Kategoriler

Öneriler

Super Animal Royale
Ücretsiz
Danganronpa: Trigger Happy Havoc
31,00
den başlayan fiyatlarla
Crysis® 3
165,65
den başlayan fiyatlarla
Facerig Studio for Individual VTubers w/Live2D
  • Facerig Studio for Individual VTubers w/Live2D
  • Facerig Studio for Individual VTubers w/Live2D PC Fiyatları
  • Facerig Studio for Individual VTubers w/Live2D PC Key Fiyatları
  • Facerig Studio for Individual VTubers w/Live2D Fiyat Karşılaştırma
  • Facerig Studio for Individual VTubers w/Live2D

Facerig Studio for Individual VTubers w/Live2D

Çıkış Tarihi: 21.03.2018
Diller: İngilizce, Fransızca, Almanca ...

Enucuzoyun.com'da en ucuz Facerig Studio for Individual VTubers w/Live2D fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Facerig Studio for Individual VTubers w/Live2D PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Facerig Studio for Individual VTubers w/Live2D oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini gene sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun Fiyatları
Resmi Mağazalar
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
Steam
Sürüm — Standart
2357,00

Oyun İstatistikleri

Facerig Studio for Individual VTubers w/Live2D Yayınları

Oyun Hakkında

Kısaca
Bireysel VTuber'lar için Facerig Studio w / Live2D, müthiş Live2D Cubism3 teknolojisini yazılıma getirerek, elle çizilmiş 2D avatarları özel kılan tüm yönleri korurken 3D gibi hareket eden ve davranan elle çizilmiş avatarları etkinleştirir.

Live2D nedir?
Live2D, Tokyo, Japonya'dan çok yetenekli ve tutkulu kişiler tarafından geliştirilen harika bir harici teknolojidir. 2B resmin 3B gibi canlandırılmasına izin verir. Bu yükseltme ile Live2D modelleri FaceRig'e avatar olarak alınabilir. Sağlanan 2D avatarları kullanın veya kendinizinkini yaratın (Live2D Cubism 3 Editor kullanarak - dahil değildir) ve bunları FaceRig'e içe aktarın! Bir sanatçıysanız, yeni Live2D modelleri oluşturmak için Live2D Kübizm Düzenleyicisinin hem eğlence hem de ticari kullanımlar için bireyler veya küçük işletme varlıkları için ÜCRETSİZ olarak sunulduğunu bilmekten mutluluk duyacaksınız! Yasal ayrıntılar için (özellikle bir işletme iseniz) lütfen Live2D Kübizm Düzenleyicisi EULA'sını okuyun.
Live2D avatarlarının FaceRig Studio'daki zaman çizelgesi düzenleyicisiyle çalışmadığını unutmayın.

FaceRig için nasıl Live2D avatarları oluşturabilirim?

Kübizm Düzenleyicisini ve Live2D tarafından sağlanan öğreticileri kullanarak normal bir Live2D modeli oluşturursunuz ve ardından FaceRig Studio belgelerini kullanarak ince ayarlar yaparsınız ve FaceRig Studio'da kullanıcı yapımı bir Live2D Avatar olarak içe aktarırsınız.

FaceRig Studio Personal için Live2D avatarı oluşturma hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz: http://steamcommunity.com/app/571690/discussions/0/1698294337764669916/

Live2D avatarları içeren FaceRig içeriğinin ticari kullanımı
Holotech Studios (FaceRig Studio'nun yapımcıları), (sizin tarafınızdan oluşturulan ve Live2D Kübizm Düzenleyicisi kullanılarak kaydedilen) Live2D model dosyalarından kesinlikle para kazanmak, hiçbir şekilde tarafımızdan düzenlenmez veya sınırlandırılmaz. Uymanız gereken kurallar, Live2D Inc. tarafından Live2D örnek web sitesinde ve EULA'larında belirtilenlerdir. Bu kurallar ayrıca sağlanan Live2D avatar örnekleri (Facerig Studio for Individual VTuber'lar w / Live2D) ve Live2D Cubism Editor kullanarak oluşturduğunuz yeni içerik için de geçerlidir.
Live2D içeriği (video dosyaları, video akışları / beslemeleri, ekran görüntüleri vb.) İçeren FaceRig Studio video çıktısından para kazanmak, hem kural kümelerine hem de EULA'lara (hem FaceRig Studio hem de Live2D) tabidir. FaceRig ticari kullanım sınırlamaları, http://store.steampowered.com/eula/571690_eula_0 adresinde FaceRig Studio EULA'da listelenmiştir.

Daha büyük şirketler veya canlı etkinlikler için Live2D kullanımı hakkında daha fazla bilgi için lütfen info [at] facerig [dot] com adresinden bizimle iletişime geçin.

Desteklenen Diller: İngilizce, Fransızca, Almanca, Kastilya İspanyolcası, Japonca, Rumence, Rusça, Basitleştirilmiş Çince, İtalyanca

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:

Minimum:

  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Depolama: 50 MB kullanılabilir alan
Önerilen Sistem Gereksinimleri:

Önerilen:

  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Depolama: 50 MB kullanılabilir alan

Yorumlar