Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Marvel's Spider-Man: Miles Morales
289,00
den başlayan fiyatlarla
Football Manager 2023
599,00
den başlayan fiyatlarla
Victoria 3
219,12
den başlayan fiyatlarla
Elden Ring Multiplayer Eşyaları

Elden Ring Multiplayer Eşyaları

Bu yazıda Elden Ring’in hem online modu hem de Co-op modu için çeşitli bilgiler bulacaksınız. Elden Ring multiplayerı PvE’deki co-op oyundan PvP ve Invasions gibi çeşitli modlar içeriyor.

Oyuncular çeşitli sesli ifadeler kullanabilecekler ve yakınında olan diğer oyuncular bunları duyabilecekler. Diğer oyuncularla doğrudan bağlantı kurabileceğiniz ve birlikte seyahat edebileceğiniz çok oyunculu mod dışında oyun başkalarının varlığını hissetmeni sağlayan benzersiz bir eş zamanlı olmayan online öğeyi destekliyor.

ELDEN RING
ELDEN RING
599,00
den başlayan fiyatlarla

Menü

Multiplayer menüsü ile oyuncular diğer oyuncularla etkileşime girmelerine izin veren çeşitli multiplayer itemleri kullanabiliyorlar. Multiplayer menüsünden bir online şifre ve bir grup şifresi de ayarlayabiliyorsunuz. Grup şifresi, şifreyi kullanan diğer kişilerden gelen mesajları, çağrı işaretlerin, çağrı işaretlerini, Bloodstains’i ve Phantomları görmenizi daha olası hale getirecek. 

Bir multiplayer şifresi ayarlamak aynı multiplayer şifreyi kullanan diğer kişilerle yalnızca multiplayer seçenekler için eşleştirilmenizi sağlıyor. Ancak bu Invasion modu için geçerli değil.

Mesaj Menüsü

Diğer dünyadaki oyuncuların mesajlarınızı bıraktığınız noktalarda okuyabilecekleri mesajlar yazmamıza olanak sağlıyor. Bu mesajların içeriklerini değiştirebilir ve onlara çeşitli ifadeler ekleyebilirsiniz.. Aynı zamanda başka oyuncuların mesajlarını da derecelendirebiliyoruz.. Bir mesajı derecelendirdiğiniz zaman onu bırakan oyuncunun HP’si dolar.

Multiplayer Itemleri

Farklı multiplayer oyunlarına katılmak için multiplayer itemleri kullanabileceğiz. Bu envanterden veya multiplayer menüsünden yapılabiliyor. 

elden ring multiplayer

Blue Cipher Ring

Başka bir dünyadan birinin kurtarma çağrısı yapması durumunda sizi bu çağrıya yanıt vermeye hazır hale getirir. Bir avcı olarak onların dünyasına çağırılmış olacaksınız. Çağrıldığınız zaman multiplayer oyuna geçmiş olacaksınız. Amacınız da işgalcileri yenmek olacak.

White Cipher Ring

Bloddy Finger tarafından istila edildiğiniz zaman başka bir dünyadan bir avcının sizi kurtarması için otomatik olarak ona istek göndermenizi sağlar. Aynı zamanda istila sonrasında bir avcıyı çağırmak içinde kullanabileceğiniz bir item. Ancak her zaman bir kurtarıcı çağırmak mümkün olmayacak.

Furlcalling Finger Remedy

Başka dünyalardan oyuncuları işaret fişekleri ile çağırmamıza olanak sağlayacak. Kullandıkça azalan bir item olacak. Çeşitli çağrı işaretleri göreceğiz. Altın olanlar Furled Finger işbirlikçilerini çağıracak. Kırmızı renkliler düellocu düşmanları çağıracak. Kırmızı çağrı işaretini kullanan kişi Host of Fingers olacak.

Finger Severer

Kendi dünyasına geri göndermek istediğiniz bir avcıyı seçin. Bu o oyuncuyu multiplayer oyununuzdan çıkaracaktır. 

Tarnished’s Furled Finger

Arkadaşlarınızla veya başka oyuncular ile co-op bir şekilde oynayabilmeniz için altın bir çağrı gerekmekte. Bu işaret diğer oyuncuların dünyalarında görünecek ve sizinle co-op oynamak için Furled Finger olarak çağrılara izin verecek. Amacınız çağrıldığınız dünyanın boss’unu yenmek olacaktır. Eğer birden fazla çağrı işareti bırakmaya çalışırsanız bir önceki işaret kaybolacaktır.

Dualist’s Furled Finger

Rekabetçi multiplayer oyunu oynamak için kırmızı bir çağır işareti bırakmamız gerekiyor. Bu işaret diğer oyuncuların dünyasında görünecek ve sizi rekabetçi multiplayer oyun için düellocu düşman olarak çağırmalarına izin verecek. Bu modda amacınız gittiğiniz dünyanın Host of Fingers’ını yenmek olacak. Fazladan işaret bırakmak isterseniz ilk bıraktığınız işaret kaybolacaktır.

Tarnished’s Wizened Finger

Bu eşyayı mesaj yazmak için kullanacaksınız. Mesajlarınız diğer dünyalara iletilecek ve diğer oyuncuların onu okumasına izin verilecek.

Bloody Finger

Multiplayer oyunlarında başka bir oyuncunun dünyasını istila etmeye çalışabileceksiniz. Eğer bu istilada başarılı olursanız Bloody Finger olarak sizinle birlikte istila oyununa katılacak. Amacınız Host of Finger’ı yenmek olacak. Invasion (istila) multiplayer oyunu sırasında Finger Phantom’ları eşya olarak kullanabileceksiniz. Daha önceden işgal ettiğiniz bir dünyayı sonra tekrar istila etmeyi deneyebiliyorsunuz. Finger Phantom’lar kullandıkça azalan itemler olacak.

Taunter’s Tongue

Bloody Finger’lar gelip sizin dünyanızı istila edecek. Bu Furled Finger co-op olmadan bile istila edilmesine izin verir. Aynı zamanda tekrar istila etme süresini azaltır. Bununla birlikte istilaya başka bir oyuncunun da katılmasına izin verirsiniz. Maksimum iki istilacı olarak katılınabilir

Vision of Grace

Bir zamanlar Tarnished’leri The Lands Between’de yönlendirilen ilk Grace’in hayali görüntüsü. Bütün rünlerinizi kaybedin ve dinlendiğiniz son Grace alanına geri dönün. Hepsi tekrar etsin. Elden Ring tarafından görüşün ve Elden Lord olun.

Small Golden Effigy ve Small Red Effigy

Altın renginde olan Summoning Pool’a co-op işareti gönderecek. Kırmızı olan ise Summoning Pool’a rekabetçi işareti gönderecek.

ELDEN RING yayınları