Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

死寂(Deathly Stillness)
Ücretsiz
Aragami 2
57,00
den başlayan fiyatlarla
Aragami
31,00
den başlayan fiyatlarla
FIFA 22 FUT Nasıl Oynanır?

FIFA 22 FUT Nasıl Oynanır?

FIFA Ultimate Team (FUT olarak da bilinir), çevrimiçi ve çevrimdışı maçlar oynamak için kendi kulübünüzü oluşturmanıza, yönetmenize ve herhangi bir FIFA 22 oyuncusu ve menajerinin yanı sıra çeşitli türden bir koleksiyon kullanarak ödüller kazanmanıza olanak tanıyan FIFA'da bir oyun modudur.

Kulüp öğeleri, personel ve sarf malzemeleri gibi kartlar bulundurur. FUT maçları ve oyunları oynayarak daha iyi oyuncular ve eşyalar elde edebilecek, böylece kulübünüzün gücünü ve bütçesini artırabileceksiniz.

FIFA 22
FIFA 22
419,99
den başlayan fiyatlarla

FIFA 22 FUT

FUT'ta tüm oyuncular, menajerler, personel, kulüp eşyaları ve sarf malzemeleri kart öğeleri olarak mevcuttur. Bu kart öğeleri FUT oyunları oynayarak ödül olarak kazanılabilir, FUT paketleri açarak alınabilir ve Transfer Pazarı olarak adlandırılan FUT çevrimiçi pazarında satın alınabilir ve takas edilebilir. Paket satın almak için FIFA jetonları veya Puanları harcamanız gerekir. Transfer Pazarından oyuncu veya başka kart satın almak için Jeton harcamanız gerekir. FUT maçları ve mücadeleleri için ödül olarak jeton kazanılabilir. Kartlarınızı Market'teki diğer kullanıcılara satarak da jeton kazanabilirsiniz. Puanlar yalnızca Mağazadan satın alınabilir.

fifa 22 fut nasıl oynanır

FUT'ta kimya, bir oyuncunun mevcut pozisyonundaki tercih ettiği pozisyonla uyumluluğunu, kadrosunun oluşumunu, diğer pozisyonlardaki takım arkadaşları ve takım yöneticisi ile ilişkisini tanımlayan bir faktördür. Kadronuzun puanlayabileceği oyuncu ve takım kimyası oranları ne kadar yüksek olursa, oyuncularınız ve menajeriniz arasında o kadar iyi uyumluluk ve ilişkiniz olur. FUT'taki oyuncu kimyası bağlantıları, takımınızda aralarındaki bağlantı çizgileri olarak kırmızı, turuncu ve yeşil renklerle gösterilir; burada kırmızı en düşük kimya, turuncu orta menzil seviyesi ve yeşil en yüksek orandır.

Ne kadar çok maç ve meydan okuma oynarsanız, o kadar çok ödül kazanırsınız. Bu, kulübünüzün daha fazla jeton ve kart öğesi alarak daha zengin olacağı anlamına gelir. FUT 22'de ödül ve jeton kazanmanın birçok yolu vardır, iyi bir oyuncu kartı almanın yollarından biri de Kadro Kurma Görevleri modunu (SBC) oynamaktır. Çevrimiçi ve çevrimdışı maçlar oynamak aynı zamanda maç jetonları ve ödül olarak paketler kazanmanıza neden olur. Ayrıca oyununuzu nasıl geliştireceğinizi ve takım kimyanız üzerinde nasıl çalışacağınızı da öğretir. Özel oyuncu kartları alma şansınızı artırmak için promosyon etkinlikleri sırasında paketleri daha sık açmaya çalışın.

Transfer Pazarında takas ürünleri, oradaki takas kartları, kulübünüzün bütçesini artırmanıza ve daha fazla jeton kazanmanıza yardımcı olabilir. FUT kulübünüzü FIFA 22 web uygulamasını ve tamamlayıcı uygulamasını kullanarak yönetebileceğinizi ve her yerden mobil cihazlarınızı kullanarak FUT 22'ye erişebileceğinizi unutmayın.

FIFA 22 FUT Moduna Nasıl Başlanır?

FIFA 22 Ultimate Team'e geçmeden önce FIFA 22'ye nasıl başlayacağınızı öğrenmek isteyebilirsiniz. Bundan sonra, özellikle FUT 21'den FUT 22'ye geçerken FIFA 22 ve FUT 22'ye hazırlanmanızı öneririz. FUT verilerinizi taşıyabilir ve FIFA 22'ye o şekilde geçebilirsiniz. Ardından, FIFA 22 ana menüsündeki OYNA sekmesinden Ultimate Team modunu başlatabilirsiniz. FUT'u ilk kez başlattığınızda, sistem size FUT'ta Kulübünüzü nasıl oynayacağınızı ve çalıştıracağınızı öğretir. Kulübünüzü oluşturmak için aşağıdaki adımı izleyin ve onu nasıl düzgün şekilde oynayacağınızı öğrenin

FUT'ta sizden ilk sorulacak şey, verilen ülke listesinden bir ülke seçmenizdir. Seçtiğiniz ülke, o milliyetten daha fazla oyuncuyu başlangıç kadronuza alacaktır.

Bir ülke seçtikten sonra, sistem size 22 oyuncu artı çoğunlukla daha önce seçtiğiniz ülkeden gelen bir kiralık oyuncu verecek – Kiralık bir oyuncu sınırlı sayıda maçla gelir, sınırlamaya ulaştığında kulübünüzden ayrılır.

fifa 22 fut ödülleri

Şimdi, aldığınız seçeneklerden kulüp iç ve dış saha formalarınızı seçmeniz gerekiyor. Ardından, verilen koleksiyondan kulüp armasını seçmeniz gerekir. Endişelenme, daha sonra oyundan aldıklarınla kulüp formalarını ve rozetini değiştirebilirsin.

FIFA 22
419,99
den başlayan fiyatlarla

Ardından, FUT'a Hoş Geldiniz hedefini tamamlamanız gerekecek. Önce tamamladığınız görevin ödülünü alın, ardından ilk Sezon maçınızı oynamanız gerekir. İlk 11'inize en iyi oyuncuları koyarak kadronuzu hazırlayın. Daha iyi GEN reytingine sahip oyuncular kadronuzdaki en iyi oyuncular olarak kabul edilir. Onları tercih ettikleri pozisyonlara yerleştirmeyi unutmayın. Takımınızda mümkün olan en yüksek Takım Reytingini ve Takım Kimyasını elde etmeye çalışın.

Maçınızı tamamladıktan sonra, bir sonraki hedef için Transfer Pazarı'ndan bir oyuncu satın almanız gerekiyor. Yeni bir oyuncu satın aldıktan sonra üçüncü hedefiniz başka bir maç oynamak ve yeni oyuncunuzun o maçı oynamasına izin vermektir. İkinci maçınızı bitirdikten sonra, tamamladığınızda size daha fazla ödül verecek olan talimatların geri kalanını takip edebilirsiniz.

FIFA 22 Yayınları