Kategoriler

Öneriler

Lunch Lady
10,50
den başlayan fiyatlarla
Bendy and the Ink Machine
32,00
den başlayan fiyatlarla
Beyond The Wire
57,00
den başlayan fiyatlarla
Fable Anniversary - Heroes and Villains Content Pack
 • Fable Anniversary - Heroes and Villains Content Pack
 • Fable Anniversary - Heroes and Villains Content Pack PC Fiyatları
 • Fable Anniversary - Heroes and Villains Content Pack PC Key Fiyatları
 • Fable Anniversary - Heroes and Villains Content Pack Fiyat Karşılaştırma
 • Fable Anniversary - Heroes and Villains Content Pack

Fable Anniversary - Heroes and Villains Content Pack

Çıkış Tarihi: 12.09.2014
Diller: İngilizce, Fransızca, İtalyanca ...

Enucuzoyun.com'da en ucuz Fable Anniversary - Heroes and Villains Content Pack fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Fable Anniversary - Heroes and Villains Content Pack PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Fable Anniversary - Heroes and Villains Content Pack oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini gene sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun İstatistikleri

Fable Anniversary - Heroes and Villains Content Pack Yayınları

Oyun Hakkında

Bu ek içerik paketi 11 tam kıyafet, 14 silah ve Aslan Başı Miğferi içerir.

Obsidiyen Zırh

Silahlar için Obsidian'ı yıllarca kullandıktan sonra, Smithy olarak bilinen bir girişimci Demirci, bunun yerine malzemeyle zırh üretmeye karar verdi. Bu, yarattığı prototiptir ve bir Rock Troll ile talihsiz bir karşılaşma nedeniyle işinin bittiğini asla göremedi.

Blacksmithy's Bludgeoner

Bu silah, hayatını erken sona erdiren Rock Troll'den yapılan son dönem Smithy the Obsidian Blacksmith onuruna üretildi.

Deri Zırh Takım

Deri Elbisenin esnekliği, bir zırh parçasının sunduğu korumayla birleştiğinde, bu kıyafet daha hafif ve çevik Kahramanın taleplerini karşılayacak şekilde tasarlandı.

Balta Axel

Efsane, iki Demirci arasındaki rekabetin iki eksen işlenmesiyle sonuçlandığını söylüyor; Balta Ronok en meşhurdur, ancak Balta Axel daha güçlüdür. Anlaşmazlığı çözmeye çalışırken, her iki Demirci de kendi baltalarıyla birbirlerine aynı anda ölümcül darbeler verdiler. Dünya iki büyük silah mimarı kaybetti, ancak iki inanılmaz silah kazandı.

Aeon'un Zırhı

Eski Krallık'tan önce aeon oyulmuş olduğu ve Archon'un Savaş Zırhı için kullandığı şablon olduğu söyleniyor. Orijinal adı bilinmemektedir, bunun yerine sadece yaşına göre anılmaktadır.

Sophia'nın Kılıcı

Saf platinden oyulmuş ve yüz tanrının bilgeliğiyle dolu bu, tüm Albion'daki en dayanıklı silahlardan biridir.

Minion Fantezi Elbise Kıyafeti

Etrafınızdakileri dehşet içinde koşturmak için bunu giyin! Önemli Not: Bu kıyafet, gerçek bir Minion üzerinde başarısız bir şekilde test edilmiştir ve aynı etkiye sahip değildir.

Aslan Baş Kaskı

Hiç büyük bir egoyu kontrol altında tutmanın bir yolunu umdunuz mu? Artık umut etmeyin, çünkü Aslan Başı miğferinin en eksantrik egoları bile evcilleştirdiği kanıtlanmıştır! Lütfen aklınızda bulundurun; bu, dili değil egoyu evcilleştirecektir.

Yaban Arısı Kıyafeti

Evinde yaban arısı istilası olan bir terzi tarafından yaratılan bu kıyafeti, eşek arılarını kendisinin yeni kraliçeleri olduğunu düşünmeye ikna etmenin bir yolu olarak kullanmak istedi. Uzun lafın kısası; işe yaramadı.

Wardog'un Kılıcı

Witchwood'da gezgin Tüccarlar tarafından gözlemlenen bir Minion ve bir Balverine arasındaki bir kavgada, Balverine'in Minions silahını doğruca kesip, o zamandan beri tek bir kılıç olarak rafine edilmiş olan bu harika silah parçasını geride bıraktığı anlaşılıyor.

Buzzaxe

Greatwood'da bir çite saplanmış ve gezgin bir dilenci tarafından bulunan bir Wasp bulundu. Dilenciler seçici olamayacağından, bu silahı aldı ve kendi yaptı.

Hobbecaster

Hobbe Spellcaster'ın en sevdiği silah olan bu örnek, Darkwood'da gezgin bir Tüccar tarafından bulundu ve hemen bir Blackjack oyununda kaybetti.

