Football Manager 2021 Touch
  • Football Manager 2021 Touch
  • Football Manager 2021 Touch PC Fiyatları
  • Football Manager 2021 Touch PC Key Fiyatları
  • Football Manager 2021 Touch Fiyat Karşılaştırma
  • Football Manager 2021 Touch

Football Manager 2021 Touch

Çıkış Tarihi: 30.11.2020
Diller: İngilizce, Fransızca, İtalyanca ...

Enucuzoyun.com'da en ucuz Football Manager 2021 Touch fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Football Manager 2021 Touch PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Football Manager 2021 Touch oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini gene sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun Fiyatları
Resmi Mağazalar
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
Epic Games
Sürüm — Standart
149,00
Fanatical
67.004 yorum
Sürüm — Standart
217,76

Oyun İstatistikleri

Football Manager 2021 Touch Yayınları

Oyun Hakkında

Hız için bir miktar derinliği takas etmenize rağmen Touch, hala tüm simülasyon deneyiminin ustalığını ve kalitesini barındırmaktadır.

Dünyanın dört bir yanındaki en iyi liglerin ve ülkelerin tümü dahil edilmiştir ve oyuncu arayışınız ve alımınız, 500.000'den fazla aktif gerçek oyuncuyu içeren dünyanın en büyük oyuncu veri tabanı tarafından desteklenmektedir.

Taktiksel ön ayarlar sizi başarıya hazırlar ve futbol dünyasındaki en popüler dizilişleri içerir. Ayrıca, daha fazla kontrol ve kişiselleştirme amacıyla bireysel tarzınızla ve tercihlerinizle imzanızı atmak için özel bir ayar mevcuttur.

Maç Günlerinde taç çizgisinden aksiyonun keyfini çıkarabilir veya sonucunuzu simüle ederek ve önemli noktaları atlayarak aksiyondan tamamen uzak durabilirsiniz. Sezonları hızlıca oynamak, zamanınızı süperstarları almaya ve keşfedilmeyi bekleyen binlerce genç yeteneği ortaya çıkarmaya odaklanmanızı sağlar. Sürecinizi hızlandırarak genç oyuncularınızın elit olmasını izlemek için çok beklemenize gerek kalmayacak.

Mücadele Modu, çeşitli hazır denemeler ve deneylerle ayrıntılara daha da özel bir yaklaşım sunar. Sezonu yenilmeden bitirmeyi, sakatlanma kriziyle başa çıkmayı veya ihtimallerle savaşmayı ve sezonun son birkaç maçında küme düşmemeyi hedefleyin.

Lisans güncellemeleri, yeni özellikler ve oyun yükseltmeleri, Kasım ayında tüm Football Manager sosyal medya kanallarından duyurulacaktır. Oyunda bir adım önce olmak için bizi takip edin.

Desteklenen Diller: İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, Kastilya İspanyolcası, Danca, Felemenkçe, Yunanca, Korece, Norveççe, Lehçe, Portekizce, Rusça, Basitleştirilmiş Çince, İsveççe, Geleneksel Çince, Türkçe

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:

Minimum:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 7 (SP1), 8/8.1, 10 (Update 1903/May 2019 or later) – 64-bit
  • İşlemci: Intel Core 2 or AMD Athlon 64 – 1.8 GHz +
  • Bellek: 4 GB RAM
Önerilen Sistem Gereksinimleri:

Önerilen:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

Yorumlar