Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Lethal Company
190,19
den başlayan fiyatlarla
Palworld
492,40
den başlayan fiyatlarla
Prison Architect 2
788,03
den başlayan fiyatlarla
Evertried

LOGITECH G502 X PLUS Oyuncu Mouse'u
sponsorlu
LOGITECH G502 X PLUS Oyuncu Mouse'u

LIGHTSYNC RGB

LIGHTSPEED Kablosuz Bağlantı Teknolojisi

8 Alanlı RGB Aydınlatma ve HERO 25K Sensör

Ürüne Git

 • Evertried
 • Evertried PC Fiyatları
 • Evertried PC Key Fiyatları
 • Evertried Fiyat Karşılaştırma
 • Evertried

Evertried

Çıkış Tarihi: 21.10.2021
Diller: İngilizce, Fransızca, Almanca ...

enucuzoyun.com'da en ucuz Evertried fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Evertried PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Evertried oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini yine sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun Fiyatları
Resmi Mağazalar
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
GOG
Sürüm — Standart
137,56
Steam
Sürüm — Standart
344,58
Fanatical
77.203 yorum
Sürüm — Standart
502,95
eTail.com.tr
425 yorum
Sürüm — Standart
656,27

Oyun İstatistikleri

Evertried yayınları

Sıkça Sorulan Sorular

 • Evertried oyununun konusu nedir?

 • Evertried nereden indirilir?

 • Evertried nereden satın alınır?

 • Evertried kaç MB?

 • Evertried Türkçe mi?

 • Evertried hangi dilleri destekliyor?

 • Multiplayer var mı?

 • Evertried ne zaman çıkacak?

 • Oyunun yayıncısı kim?

 • Oyunu hangi firma geliştirdi?

Oyun Hakkında

"Her Hareket Önemlidir"

Evertried'da, düşman birimleri hareket ettiğinde oyuncunun eylemleri belirlenir. Başka bir deyişle, her şey sizden sonra hareket eder. Oyun, istediğiniz kadar hızlı veya metodik olarak oynanır ve serbest akışlı bir sıra tabanlı aksiyon savaş sistemi içerir. Hareket etmek, saldırmak, atılma, becerilerinizi kullanmak ve düşmanları tehlikeye atmak arasında geçiş yapmak başarının anahtarıdır.


Evertried'in hızına karar veren sizsiniz. İleriyi düşünmeyi öğrenin. Rakiplerinizi alt etmek için karmaşık stratejiler geliştirin ve yükselişe giden yolu takip edin!

Stratejik Gücünüzü Test Edin

Düşmanları art arda vurmak veya yenmek, aldığınız parçaları belirleyen ve Değiştiriciler adı verilen özel güçlerin kilidini açan Odak Seviyenizi artırır. Odak Düzeyi, boşta olduğunuzda veya sadece hareket ettiğinizde düşer, bu nedenle eylemi sürdürmek için teşvik vardır. Düşmanları tuzaklara çekmek ve tehlikeler tarafından vurulmak, stratejiye ek olarak göstergeyi de etkileyecektir.

Atılma ve Becerilerle Düşmanları Zekiyle Yenin

Stratejik olarak hareket etmek ve saldırmak çok önemlidir. Boşluğu bir Dash ile kapatın - mesafeyi iki katına çıkarmanıza ve çarpışmayı görmezden gelmenize izin veren, bir engeli geçmenize veya daha iyi bir pozisyon kazanmanıza izin veren bir mekanik. Becerileri ve Değiştiricileri unutmayın-- yapınızı oluşturmak için donatılabilen yetenekler ve pasif etkiler. Beceriler gelişir ve ardışık koşulara taşınır, oysa Değiştiriciler Odak Seviyenize bağlı olarak daha güçlü hale gelir.


Kadere Doğru Yükselişinizi Kişiselleştirin

Kule, 5 Alana bölünmüş 50 kattan oluşmaktadır. Her alan benzersizdir ve yeni düşman türleri sunar. The Tower'da ne kadar yükseğe çıkarsanız, katlar o kadar karmaşık hale gelir. Her alanda, sağlık kurtarma, Beceriler ve Değiştiriciler karşılığında edindiğiniz parçaları harcayabileceğiniz bir Mağaza Alanı vardır. Zirveye çıkma şansınızı artırmak için buna göre plan yapın.

Muhafızların üstesinden gelin, Zayıflıklarınızın üstesinden gelin

Her alan, stratejik gücünüzü gerçekten kanıtlamak için bir patron savaşı olan bir Kat Muhafızı ile sona erer. Tüm sağlığınızı kaybettikten sonra, Savaşçı dağılacak ve daha önce kazanılmış güçleri kaybedecek, tekrar yükselmeye başlamak için Birinci Katta yeniden ortaya çıkacak. Ancak, Becerilerde ustalık sonraki koşulara taşınacaktır. Tekrar ayağa kalk Savaşçı ve kaderinle yüzleş.


ÖYKÜ

Korkusuz bir düzen dünyasında, Kule, ne sonsuz tövbeye ne de öbür dünyaya atanamayan kayıp ruhlar için bir işarettir. Amacı, kayıp ruhlara bir peregrasyon yolu olarak en tepeye tırmanarak kaderlerini kanıtlama fırsatı vermektir.

Olanların net bir hatırası olmadan, bir şey biliyorsunuz: Yaşarken değerinizi kanıtlamadınız. The Tower'daki ilk adımlarınızda, saldırgan ve kafası karışmış görünen kurda benzer bir yaratık olan akılsız bir canavarla karşı karşıyasınız. Size saldırmak için koşarken, ürkütücü bir Scythe buluyorsunuz ve canavarı durduğu yerde öldürüyorsunuz. Anılarınızın geri gelmesiyle garip bir bağlantı hissediyorsunuz. Silahın ağırlığı. Nasıl kullanılacağına dair soğuk karar. Hiç şüphe yok ki: Geçmiş yaşamınızda bir savaşçıydınız.

Bir savaşçı olarak ölmek garip bir şey değildir, ancak savaşçılar onurlu bir şekilde öldükleri için öbür dünyada görkemli kutlamalarla karşılanırlar. Ölümden sonra test yaptırmak, ölümünüzün olağan olmadığı anlamına gelebilir. Ölümün şerefsizdi.

Bir savaşçı olarak değerinizi kanıtlamanın en hızlı yolu savaşmaktır. Ve geçmişinize ulaşmanın en net yolu, her şeyi denetleyen Kule'nin yaratıcısını aramaktır. Cevaplarınızı almak için kararlı bir şekilde tırmanmaya başlarsınız, savaşırken geçmiş yaşamınızla bağınızın güçlendiğini hisseder, belirsiz geleceğiniz için savaşırken geçmişinizi ararsınız.

Desteklenen Diller: İngilizce, Fransızca, Almanca, Japonca, Korece, Brezilya Portekizcesi, Rusça, Basitleştirilmiş Çince, Latin Amerika İspanyolcası, Geleneksel Çince

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:

Minimum:

 • İşletim Sistemi: Windows 7/8/10
 • İşlemci: 1.7+ GHz or better
 • Bellek: 1 GB RAM
 • Ekran Kartı: Intel HD 3000 or better
 • Depolama: 700 MB kullanılabilir alan

Yorumlar