Lanetlilerin Silahı

Bir Sihirdar'ın tercih ettiği silah olan bu canavarın 6 metreden fazla bir mesafeden eti kesebildiği söylenir. Bu teoriyi test etmek için zavallı adam olmak istemezsin.

Ölümsüz Balta

Bir Balta nasıl Ölümsüz olabilir? Bunun cevabına sahip değiliz, ancak canlıları kaldırarak yeni Ölümsüzler yaratabileceğini garanti edebiliriz.

İkinci el Thunder Outfit

Hikaye, Whisper ile yapılan bir tartışmada bu kıyafete zarar verildiği anlatılır, ancak böyle bir şeyi öneren son kişi Bowerstone'da çok uzun süre yaşamadı. Lady Gray bunu anladı.

Guildmaster'ın Yedek Kıyafeti


Guildmaster, hepsi aynı görünen birden fazla kıyafete sahip olmasıyla ünlüdür. Daha moda bilincine sahip Kahraman, bu düşünceye bile itiraz eder, ancak kurtarıcı lütuf, alnınızda dövmeli bir Lonca ikonuna sahip olmasına rağmen. Bu gerçek moda.

Ödünç Fısıltı Kıyafeti

"Eski bir şey, yeni bir şey, ödünç alınmış bir şey, mavi bir şey" ya da eski sözler öyle. Fısıltı'nın bu kıyafeti, pek çok düğününden biri için Leydi Gray'e hediye edildi. Hangisi? Kimse bilmiyor.

Big Clucking Hammer

Sadece Señor Nando adıyla bilinen Demirci tarafından rafine edilmiş, bu korkunç çekici yaratmak için 10 tavuk gerekti. Yıllar sonra, bu silahın geliştirilmesinde tavuğun zarar görmediğine yemin etti, ancak bir gün bir çekiç gıcırtısı duyulduğunda bu iddialar suya düştü.

Fenix'in Yükselişi

"Dostum, bu kılıç çok büyük", bu silah için sıklıkla kullanılan tanımdı. Silahın kabzasına yazılan isimde "Biffy C'nin Malı" yazıyor.

Kraken Avcısı

Bu Dev Kancanın, Bargate Hapishanesi'nde yaşayan Kraken'ı yakaladığı yıllarca söylendi. Yem, gerçek başarı öyküsüydü; Bir kancaya bağlı yaşayan bir Hobbe'nin çok arzu edilen bir Kraken yemeği olabileceğini kim bilebilirdi.

Jack Of Blades Kıyafeti

Şimdi hepsinin nefret etmeyi sevdiği Kahraman olarak giyinme şansınız. Ya da belki de "sevmekten nefret etmek" olmalı. Her iki durumda da, insanlar seni gördüklerinde çığlık atacaklar, şimdi bu o kadar da kötü olamaz, değil mi?

Lady Gri Cosplay Elbise

Cosplaying; dar ve açık kıyafetler giymek için bahane. Öyleyse devam edin, karışıma bir kavisli top atın - bunu bir erkek için satın alın ve ona 'Bu bir Tuzak!' Diye bağırmasını sağlayın. başka bir adam baktığı zaman. Paha biçilemez.

Labirentin Kayıp Kıyafeti

Hook Coast'un artık işgal edilmemiş bir konutunun çatı katında bulunan (bilinmeyen nedenlerden dolayı), bu kıyafetin Kahramanlar Loncası'ndan Maze'nin uzun süredir kayıp kıyafeti olduğu varsayılıyor.

Dragonstomper .01

Uzun menzilli savaş silahları dizisinde planlanan ilk silah. Düşmanlarına ateş üfle, yanmalarını izle!

Oneblade

Twinblade, Oakvale Kahramanı tarafından savaşta mağlup edildikten sonra, bu kılıç kendi başına atılmış halde bulundu, bu yüzden silahın adı hemen hemen kendini yazdı!

The Big Boo

Büyük, korkutucu ve ona sırt çevirenleri takip ettiği söyleniyor - Big Boo'nun arkadan bıçakladığı ve beslenmesi için daha fazla ruh saldığı biliniyor.

Desteklenen Diller: İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, Kastilya İspanyolcası, Japonca, Korece, Brezilya Portekizcesi, Rusça, Geleneksel Çince

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:

Minimum:

 • İşletim Sistemi: Windows 7/8
 • İşlemci: Intel 2GHz Core2 Duo / AMD Athlon 64 x2 2.4GHz
 • Bellek: 3 GB RAM
 • Ekran Kartı: Radeon X1800/ Nvidia GeForce 7600GT
 • DirectX: Sürüm 9.0
 • Depolama: 10 GB kullanılabilir alan
Önerilen Sistem Gereksinimleri:

Önerilen:

 • İşletim Sistemi: Windows 7/8 64bit
 • İşlemci: Intel Core2 Quad 2.33GHz
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 260
 • Depolama: 10 GB kullanılabilir alan

Yorumlar