Üye Ol / Giriş Yap
KATEGORİLER

FlatOut 2™ PC Fiyatları

Çıkış Tarihi: 20.12.2006
Diller: İngilizce , Fransızca , Almanca , İtalyanca ...

Enucuzoyun.com'da en ucuz FlatOut 2™ fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı FlatOut 2™ PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda FlatOut 2™ oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini gene sitemizin oyun sayfalarında incele.

FlatOut 2™ Hakkında

BU KOLYESİZ SÜRMEK KAZA DEĞİL!
Ama birkaçına sebep olmak isteyebilirsin. Bu yüksek hızlı yarışlarda, ne kadar çok hasar verirseniz o kadar iyidir. Turboşarjlı arabalarda son nokta ve en çılgın rakip sürücüler, en iyi yıkıcı serinizi test etmek için bekliyor. Sorumlu sürücülerin başvurması gerekmez.
  • İmha edilecek binlerce ve binlerce nesne.
  • Mini oyunlar çılgına döndü - sürücüyü bu 12 çılgın zorlukta savurun.
  • Kavrulmuş çöllerde, büyük fırtına kanallarında ve dar şehir sokaklarında yolunuzu enkaza çevirin.
  • Rakiplerinizin arabasını çarpın ve havada uçmalarını izleyin - kazanmak için buradasınız!
FlatOut 2 © 2006 Empire Interactive Europe Ltd. Oyun konsepti ve Bugbear Entertainment Ltd. tarafından geliştirilmiştir. Empire, FlatOut ve "E", Empire Interactive Europe Ltd.'nin Birleşik Krallık / Avrupa ve / veya diğer ülkelerdeki ticari markaları veya tescilli ticari markalarıdır. Her hakkı saklıdır. NVIDIA, NVIDIA Logosu, GeForce ve "The Way It's Meant to Played" Logosu, NVIDIA Corporation'ın Amerika Birleşik Devletleri ve diğer ülkelerdeki tescilli ticari markaları ve / veya ticari markalarıdır. GameSpy ve "Powered by GameSpy" tasarımı GameSpy Industries, Inc.'in ticari markalarıdır. Tüm hakları saklıdır. bir ab ürünü
Desteklenen Diller : İngilizce , Fransızca , Almanca , İtalyanca , Kastilya İspanyolcası , Felemenkçe

Sistem Gereksinimleri

En Düşük Sistem Gereksinimleri:
Minimum: Windows XP / 2000 XP SP2 / 2000 SP4, 256 MB RAM, 64 MB * ekran kartı, 2.0 GHz Pentium® 4 veya AMD® 2000+ işlemci, DirectX uyumlu ses kartı, 3.5 GB boş sabit disk alanı, DirectX 9.0c, LAN oynatma için TCP / IP gerekir, minimum 512 kb, Geniş bant bağlantısı gerekir
FlatOut 2, oyun kumandalarını destekler. Minimum 8 düğmeli oyun kumandası (tüm yapılandırılabilir oyun komutlarını desteklemek için) önerilir.
* FlatOut 2 aşağıdaki Yonga Kümelerini, nVidia Geforce FX 5/6/7 serisini, ATI Radeon 9600 Pro / XT ve üstü, ATI Radeon X200 ve üstünü destekler. Yerleşik / entegre grafik kartları ve dizüstü bilgisayarlar desteklenmez.