Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

死寂(Deathly Stillness)
Ücretsiz
Aragami 2
57,00
den başlayan fiyatlarla
Aragami
31,00
den başlayan fiyatlarla
FIFA 22 FUT Draft Ödülleri

FIFA 22 FUT Draft Ödülleri

Genellikle Draft Modu olarak bilinen FUT Draft, FIFA 22'de çevrimdışı veya çevrimiçi olarak dört maçlık bir dizi seans oynamanıza izin veren bir turnuva modudur.

FIFA 22 Draft Turnuvası

Bir FUT Draft turnuvasına katılmak için 15.000 FIFA jetonu veya 300 FIFA puanı satın almalı veya bir Draft Token kullanmalısınız. FUT Draft seçeneği, FUT 22'de ana oyun sekmesi altında mevcuttur. Bir FUT Draft girişi (çevrimdışı veya çevrimiçi) 15 bin jeton veya 300 FIFA puanına mal olur; FUT Taslak jetonunuz varsa, kilidini de otomatik olarak açabilirsiniz.

FIFA 22
FIFA 22
419,99
den başlayan fiyatlarla

Girişinizi takiben, beş seçenekli bir listeden oyun zorluğunuzu ve kadronuzun dizilişini seçmeniz istenecektir. Diziliş seçiminden sonra, ilk oyuncu kararı, beş süper yıldızdan oluşan bir havuzdan bir Kaptan seçmektir. Ardından, beş oyunculu rastgele bir çekilişten her pozisyon için oyuncu seçerek 23 kişilik kadronuzun geri kalanını tamamlamanız gerekir. Son olarak, beş yöneticiden oluşan bir havuzdan rastgele bir yönetici seçmeniz gerekiyor. Maç serisi boyunca, seçtiğiniz diziliş, oyuncular ve menajer varsayılan seçimleriniz olacaktır. Kadronuzun Takım Kimyası ve Takım Reytingi sahada nasıl oynadığınız üzerinde etkili olacaktır.

fifa 22 draft ödülleri

Draft Turnuvası 

Bir FUT Draft müsabaka serisi, oynanacak dört eleme maçı içerir. Bir sonraki maça uygun olmak için bir galibiyete ihtiyacınız var, bu da bir mağlubiyetin takımınızı seriden çıkaracağı anlamına geliyor. Ne kadar yükseğe çıkarsanız, o kadar güçlü rakiple karşılaşacaksınız ve yarışmada ne kadar yüksek bitirirseniz, ödüller o kadar büyük olacaktır.

Yarışma boyunca ilerledikçe, daha iyi ödüller kazanacaksınız. FUT Draft ödülleri arasında paketler, jetonlar ve Draft Modu Simgesi bulunur. En iyi ödüller, arka arkaya dört maç kazanılarak kazanılır. İlk maçınızı kaybetseniz bile yine de ödüllendirileceksiniz. Tek Oyunculu Draft Moduna kıyasla, Çevrimiçi Draft Modunun daha iyi ödüller sunduğu söyleniyor.

Tek Oyunculu Draft modu yarışmasına girmeden önce, yarışma ödüllerinizi belirleyecek olan oyun zorluğunuzu seçmeniz gerekir, ne kadar yüksek zorluk seçerseniz, yarışmanın sonunda o kadar iyi ödüller kazanırsınız. Draft Tek Oyuncu modundaki oyun zorluk seçiminiz maç serisi boyunca değiştirilemez ve her maç için biraz dalgalanabilir.

Draft modu size sahip olmadığınız oyuncularla oynama imkanı veriyor. Formlarda da dahil olmak üzere FUT'ta bulunan tüm oyuncuların rastgele bir seçimini yapma fırsatına sahip olacaksınız. Draft modunda seçtiğiniz oyuncular ve menajer yalnızca Draft modunda mevcut olacak ve FUT Draft girişindeki maçlar serisi boyunca kullanılabilecek. Bu modda oyuncular için herhangi bir Sözleşme veya Fitness yoktur.

fifa 22 draft jeton

FIFA 22 FUT Draft Jetonları

FUT Club sahibi herkes, 15.000 jeton  300 puan karşılığında satın alınabilen veya paketlerde bulunan bir Draft Jetonu ile kullanılabilen Draft modunu oynayabilir. FUT Draft modunda sadece sistemin size atadığı oyuncuları ve menajerleri kullanabilirsiniz. Ayrıca, ikincil bir takıma sahip olmanıza izin verilmeyecektir. Bir turnuvanın başında takımınızı tamamlamadan önce yalnızca bir birincil diziliş seçme seçeneğiniz vardır. Draft Jetonlar yalnızca onları kullanmak için kullanılabilir; Transfer Pazarında işlem yapılamaz. 

FIFA 22
FIFA 22
419,99
den başlayan fiyatlarla

Bir FUT Draft Jetonunu FUT paketlerinde (şansınıza bağlı olarak) bulabilir veya bir Hedeften kullanabilirsiniz. Bazen ödülücretsiz hediye olarak da sunulurlar. FUT Draft Tek Oyuncu modunda mücadele edeceğiniz takımlar, CPU tarafından kontrol edilen FIFA 22 takımlarından gerçek hayattaki kulüplerdir. FUT Draft Online modunu oynarken EA çevrimiçi sunucularına bağlı diğer FUT Draft Online oyuncularına karşı yarışacaksınız.

FIFA 22 Yayınları