Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Compass of the Destiny: Istanbul
99,59
den başlayan fiyatlarla
Marvel's Spider-Man: Miles Morales
439,12
den başlayan fiyatlarla
Football Manager 2023
699,00
den başlayan fiyatlarla
Farming Simulator 22 Modları

Farming Simulator 22 Modları

Çiftçi olmanın nasıl bir deneyim olduğunu birinci elden deneyimle fırsatı sunan Farming Simulator, yeni oyunu FS22 ile Amerika ve Avrupa'daki üç farklı ortamda kendi çiftliğine sahip olmanı sağlıyor.

Tarım, hayvancılık ve ormancılığın en ufak detaylarına kadar öğrenirken, mevsim döngüleri gibi geliştirilmiş ve yeni eklenen özelliklerin de tadını çıkarma şansı sunuyor. Ayrıca Farming Simulator 22'de yapabileceklerin oyunun kendi içindeki mekaniklerle sınırlı değil, sayısız mod arasından istediğini ekleyerek çiftçilik keyfini başka bir seviyeye taşıyabilirsin. Oyundaki bütün modlar arasında birkaç tanesi oyuncuların favorileri olarak öne çıkmayı başarıyor. 

Farming Simulator 22
Farming Simulator 22
240,00
den başlayan fiyatlarla

Jungle Animals Mod Pack

Jungle Animals modu ile çiftliğinize zebra, zürafa gibi alışılmışın dışında altı farklı hayvan türü ekleyebilirsiniz. Mod bu hayvanları görsel olarak eklemenizi sağlamaklar kalmıyor aynı zamanda oyuna bu hayvanlarla ilgili fonksiyonlar da ekliyor. Örneğin bu hayvanların etlerini yurt dışına satarak para kazanabilir ya da yemek servisi şirketleriyle işbirliği yapmaya başlayabilirsiniz.

Real Life Numbers Modu

Oyunun grafikleri gerçeğe çok yakın ve her yeni oyunda gelişmeye devam ediyor. Fakat oyundaki gerçeklik faktöründen hala tatmin olmadıysanız, Real Life Numbers modu tam size göre. Bu mod oyundaki rakamları gerçeğe en yakın hale getiriyor. Almak istediğiniz arazinin büyüklüğüne ve verimliliğine göre fiyatı, ürününüzü pazarda satışa çıkarabileceğiniz fiyat, çiftçilerin maaşı, çiftlikte kullanılan araçların giderleri ve aklınıza gelebilecek diğer sayısal fonksiyonları etkiliyor. 

farming simulator 22 modlar

NewMap Alpine Modu

NewMap Apline modu var olan haritayı tamamen değiştirmek yerine üzerine eklemeler yaparak, zaten alışkın olunan haritayı daha zengin ve keyifli hale getiriyor. Yeni tarım alanları açan ve arka plandaki manzaların görsel kalitesini değiştiren mod, inek, domuz, at veya horoz gibi farklı hayvanlar için farklı özelliklerde tarım alanı imkanı sunuyor. Ayrıca çiftliğinizin ışıklandırmasını ve çitlerini de kendi zevkinize göre ayarlayabiliyorsunuz. 

fs22 mod

Araç Modları

İyi bir traktör veya tır olmadan iyi bir çiftlik düşünülemez. Bu nedenler Farming Simulator 22 modları arasında karşımıza en çok çıkan modlar araç modları oluyor. Massey Ferguson 9407, John Deere 7810 Alina, Fontaine Magnitude 80, Fendt Varia 1050, Case IH Maxxum ve yüzlerce diğer mod oyuna dilediğiniz modelde araç ekleyebilmenizi sağlıyor. Oyunda yaklaşık 120 tane farklı traktör modu, 20ye yakın şahsi araba modu ve 50ye yakın diğer araç modu bulunuyor. 

farming simulator 22 steam

Hired Helper Tool Modu

Hired Helper modu hem tek oyunculu hem de çok oyunculu versiyonlarda kullanılabiliyor ve çiftliğinize 30 adet çalışan sağlıyor. Farming Simulator 22'de sınırlı sayıda çalışanınız olabiliyor. Tek oyunculu versiyon için mod sayıyı 10'dan 30'a, çok oyunculu versiyonlarda ise 4'ten 30'a çıkarıyor. Bu da iş gücünüzü arttırarak, çiftliğin performansını ve oyun hızını olumlu yönde etkiliyor. Daha hızlı bir oyun deneyimi isteyenler için Hired Helper Tool keyifli bir mod olabilir.

Farming Simulator 22 yayınları