Kategoriler

Öneriler

Super Animal Royale
Ücretsiz
Danganronpa: Trigger Happy Havoc
31,00
den başlayan fiyatlarla
Crysis® 3
165,65
den başlayan fiyatlarla
Fictorum
  • Fictorum
  • Fictorum PC Fiyatları
  • Fictorum PC Key Fiyatları
  • Fictorum Fiyat Karşılaştırma
  • Fictorum

Fictorum

Çıkış Tarihi: 09.08.2017
Diller: İngilizce

Enucuzoyun.com'da en ucuz Fictorum fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Fictorum PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Fictorum oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini gene sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun Fiyatları
Resmi Mağazalar
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
Steam
Sürüm — Standart
18,50

Oyun İstatistikleri

Fictorum Yayınları

Oyun HakkındaBir terör saltanatı, ardınızda gerçek bir moloz yığını bıraktığınız zamanki kadar tatmin edici gelmez. Sihirbazlara çok ihtiyaç duyulan bir makyaj sağlayan Fictorum, tamamen yok edilebilir yapılara, rastgele düğüm tabanlı bir dünya haritasına ve anında büyü şekillendirme ve özelleştirmeye sahip tatmin edici bir büyü sistemine sahip bir aksiyon rol yapma oyunudur.

Fictorum'da büyücünüz, çoğu sihir merkezli oyunda bulunanların aksine gerçek, efsanevi gücü en başından itibaren kullanır. Sihirli sistemimiz, oyuncuya rakipsiz bir özelleştirme ve yeniden yapılandırma düzeyi sağlayan dinamik ve sezgisel bir yazım ve şekillendirme sistemi kullanır. Bir büyüye, her biri farklı bir büyü özelliğini etkileyen en fazla üç run uygulanabilir. Rünler, oyuncunun mevcut ihtiyacına, ilgisine veya kaprisine uyacak şekilde kolayca değiştirilebilir. Düşmanları yerinde dondurmak için buz patlamalarını artırabilir, bir köprüyü parçalamak ve takipçileri engellemek için bir ateş topu patlamasının yarıçapını genişletebilir veya bir küme içindeki birkaç hedefi vurmak için bir yıldırım saldırısı zincirleme yapabilirsiniz. Şekillendirme, yazım yapmayı çok daha taktiksel ve tatmin edici hale getirir.

Güçlerine tökezleyen ve seviye atlayana kadar düşmanlardan veya tüm alanlardan kaçınan talihsiz bir çiftlik çocuğu olarak başlamak yerine, oyuncular intikam misyonuna kararlı bir büyücü çetesi rolünü üstlenirler. Yine de meydan okuma çoktur - büyücü, intikam arayışındaki haydutları, Engizitör kadrolarını ve yozlaşmış iğrençlikleri alt ederek, genişleyen bir imparatorluğu kendi başına yıkmalıdır. Kahramanın sınırsız büyülü güçlere erişimi vardır, bu da oyunu yükseltilebilir hale gelene kadar yeterince iyi çalışan bir büyüden daha az spam yapmaktan kurtarır. Deneyim daha çok büyülü cephaneliğinizi uyarlamak, oyuncuya geniş bir özgürlük yelpazesi ve her engeli etkili, verimli ve coşkulu bir şekilde yok etme yeteneği vermekle ilgilidir. Rastgele oluşturulan dünya haritası, her yapının (büyük binalardan kitap raflarına, masalara ve hatta tek bir çatala kadar) yıkılabileceği yerleri içerir.

Desteklenen Diller: İngilizce

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:

Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows 7+ 64 bit
  • İşlemci: Core i5 or equivalent
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: GTX 760 or equivalent
  • Depolama: 14 GB kullanılabilir alan

Yorumlar