaç puan yükseltmeye ve Hızlanma ve Temposunu her ikisini de 20'ye çıkararak onu en hızlı oyunculardan biri yapmaya ne dersiniz Tüm bunları sadece bu seçeneği seçerek yapabilirsiniz.

Oyuncu Özelliklerini İnceleyin

Bir oyuncunun arka plan özelliklerini incelemek istiyorsanız, bunu da yapabilirsiniz. Oyuncu Öznitelik Ayrıntılarını Düzenle ile, itibarlarını ve kişilik özelliklerini (bazen Sadakat ve Profesyonellikte 20'ye sahip bir oyuncuya sahip olmak güzeldir), yaralanmaya ne kadar yatkın olduklarını, kondisyonlarını, pozisyon yeteneklerini ve her bir ayakla ne kadar iyi olduklarını değiştirebilirsiniz.

Football Manager 2022

Ayrıca Oyuncu Özelliklerini (bazen oyuncunuzun Şut Yapmasını veya Tepeden Vuruşları Denemesini istemezsiniz) ve oyuncunun hangi ülkelerde ve kulüplerde antrenman yaptığını saydığını da düzenleyebilirsiniz. Pedro sağ ayaklı ve öncelikle bir forvet ama bu seçeneklerle onu hem iki ayağıyla doğal hem de kanatlarda oynama konusunda tam eğitimli hale getirebilirsiniz.

IGE ile Yapabileceğiniz Diğer Şeyler

In-Game Editor (IGE) ile kullanabileceğiniz diğer seçeneklerle, oyuncunun tüm kişisel bilgilerini düzenleyebilir veya herhangi bir bonus, serbest bırakma maddesi veya istediğiniz diğer maddeleri eklemek veya kaldırmak için sözleşmesini düzenleyebilirsiniz. Ayrıca, yeni milliyetler ekleyebilir, niteliklerini dondurarak asla değişmemeleri için dondurabilir, sözleşmelerini feshedebilir veya kalıcı veya kiralık olarak başka bir kulübe taşıyabilirsiniz.

Football Manager 2022 In-game Editor yayınları