Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Marvel's Spider-Man: Miles Morales
449,10
den başlayan fiyatlarla
Football Manager 2023
599,00
den başlayan fiyatlarla
Victoria 3
190,00
den başlayan fiyatlarla
ETS 2 Hileleri

ETS 2 Hileleri

Bir ünlü düşünürün de dediği gibi; “Kazanamıyorsan hile yap”. Oyunlarda hile yapmayı aslında çok önermesek de bazen oyun deneyimi yarın kalmasın diye oyuncular bu yola başvurabiliyor. ETS 2 Hileleri yazımız ile de size oynanışınızı kolaylaştıracak hile kodlarını aktarıyoruz.

Aşırı doz hile kullanımına yönelirseniz oyun içi tüm rekabeti büyük ölçüde öldüreceğiniz için yapımdan alacağınız keyifte de olumsuz yönde gerileme olması kuvvetle muhtemeldir.

Sadece oyun içinde takıldığınız ve ilerlemenize engel olan durumlarda hileye yönelmeniz sağlıklı ve de keyifli bir oyun deneyimi edinmenize engel olmayacaktır.

Yapımlarda hile kodlarını kullanabilmeniz için öncelikle kodları gireceğiniz konsol menüsünü aktif etmeniz gerekir. Her oyunda farklılık gösteren bu konsol menüsüne ETS 2’de ulaşabilmek için 2 ayrı komut satırında değişiklik yapmanız gerekiyor. 

ETS 2 Hile Nasıl Yapılır?

  1. Oyuna ait config dosyasını belgelerim klasöründen bulup notepad ile açın.
  2. Daha sonra, Ctrl+ F kombinasyonunu kullanarak used g_console ‘0’ satırın bulun. Bu satırı bulduktan sonra satır içindeki 0 değerini 1 olarak değiştirdiğinizde sonraki aşamaya geçebilirsiniz. 
  3. Son olarak değiştirmeniz gereken komut satırı da, used g_ developer ‘0’.  Satırı bulup sayısal değeri 1 ile değiştirir değiştirmez, yaptığınız işlemi de kaydettikten sonra artık hile kodlarını kullanmaya başlayabilirsiniz.

Oyuna dönüp klavyenizdeki é tuşuna basarak hile konsolunu açtıktan sonra internet veya farklı bir kaynaktan edindiğiniz hile kodlarını girerek oyun deneyiminizi bir ölçüde kolaylaştırabilirsiniz. 

Şimdi oyun içerisinde kullanabileceğiniz kodları ve ne işe yaradıklarına dair açıklamaları aşağıda sizin için listeleyelim.

Hileler

HİLE AÇIKLAMASI
cheat rating (0-23) Şirketlerin değeri belirleyen unsurlar anlamına gelen rating seviyesini belirleyip şirketlerin geleceği ile oynama şansı veriyor size bu hile kodu.
edit

Oyun için oluşturulmuş dünya haritasına erişim imkanı verir.

cheat driver

Şirketinize rastgele yeni bir şöför ekler

g_police 0

Oyundaki polis unsurunu ortadan kaldırır.

g_traffic 0

Oyundaki trafik mekaniğini kapatır.

g_fps

Oyunda aldığınız FPS değerini görmenizi sağlar.

save

Oyunu anında kaydetmenizi sağlar.

g_get_time XX

Oyun içerisindeki zamanı değiştirmenize olanak verir.

 r_vsync

Vsync değerini açar/kapatır.

warp XX

Oyunun hızını değiştirir.

 

Bu verdiğimiz hile kodları ile programsız hile kullanımına erişim sağlayabildiğiniz gibi, ‘Cheat Engine’ programını internet üzerinden aratarak kişisel bilgisayarınıza indirdikten sonra ETS de dahil onlarca oyunun hile bilgilerine ulaşabilirsiniz. 

Euro Truck Simulator 2
Euro Truck Simulator 2
119,20
den başlayan fiyatlarla

Cheat Engine oyun içinde hile yapmanıza olanak sağlarken bazen işlevsel dosyalara da müdahale de bulunuyor. Bu yüzden hile kullanımı sırasında  oyununuzda çökme ve benzeri hatalarla karşılaşabilirsiniz.

Bu sebeple hile programını kullanmadan önce oyun içi ilerleyişinizi korumak adına yedek save dosyaları bulundurmanız şiddetle tavsiye edilir.

Euro Truck Simulator 2 yayınları