Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Lethal Company
179,44
den başlayan fiyatlarla
Palworld
464,56
den başlayan fiyatlarla
Prison Architect 2
743,48
den başlayan fiyatlarla
Eastward - Octopia
 • Eastward - Octopia
 • Eastward - Octopia PC Fiyatları
 • Eastward - Octopia PC Key Fiyatları
 • Eastward - Octopia Fiyat Karşılaştırma
 • Eastward - Octopia

Eastward - Octopia

Çıkış Tarihi: 31.01.2024
Diller: İngilizce, Fransızca, Almanca ...

enucuzoyun.com'da en ucuz Eastward - Octopia fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Eastward - Octopia PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Eastward - Octopia oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini yine sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun Fiyatları
Resmi Mağazalar
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
GOG
Sürüm — Standart
110,64
Steam
Sürüm — Standart
111,26

Oyun İstatistikleri

Eastward - Octopia yayınları

Sıkça Sorulan Sorular

 • Eastward - Octopia oyununun konusu nedir?

 • Eastward - Octopia nereden indirilir?

 • Eastward - Octopia nereden satın alınır?

 • Eastward - Octopia Türkçe mi?

 • Eastward - Octopia hangi dilleri destekliyor?

 • Multiplayer var mı?

 • Eastward - Octopia ne zaman çıkacak?

 • Oyunun yayıncısı kim?

 • Oyunu hangi firma geliştirdi?

Oyun Hakkında
Sonraki Durak… Ahtapot!

Sam ve John yepyeni bir macerayla geri dönüyor! Bu yürek ısıtan hikaye odaklı çiftçilik simülasyonunda oyuncular, sevilen Eastward karakterlerinden oluşan tuhaf ve harika oyuncu kadrosunun yardımıyla mahsul yetiştirebilir, hayvancılıkla ilgilenebilir ve terk edilmiş bir panayır alanını gelişen bir köye dönüştürebilir.Zaman ve uzayın çarpıştığı paralel bir evrende Sam ve John, yeni bir yaşam tarzına başlamak için dünyanın huzurlu bir köşesine taşınırlar. Octopia'da tüm birikimlerini yıkık bir çiftlik kulübesine harcamaya karar verirler, çaresizce biraz ilgiye ihtiyaç duyarlar.Yer üstündeki hayat hiç bu kadar güneşli... ve rüzgarlı... ve yağmurlu olmamıştı! Sam ve John'un ihmal edilmiş eski bir tarım arazisini onarmasına ve canlandırmasına yardım edin. Burada tüm normal çiftlik işlerini yapabileceksiniz; mahsul yetiştirin, hayaletlerle konuşun, hayvanları besleyin ve gecelerinizi yerel balık avlama yerlerinde oltanızı atarak geçirin.Enfes yeni yemekler hazırlamak için taze çiftlik malzemeleri kullanarak mutfak yaratıcılığınızı açığa çıkarın. Ağız sulandıran tüm kreasyonlarınız, keşfedilmeyi bekleyen çok çeşitli yeni malzemeler içeren John's Big Cookbook'ta saklanıyor. Sam'i ve yeni komşularınızı bu enfes yemeklerle besleyin ve Octopia'da birlikte lezzetli bir yolculuğa çıkın.Evler ve mağazalar inşa edip geliştirerek terk edilmiş bir tema parkını gelişen bir topluluğa dönüştürün. Octopia gelişmeye başladıkça bölgeye daha tanıdık yüzler akın edecek; hatta bazıları kalıcı olarak kalmaya bile karar verebilir! Buna karşılık yeni komşularınız, faydalı yeni öğeler ve teknolojilerle çiftlikteki günlük yaşamı iyileştirecek.Komşularınızı yeniden tanımanın zamanı geldi! Huzurlu piksel ortamında eski ve yeni arkadaşlarınızla ekmek kırın. Octopia'da hava kirliliği yok, zorluklar yok, sadece leziz yemeklerin paylaşıldığı ve ortak bir hedef doğrultusunda sıkı çalışılan mutlu zamanlar var. Yemek meraklıları uzaktan ziyaret edecek ve kırsalda gezinmek isteyen gezginler olacak.

Ancak bu sessiz topraklarda bile hâlâ keşfedilmeyi bekleyen sırlar var…

Bu, yepyeni bir hikayeye ve tamamen yeni bir çiftçilik oyun moduna sahip, Eastward için büyük bir DLC'dir.
Eastward: Octopia DLC'sini oynamak için Eastward (temel oyun) gereklidir.

Desteklenen Diller: İngilizce, Fransızca, Almanca, Japonca, Geleneksel Çince, Basitleştirilmiş Çince, Kastilya İspanyolcası

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:

Minimum:

 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
Önerilen Sistem Gereksinimleri:

Önerilen:

 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

Yorumlar