Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Resident Evil Village
269,00
den başlayan fiyatlarla
Battlefield™ 2042
419,99
den başlayan fiyatlarla
Hunt: Showdown
109,00
den başlayan fiyatlarla
Far Cry Primal Modları

Far Cry Primal Modları

Mağara insanı konsepti ve milyonlar yıl önceki ilkel yaşamları deneyimleyebileceğiniz hikayeleri barındıran yapımlara, oyun dünyasında pek rastlanmıyor maalesef. Bu eksikliği farkeden Ubisoft, 23 Şubat 2016’da Far Cry Primal’i oyun dünyasının beğenisine sunmuştur.

Derin ormanlarda, vahşi hayvanların arasında yaşam mücadelesi verdiğiniz bu yapımı yeni geliştirmelerle ve eklentilerle oynayıp aldığınız haz ve keyfi ikiye katlamak istersesiniz bu içeriğimiz sizin için faydalı olabilir. Yapıma ait mod çalışmalarını aşağı bırakıyoruz. İyi okumalar.

Far Cry Primal Modları

MOD

AÇIKLAMASI

Extreme Reshade Effects

Mod yapımcısının iddiasına göre kaliteli gölgelendirmeler ve  de saniye başına kare hızında gelişmeler vaad eden mod.

Primarily Reshade

Kaliteli bir reshade ayarları çalışması. Oyunlarda görsellik, oynanışı taçlandırdığı için bu tarz modları kullanmak kesinlikle oyuncu yararına olacaktır. 

Gaia Vibrant Reshade

Yemyeşil çimenler, masmavi bir gökyüzü, capcanlı renkler ile gerçeğe en yakın Far Cry Primal için kaliteli bir görsel mod.

Primal Cinematic Visuals

Bir film izlercesine oyunu deneyim etmeniz için geliştirilmiş ve renkli sinematikleri oyuna dahil eden olmazsa olmaz mod. 

Duina Tools

Bir mod düzenleme editörü olan  Dunia ile fat arşivlerine ulaşabilir, tüm dosya biçimlerini değiştirip düzenleyebilirsiniz.

Ziom’s Primal

Yine bir reshade ön ayar modu. 

GD Far Cry Primal Graphics Enhancement Preset

Yapımda, görselliğin tavan yapması için ek anti aliasing ayarları, gerçekçi ve canlı efekt eklemeleri sunar bu mod. Bunların dışında yaşayan bir dünya izlenimi sağlayacak bir dizi geliştirmeler de eklenmiş Enhancement  mod ile. 

Far Cry Primal Helix Mod

Oyunu baştan aşağı geliştiren bir mod Helix Mod. Modun oluşumundaki ana amaç, SLI performans iyileştirmesiyken bunun yanında çok daha fazla gelişmeyi yanında getiriyor bu mod.

Bunlar; ormanlardaki ağaçların gölge boyları ve hacimleri, kamp ateşinin gerçekçiliği ve yoğunluğu, gökyüzünün netliği, uzak ve yakın mesafede doygunluk, su kalitesindeki göreceli parlaklık,fps artışı, cisimlerin yansıma kalitesi dahil daha sayamadığımız teknik ve görsel iyileştirmeleri bir arada getiren bu modun  oyuna katacağı pozitif etki kaçınılmaz olacaktır. 

 

Far Cry Primal, oyun evreninde muadili olmayan bir yapım. Hakkında çok az şey bildiğimiz çok uzak geçmiş yaşamları gözlerimizin önüne seriyor. 

Yoğun açık dünyası sayesinde mod yapımcılarına yeşil ışık yakan oyunun en popüler modlarını sizin için madde madde izah ettik. Deneyim edip etmemek tabii ki sizin takdirinize kalmış bir şey.

Far Cry® Primal
Far Cry® Primal
45,56
den başlayan fiyatlarla

Bu bahsi geçen geliştirmeler sayesinde yapımla beraber çok daha fazla zaman geçirmek isteyeceğinizde yadsınamaz bir gerçek.

Bu modları kişisel bilgisayarınıza rahatlıkla indirebilir ve güvenle kullanabilirsiniz. 

Ama daha önceleri de dediğimiz gibi üçüncü parti yazılımlar direk yapımcı onayı ile oluşturulmadığı için ortaya çıkabilecek herhangi bir negatif durumda tüm sorumluluk size ait olacaktır. O sebeple modları oyununuza dahil etmeden önce eğer varsa daha önceden oynadığınız kayıtları bi kenarda saklamak sizin ve oyun keyfinizin lehine olacaktır. 

İyi oyunlar.