Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

God of War
329,00
den başlayan fiyatlarla
FOR HONOR™
29,25
den başlayan fiyatlarla
Sid Meier's Civilization® VI
32,85
den başlayan fiyatlarla
Euro Truck Simulator 2 - Volvo Construction Equipment
 • Euro Truck Simulator 2 - Volvo Construction Equipment
 • Euro Truck Simulator 2 - Volvo Construction Equipment PC Fiyatları
 • Euro Truck Simulator 2 - Volvo Construction Equipment PC Key Fiyatları
 • Euro Truck Simulator 2 - Volvo Construction Equipment Fiyat Karşılaştırma
 • Euro Truck Simulator 2 - Volvo Construction Equipment

Euro Truck Simulator 2 - Volvo Construction Equipment

Çıkış Tarihi: 23.09.2021
Diller: İngilizce, Almanca, Fransızca ...

Enucuzoyun.com'da en ucuz Euro Truck Simulator 2 - Volvo Construction Equipment fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Euro Truck Simulator 2 - Volvo Construction Equipment PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Euro Truck Simulator 2 - Volvo Construction Equipment oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini gene sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun Fiyatları
Resmi Mağazalar
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
Steam
Sürüm — Standart
18,00

Oyun İstatistikleri

Euro Truck Simulator 2 - Volvo Construction Equipment Yayınları

Oyun Hakkında

Volvo Construction Equipment DLC, sürücülerin Avrupa çapında taşıması ve teslim etmesi için Volvo CE'nin ürün yelpazesinden 5 farklı markalı inşaat makinesi içerir.

Volvo İnşaat Ekipmanları, dünyanın önde gelen belden kırmalı taşıyıcı ve tekerlekli yükleyici üreticileri arasında ve dünyanın önde gelen hafriyat ekipmanları, yol geliştirme makineleri ve kompakt inşaat ekipmanları üreticilerinden biridir. 180 yılı aşkın bir süredir sektörde olan Volvo CE, kendi alanlarında, teknoloji ve güvenlikte lider olmaya devam ediyor.

Bu DLC şunları içerir:

A25G (Mafsallı Taşıyıcı)


Volvo A25G, 22 tondan fazla ağırlığa ve 3,3 m (11 ft) yükseklikte ve 10 m (33 ft) uzunluğa sahip orta boy belden kırmalı bir Damperli Kamyondur! Bu makine en yaygın olarak tarım, madencilik, inşaat ve otoyol bakımında kullanılmaktadır.

SD160B (Toprak Kompaktörü)


SD160B, 16 ton ağırlığında ve 3m (10ft) yüksekliğinde ve 6m (20ft) uzunluğunda bir Toprak Kompaktörüdür! Bu makine temeller, binalar, kaldırımlar ve diğer yapılar üzerinde çalışmak için mükemmeldir.

EC220E (Paletli Ekskavatör)


EC220E Paletli Ekskavatör, nihai kazma aletidir. 25 ton ağırlığında, 3m (10ft) yüksekliğinde ve 9.7m (32ft) uzunluğunda, madencilik, yol yapımı, inşaat mühendisliği, genel inşaat ve daha birçok alanda kullanılmaktadır!

EW240E Malzeme Taşıyıcı (Ekskavatör)


EW240E Malzeme İşleyici, büyük ve küçük tüm işler için üretilmiştir! 9,4 m'nin (31 ft) üzerinde yüksekliği ve 28 ton ağırlığı ile eldeki iş için en iyi makinedir.

L250H (Tekerlekli Yükleyici)


L250H Tekerlekli Yükleyici, 34 ton ağırlığında, 3,6 m (12 ft) yüksekliğinde ve 7,3 m (24 ft) uzunluğunda ağır hizmet tipi bir makinedir! Herhangi bir şantiyede kazmak, taşımak, yüklemek ve daha fazlasını yapmak için mükemmel bir makinedir.

Desteklenen Diller: İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, Korece, Kastilya İspanyolcası, Basitleştirilmiş Çince, Rusça, Japonca, Portekizce, Lehçe, Danca, Felemenkçe, Fince, Norveççe, İsveççe, Macarca, Çekçe, Rumence, Türkçe, Brezilya Portekizcesi, Bulgarca, Yunanca, Ukraynaca, English, German, French, Italian, Korean, Spanish - Spain, Simplified Chinese, Russian, Japanese, Portuguese, Polish, Danish, Dutch, Finnish, Norwegian, Swedish, Hungarian, Czech, Romanian, Turkish, Portuguese - Brazil, Bulgarian, Greek, Ukrainian

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:

Asgari:

 • İşletim Sistemi: Windows 7
 • İşlemci: Çift çekirdekli CPU 2.4 GHz
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Grafikler: GeForce GTS 450 sınıfı (Intel HD 4000)
Önerilen Sistem Gereksinimleri:

Tavsiye edilen:

 • İşletim Sistemi: Windows 7/8.1/10 64-bit
 • İşlemci: Dört çekirdekli CPU 3.0 GHz
 • Bellek: 6 GB RAM
 • Grafikler: GeForce GTX 760 sınıfı (2 GB)

Yorumlar