Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

God of War
329,00
den başlayan fiyatlarla
FOR HONOR™
29,25
den başlayan fiyatlarla
Sid Meier's Civilization® VI
32,85
den başlayan fiyatlarla
Flashing Lights - Police, Firefighting, Emergency Services Simulator
 • Flashing Lights - Police, Firefighting, Emergency Services Simulator
 • Flashing Lights - Police, Firefighting, Emergency Services Simulator PC Fiyatları
 • Flashing Lights - Police, Firefighting, Emergency Services Simulator PC Key Fiyatları
 • Flashing Lights - Police, Firefighting, Emergency Services Simulator Fiyat Karşılaştırma
 • Flashing Lights - Police, Firefighting, Emergency Services Simulator

Flashing Lights - Police, Firefighting, Emergency Services Simulator

Çıkış Tarihi: 07.06.2018
Diller: İngilizce, Japonca, Basitleştirilmiş Çince ...

Enucuzoyun.com'da en ucuz Flashing Lights - Police, Firefighting, Emergency Services Simulator fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Flashing Lights - Police, Firefighting, Emergency Services Simulator PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Flashing Lights - Police, Firefighting, Emergency Services Simulator oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini gene sitemizin oyun sayfalarında incele.

Oyun İstatistikleri

Flashing Lights - Police, Firefighting, Emergency Services Simulator Yayınları

Sıkça Sorulan Sorular

 • Flashing Lights - Police, Firefighting, Emergency Services Simulator oyununun konusu nedir?

 • Flashing Lights - Police, Firefighting, Emergency Services Simulator nereden indirilir?

 • Flashing Lights - Police, Firefighting, Emergency Services Simulator nereden satın alınır?

 • Flashing Lights - Police, Firefighting, Emergency Services Simulator kaç GB?

 • Flashing Lights - Police, Firefighting, Emergency Services Simulator Türkçe mi?

 • Flashing Lights - Police, Firefighting, Emergency Services Simulator yaş sınırı nedir?

 • Flashing Lights - Police, Firefighting, Emergency Services Simulator hangi dilleri destekliyor?

 • Multiplayer var mı?

 • Flashing Lights - Police, Firefighting, Emergency Services Simulator ne zaman çıkacak?

 • Oyunun yayıncısı kim?

 • Oyunu hangi firma geliştirdi?

Oyun Hakkında

YANIP SÖNEN IŞIKLAR


Polise, acil tıbbi hizmetlere veya itfaiyeye kaydolun ve açık bir dünyada her hizmete özgü görevleri üstlenin. Umutsuz araba kovalamacalarına katılın, yaşamı tehdit eden yaraları teşhis edin ve ölümcül yangınları söndürün! Her departmanın görev başındayken kullanmanız için kendi araçları ve ekipmanları vardır. Tek oyunculu olarak oynayın veya ortak bir dünyadaki olayların üstesinden gelmek için çevrimiçi çok oyunculu modda arkadaşlarınızla birlikte çalışın.


Genellikle bir suç olayına ilk müdahale eden polis, en hızlı araç ve çeşitli ekipmanlarla donatılmıştır. Rolleri, park cezası dağıtmaktan tehlikeli şüphelileri kovalamaya kadar değişir. Suç faaliyetlerini önlemek ve devam eden suçları durdurmak için ellerinden gelen her şeyi yapacaklar.
Acil bir tıp uzmanı olarak, göreviniz halkı hayatta tutmak, hastaların yaralanmalarını tedavi etmek, teşhis etmek ve daha fazlasını yapmaktır. Kullanacağınız can kurtarma ekipmanı tıbbi kitler, sedyeler ve ambulansları içerir.
İtfaiye teşkilatının rolü, sahadaki tıbbi hizmetlerle yakın bir şekilde çalışarak, kaza yapan açık arabaları hızla keserek tıbbi personelin yaralıya ulaşabilmesi için alev söndürmenin çok ötesine uzanıyor. İtfaiye, şüphelilerin peşine düşmeyecek, ancak bir olayın sonrasını ele alacak, tabii ki yangın söndürme dahil. Şiddetli alevlerle savaşmak ve mahsur kalan sivilleri kurtarmak için, serpme makineleri, bir yangın hortumu, bir yangın söndürücü ve bir itfaiye aracı dahil olmak üzere bazı ağır hizmet teçhizatı gerekir.

ÇOK OYUNCU

Çevrimiçi oyuncularla takım oluşturun ve ekibinizi istediğiniz zaman üç acil servis arasında paylaştırın. Kaza halinde sivillere yardım etmek veya kaçan bir suçluyu yakalamak için birlikte çalışarak, ihtiyaç duyduğunuz yerde çeşitli araçlarla açık dünyada yarışın.

MİSYONLARIMIZ

Çeşitli eylem çağrıları, seçtiğiniz departmana ve açık dünyadaki ilgili alana göre olaylara yanıt verdiğinizi görecektir. Hızlanma ve yasadışı park etmekten şiddetli yangınlara ve hayati tehlike oluşturan araba kazalarına kadar, Flashing Lights'ta baskı açık.

DÜNYA

Yanıp Sönen Işıklar, hayatın her köşesinde acil durumların patlak verdiğini görecek gelişen bir açık dünyaya (şu anda 3,5 km x 3,5 km) sahiptir.

Erken erişim

Bu sayfadaki tüm ekran görüntüleri devam eden bir çalışmadır ve görseller değişebilir. Açık dünyayı farklı ortamları, görevleri ve senaryoları içerecek şekilde genişletmek planımızdır. Erken Erişim dönemi boyunca daha fazla acil servis ekipmanı ve oyun mekaniği de ekleyeceğiz.
Desteklenen Diller: İngilizce, Japonca, Basitleştirilmiş Çince, Almanca, Rusça, Kastilya İspanyolcası, Fransızca, Danca, Felemenkçe, Lehçe, Brezilya Portekizcesi, İsveççe, Geleneksel Çince, İtalyanca, Çekçe, Fince, Türkçe, Yunanca, Macarca, Norveççe, English, Japanese, Simplified Chinese, German, Russian, Spanish - Spain, French, Danish, Dutch, Polish, Portuguese - Brazil, Swedish, Traditional Chinese, Italian, Czech, Finnish, Turkish, Greek, Hungarian, Norwegian

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:
Minimum:
 • İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 (64bit)
 • İşlemci: Intel Core i3 2GHz or equivalent
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: AMD R7 200 Series / NVidia 700 series with 1GB vram or above
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolama: 4 GB kullanılabilir alan

Yorumlar