Euro Truck Simulator 2 İncelemesi

Euro Truck Simulator 2 İncelemesi

“Tek rakibim Türk Hava Yolları”. Bu özlü söz size neyi çağrıştırıyor Sevgili Okurlarımız. Tabii ki de gece gündüz demeden hayatını yollarda geçiren kamyon şoförü abilerimizi.

İnsan uzun yola çıktığı zaman düşünecek çok boş vakti oluyor. Bu sayede kamyon şoförleri abilerimizin birbirinden güzel özlü sözler, dizeler yaratmaması içten bile değil. Ülkemiz bu konuda çok zengin bir kültüre sahiptir. Çok derin ve manalı sözlere her zaman bir kamyonun ve arabanın arkasında rast gelebilirsiniz. 

8Çok İyi
  • Detay Seviyesi
  • Görsel sunum
  • Gerçekçi araç ve atmosfer dinamikleri
  • Türkçe Dil Desteği
  • Kendini tekrarlayan görevler
  • Düşük yapay zeka seviyesi

Çok saygı duyduğumuz ve de meslekleri gerçekten meşakkatli olan kamyon şoförü abilerimizin hayatlarını deneyim etme şansı bulduğumuz SCS Software’in yapımcılığını ve yayıncılığını üstlendiği 19 Ekim 2012 tarihli yapımı Euro Truck Simulator 2, yani bizim deyimimizle ETS 2’yi sizin için inceledik. 

Detaylar

SCS Software daha oyuna giriş yapmadan bizim sevgimizi ve saygımızı kazanıyor. Bunun sebebi oyunun yüzde yüz Türkçe olarak çıkış yapması. Çok büyük bütçeli ve ülkemizde yüksek popülerlik kazanmış AAA oyun yapan yapımcıların bile biz Türk oyunculara tepeden baktığı bir dönemde, SCS oyunlarını full Türkçe çıkararak kalbimizde yeri sarsılmayacak bir taht inşa etmiştir.

Yapım, sahip olduğu detay seviyesi ile diğer araç simulasyon oyunlarının arasından başarılı bir şekilde sıyrılmayı becerebilmiş. Artık siz bir şirket patronu olup başka işçileri çalıştırabileceksiniz. İşinizde en iyisi olmak için en iyi adamları işe almalı ve de en dayanıklı, en iyi araçları filonuza eklemelisiniz. 

Avrupai Yaşam
Ziyaret ettiğiniz Avrupa ülkelerindeki yaşamı ve çevreyi gerçeğe yakın bir şekilde deneyimlemek ETS 2'nin nimetlerinden biri.

Oyunda detay seven oyuncularda düşünülmüş ve oyuna bir seviye sistemi eklenmiş. Aldığınız işler ve bu işleri ne kadar düzgün bir şekilde gerçekleştirdiğiniz çok önemli. Yaptığınız her eylem size puan kazandırıyor ve bu puanlar sizin taşıdığınız yükün kalitesini bu kalitede cebine girecek parayı belirliyor. Bu yüzden hızlı ve güvenli teslimat çok önemli ETS 2’de. 

Ve artık bir garajınız var. Zamanla işiniz büyüdükçe onunla beraber garajınızda büyüyüp gelişecek. 

MOD DESTEĞİ

Yapımcı firma yaptığı güzel oyunun yanında,oyunları özelleştirip yeni detaylar kazandıran mod yapımcılarına da geniş bir serbestlik tanımış. Çok zengin bir yelpazede, birbirinden çok farklı seviye ve detayda onlarca mod mevcut ETS 2 için. 

Bunlara bir kaç tane örnek vermek gerekirse; yoğun trafik modu, Türkiye haritası modu, kış modu, Esenler Otogar modu, mevsim modları ve yapımda olmayan envai çeşit araç modlarını kolayca ekleyerek yol deneyiminizi zirveye taşıyabilirsiniz. 

GRAFİKLER

Oyun kişisel bilgisayarınızda kapladığı alana göre görsel açıdan zengin ve güzel bir iş çıkarmış. Araç içi donanımlar gerçeğe en yakın bir seviyede dizayn edilmiş ve mevsim seçenekleri ve çevre dizaynıyla oyun oynama zevkinizi etkileyici görsellerle harmanlamış SCS.

FİNAL

Uzun, yorucu ama keyifli yolculuklara çıkmayı, yeni yerler mekanlar görmeyi ve tabiki de büyük araç kullanmayı seven biriyim diyorsanız, gerçeğe en yakın biçimde resmedilmiş ve detaylandırılmış araç grafikleri ve çevre dinamikleriyle donanmış ETS 2 tam size göre bir yapım.

İyi oyunlar.

Euro Truck Simulator 2
Euro Truck Simulator 2
39,00
den başlayan fiyatlarla