Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

WRC 8 FIA World Rally Championship
28,80
den başlayan fiyatlarla
Mafia III: Definitive Edition
16,17
den başlayan fiyatlarla
Just Cause 4 Reloaded
13,80
den başlayan fiyatlarla
Final DOOM Hikayesi

Final DOOM Hikayesi

TNT Evilution hikayesi içerisinde UAC bir kez daha boyutsal ağ geçidi teknolojisini geliştirmeye ve denemeye niyetlidir. Jüpiter'in uydularından birinde, koruma için sağlam bir uzay denizciliği müfrezesi ile bir üs kurulur.

Denizciler işlerini iyi yaparlar ve ilk deneysel geçit açıldığında, Cehennemin güçlerini yok ederler. Araştırmalar daha güvenle devam eder ve tüm güvenlik önlemleri kapıda belirir.

Final DOOM
Final DOOM
8,33
den başlayan fiyatlarla

Her Şeyin Başlangıcı

Birkaç ay sonra, yıllık tedarik gemisi planlanandan önce gelir. Yalnız bu gemi, radarda garip ve alışılmadık derecede büyük görünür. Radar operatörleri endişelenecek bir şey olmadığına karar verir. Üs personeli, korkunç gerçeği görmek için yola çıkar Çelik, taş, et, kemik ve bozulmadan yapılmış Cehennemden bir uzay gemisidir. Geminin devasa kapıları, üsse bir iblis yağmuru salmak için açılır. Hızla, tüm tesis istila edilir ve herkes öldürülür veya zombileştirilir.

Ana karakter, isimsiz uzay denizcisi (aydaki deniz komutanı olduğu ortaya daha sonra çıkar) o sırada yürüyüşe çıkmıştır ve böylece ölüm veya zombileşmeden kurturlur. Bir imp tarafından saldırıya uğradıktan sonra, şeytani uzay gemisinin hala üzerinde durduğunu gördüğü üsse geri döner ve ne olduğunu anlar. Daha sonra katledilen birliklerinin intikamını alacağına yemin eder ve mümkün olduğu kadar çok iblis öldürmek için yola çıkar. Sonunda, denizci Günah Simgesi'ni yener ve oyun Uzakta bir şeyler oluyor. İblis tükürücünün harap olmuş kafatasında mavi bir ışık parlıyor. şeklinde cümleler kurar.

final doom

Plutonya Deneyi hikayesi içerisinde ise Cehennem'in Dünya'yı feci şekilde istila etmesinden sonra, küresel hükümetler, Cehennem güçlerinin hala güçlü olduğunu bilerek, gelecekteki olası herhangi bir istilaya karşı önlem almaya karar verirler. UAC tamamen yeni bir yönetim altında yeniden kurulur (eski mütevelli heyetleri ve hissedarların hepsi zaten ölmüştü) ve şeytani istilaları önleyecek araçlar geliştirmeyi amaçlar.

final doom oyun hikaye

Bilim adamları, Kuantum Hızlandırıcı olarak bilinen, istila kapılarını kapatmayı ve olası istilaları durdurmayı amaçlayan bir cihaz üzerinde çalışmaya başlar. Deneyler, konuşlanmış bir denizci müfrezesi ile gizli bir araştırma kompleksinde gerçekleştirilir. Her şey iyi gidiyor gibi görünüyor, ancak dışarıdan gelen yaratıkların dikkatleri yeni araştırmaya çekilir. Karmaşık ve doğal olmayan dehşetlerin kalbinde bir kapı açılır. Kuantum Hızlandırıcı mükemmel bir performans sergiler Geçit hızla kapanır ve istila durdurulur. Araştırma daha cesurca devam eder.

Ertesi gün, 7 kapılı bir halka açılır ve daha da büyük bir istila başlar. Bir saat boyunca Kuantum Hızlandırıcılar kapıların 6'sını kapatmayı başarır, ancak Cehennem ordusu çok fazla sayıda ve çok güçlü hale gelir; kompleks aşılır. Herkes katledilir veya zombileştirilir. Son Cehennem kapısı açık kalır ve bir Kapı Bekçisi tarafından korunur Boyutlu kapıları açma ve onları kontrol etme veya koruma gücüne sahip güçlü, muazzam ve eski bir iblistir.

final doom oyun

Kuantum Hızlandırıcı'nın yok edileceği veya insanlığa karşı kullanılacağı konusunda çılgına dönen hükümet, tüm denizcilere bir kerede bölgeye gitmelerini emreder. İsimsiz uzay denizcisi olan oyuncu ise sahilde izinliydi. Ayrıca siteye en yakın kişiydi ve oraya ilk o ulaştı. Orada, kompleksin içinde çok fazla şeytani aktivite (uluma, ilahi, makine sesleri) olduğunu keşfeder; bekçi belli ki bir şey üzerinde çalışıyor ve işi yakında korkunç bir doruğa ulaşıyor. Ayrıca, deniz piyadeleri geldiğinde, sahip olacakları ateş gücüne ve desteğe rağmen, yoğun bir şekilde istila edilmiş komplekse nüfuz edemeyeceklerini de fark ediyor. Denizci, komplekse girmeye ve Gatekeeper'ı tek başına durdurmaya karar verir ve bunu başarır.

Final DOOM Yayınları