Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Marvel's Spider-Man: Miles Morales
449,99
den başlayan fiyatlarla
Football Manager 2023
479,20
den başlayan fiyatlarla
Victoria 3
199,99
den başlayan fiyatlarla
Finnish Army Simulator
 • Finnish Army Simulator
 • Finnish Army Simulator PC Fiyatları
 • Finnish Army Simulator PC Key Fiyatları
 • Finnish Army Simulator Fiyat Karşılaştırma
 • Finnish Army Simulator

Finnish Army Simulator

Çıkış Tarihi: 13.01.2023
Diller: İngilizce, Fince

enucuzoyun.com'da en ucuz Finnish Army Simulator fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Finnish Army Simulator PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Finnish Army Simulator oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini yine sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun İstatistikleri

Finnish Army Simulator yayınları

Sıkça Sorulan Sorular

 • Finnish Army Simulator oyununun konusu nedir?

 • Finnish Army Simulator nereden indirilir?

 • Finnish Army Simulator nereden satın alınır?

 • Finnish Army Simulator kaç GB?

 • Finnish Army Simulator Türkçe mi?

 • Finnish Army Simulator yaş sınırı nedir?

 • Finnish Army Simulator hangi dilleri destekliyor?

 • Multiplayer var mı?

 • Finnish Army Simulator ne zaman çıkacak?

 • Oyunun yayıncısı kim?

 • Oyunu hangi firma geliştirdi?

Oyun Hakkında

1. Erken Erişim sürümü, 4 haftalık askerlik hizmetini içerir, yani 20 saatin üzerinde senaryolu oyun içeriği anlamına gelir!

Amaç?

2011 yılı civarında Finlandiya Askerlik Hizmetinin (zorunlu askerlik, "intti") gerçekçi ama komik bir deneyimini sağlamak. Nostaljik hissetmenizi istiyoruz! RK-69 (kelime oyunu), M05, bezdirme / zorbalık ("simputus"), NBC Alarmları ("suojeluhälytys")…Eğitim, göz yaşartıcı gazla NBC dişli kaçak testi gibi askere alınanların favorilerini içerir.Ve napalm ile yangın eğitimi ve her zaman mevcut olan Cooper testi.

Yakalayış?

Oyuncu, Finlandiya Ordusu'ndan geçmişse içerikle ilgili olabilir. Sert dil, kara mizah, katı kurallar, tekrar eden görevler, basit temel mekanikler oyunun kalbidir.Üs günlerinizi sonsuz derslere giderek, temel disiplini öğrenerek ve yürüyüş talimiyle geçirin.

Araba tamircisi?

O eski güzel "atletizm" tipi oyunları hatırlıyor musun? “Tony Hawk” oyunlarına ne dersiniz? Bu oyun, birçok kişinin çocukluklarından hatırlayacağı pek çok mekanik içerecek. Ayrıca, diyaloglar, envanter, oyuncu istatistikleri, serbest dolaşım, beceri ağaçları vb. gibi RPG öğeleri, oyuna ek derinlik sağlayacaktır.Eğitimin birçok yönü mini oyunlar olarak dahil edilmiştir. Oryantiring, dövüş eğitimi ("taisteluammuntaharjoitus") ve askeri tatbikat ("sulkeisjärjestysharjoitus") bunlardan bazılarıdır.Arkadaşlarınızla birlikte zamanında yürümek, Napolyon döneminden beri askeri eğitimin temeli olmuştur. 2000'li yıllara gelindiğinde, Finlandiya silahlı kuvvetlerinde bu durum değişmedi. Başka ne kadar az olduğuna şaşıracaksınız.

Hikaye?

Oyun bir “meta olay örgüsüne” sahip olacak. Oyuncu, genellikle bilinmemesi gereken ordu sırlarını açığa çıkarabilecektir. Oyuncu ayrıca, hafta sonu tatillerinde hem oyunu etkileyecek etkinliklere katılarak hem de TV haberlerini izleyerek dış dünyayla bağlantısını sürdürür.Oyun içi sabah taramasıyla kaç değerli hizmet gününün kaldığını sayın. Fin askerlik hizmetinin çadır sobası görevi, dolambaçlı grup cezası ve "intti argo" gibi diğer ayrılmaz yönleri canlı bir şekilde hayata geçiriliyor.Finlandiya'daki kilometrelerce uzunluktaki köy yolları, göz alıcı ayrıntılarla modellenmiştir.Ve arazi egzersizleri, arazi ile tamamlandı.Eğitim için savunma yapılarının yanı sıra.Fin askerlik hizmetinin iyi bilinen bir yönü, 180 günlük en kısa hizmetin ormanda yaklaşık 300 gece uyumayı içermesidir. Ya da çoğu zaman ormanda boş ormanı koruyarak geçirilir.Kışla alanı gündüzleri serbesttir, ancak geceleri askeri polis hareket eden herkesin bunu yalnızca gerçek iş için yaptığından emin olmak için elinden gelenin en iyisini yapar. Bu seni durdurmayabilir.Kartlarınızı doğru oynarsanız, düzinelerce canlı atış yapabilirsiniz. Düzinelerce!Silahlardan canlı ve simüle edilmiş, koruyucu ekipman ve giysilere, kamp malzemeleri ve paketlerine, şeker ve atıştırmalıklara, hatta belki de kaçak mallara kadar yüzlerce parça askeri teçhizat ve diğer öğeler…Kit, oyuncunun envanterine gerçek hizmette olduğu gibi, ekipman deposuna ("varusvarasto") düzenli ziyaretler yoluyla girer. Bu, ekstra eşya ve özel ekipmanın gelmesinin mümkün olmadığı anlamına gelmez.Kışla konutları, her Fin askerinin bildiği ve sevdiği ranzalar, tabureler ve çelik dolaplardan sonra modellenmiştir. Temizlik hizmeti ("siivouspalvelus"), askerin battaniyesini katlamak ("pinkka") ve yatağı yapmak oyunun içinde.Kışla alanı, kendine özgü bir Fin birleşik kantin ve kantin türü olan bir asker evi ("sotilaskoti") ile tamamlandı. Bu, çoğu akşam uygarlığa ve normal hayata en yakın olduğunuz andır.Asker evi komiseri, video oyunları, küçük kumar (kumar makinesi, payazzo) ve lezzetli ikramlar gibi küçük yaratık konforları sunar.Kışlalarda dış dünyanın ne kadar küçük kalıntıları varsa, gerçek Fin popüler kültüründen sonra modellenmiştir, dil sıkıca yanaktadır. Bununla birlikte, dış olayların hizmetiniz üzerinde bir etkisi vardır ve oyunda, tam olarak ortaya çıkarmak için birkaç oynanış gerektirebilecek birkaç hikaye vardır.Bir Finlinin askerlik hizmeti hakkında başka hiçbir şey bilmemesi gibi pek olası olmayan bir durumda bile, bilmesi muhtemel iki şey, kantindeki reçelli çöreklerin lezzetli ve ucuz olması ve kahvenin içilmez olmasıdır. Bazı askerlerin onsuz yaşayamayacağı ve asker evinde satın alınamayacak şeyler vardır. Örneğin, takım arkadaşlarından teneke kutu İsveç içkisi satın alınabilir.

Desteklenen Diller: İngilizce, Fince

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:

Minimum:

 • İşletim Sistemi: Windows 10
 • İşlemci: 1Ghz and up
 • Ekran Kartı: Dedicated video card recommended
 • Depolama: 10 GB kullanılabilir alan

Yorumlar